מי יעז עכשיו לבקר את מפכ"ל המשטרה החדש. קנה את עולמו.

Katomishh

Well-known member
לזכותו יאמר שלקח לו הרבה פחות זמן להבין את חוקי המשחק מאלשיך.

1ספי11

Well-known member
הוא זבל מסריח משרת של האיסלם,כמעט כל בתי הכנסת נשרפו בלוד והוא אוכל כמו חזיר במפקדה שלו בלוד ולא עושה כלום
אני שומע בדבריך מידה של ביקורת כנגד ראש הממשלה.
תמשיך ככה תצטרך אבטחה.

איציק5111

Well-known member
אני שומע בדבריך מידה של ביקורת כנגד ראש הממשלה.
תמשיך ככה תצטרך אבטחה.
בניגוד אליך אצלי היהודים הם החשובים ביותר ולא הפוליטיקאים רודפי הבצע ולא השמאלנים שמללקים לערבים שעושים פוגרומים ליהודים

1ספי11

Well-known member
בניגוד אליך אצלי היהודים הם החשובים ביותר ולא הפוליטיקאים רודפי הבצע ולא השמאלנים שמללקים לערבים שעושים פוגרומים ליהודים
בניגוד לך אני מסוגל לחשוב עצמאי ולא מקבל דף מסרים מלהקת בלפור.

איציק5111

Well-known member
ספי אתה יודע שאיציק הצביע למרצ בבחירות האחרונות.
עשיתי טעות וחוץ מזה רוב חיי הייתי ליכודניק כמו כל יהודי כ"כ רציתי לדחוף לשלום ולקרב את ערבי ישראל אבל אין מה לדבר יותר.
הפוגרומים שריפת בתי הכנסת מוכיחות שהם נאצים

Katomishh

Well-known member
עשיתי טעות וחוץ מזה רוב חיי הייתי ליכודניק כמו כל יהודי כ"כ רציתי לדחוף לשלום ולקרב את ערבי ישראל אבל אין מה לדבר יותר.
בוא איציק, אתה נסער עכשיו כמו כולם, לאף אחד לא קל עכשיו עם התמונות והמראות וכולנו כמו פצצות של כאב וכעס שרק רוצה להתפרץ.
ואכן כרגע צריך לעשות הכל כדי להגן על המדינה היהודית היחידה שיש לנו.
אבל מדובר בקומץ קטן ואלים שעושה הרבה מאוד נזק, כי מספיק רק קומץ של ברברים בשביל לעשות נזק עצום.
אבל תזכור שלא מדובר בכל הערבים, יש ביניהם רבים שכן רוצים לחיות בדו קיום.
כשקרה האסון במירון היו אלו תושבי הכפרים הערבים סביב צפת שהציעו עזרה ואירוח.
רובם הגדול חיים ועובדים ומנהלים חיים משותפים עם יהודים ורק רוצים לחזור לשגרה.
רבים מהם כואבים את כאבם של היהודים.
צריך לזכור שכולנו בני אדם ושרובנו הגדול רוצים לחיות כאן בשלום.

איציק5111

Well-known member
בוא איציק, אתה נסער עכשיו כמו כולם, לאף אחד לא קל עכשיו עם התמונות והמראות וכולנו כמו פצצות של כאב וכעס שרק רוצה להתפרץ.
ואכן כרגע צריך לעשות הכל כדי להגן על המדינה היהודית היחידה שיש לנו.
אבל מדובר בקומץ קטן ואלים שעושה הרבה מאוד נזק, כי מספיק רק קומץ של ברברים בשביל לעשות נזק עצום.
אבל תזכור שלא מדובר בכל הערבים, יש ביניהם רבים שכן רוצים לחיות בדו קיום.
כשקרה האסון במירון היו אלו תושבי הכפרים הערבים סביב צפת שהציעו עזרה ואירוח.
רובם הגדול חיים ועובדים ומנהלים חיים משותפים עם יהודים ורק רוצים לחזור לשגרה.
רבים מהם כואבים את כאבם של היהודים.
צריך לזכור שכולנו בני אדם ושרובנו הגדול רוצים לחיות כאן בשלום.
אתה תמים וקונה את התעמולה של ערוץ 12...

איזה קומץ? ...אני מבין שאתם מנסים להרגיע את עצמכם או לטאטא מתחת לשטיח..

אבל זה רוב ערבי ישראל ולא קומץ...לקומץ הזה יש תמיכה ושיתוף פעולה הרבה יותר גדולים ממה שנדמה לכם

שחר 676

Well-known member
מנהל
איציק יקר - יש גם ערבים נאמנים למדינה ואני מהין לומר שיש לא מעט מהם אבל מאחר ואין אנו יודעים להבחין מי נאמן ומי לא - יש לנהוג ע"פ הפתגם "כבדהו וחשדהו" ואני הייתי מוסיף "כבדהו וחשדהו וחשדהו וחשדהו" ובתפיסת עולם זו דגלתי הרבה לפני ההתקוממות הנוכחית.

אמרתי לך כבר מזמן - הניסיון הזה להיות "נאור וליברלי" כמו טהרני השמאל אינו מתאים לאנשים מציאותיים המכירים בהיסטוריית הסכסוך היהודית מוסלמית בפלשתינה במאה ועשרים השנים האחרונות.

אתה "הוקסמת" על ידי השמאלנים "התרבותיים והאינטלקטואלים" (דימוי מגוחך ההפוך ב 180 מעלות מהמציאות) ,רצית להיות דומה להם ואני מצטער לומר לך שביקשת להידמות לצדקנים חסרי קשר מינימלי למציאות חיינו....אני מקווה שלמדת את הלקח שלך.

להצביע למרץ ? לא נורא , מודע ועוזב ירוחם.

איציק5111

Well-known member
איציק יקר - יש גם ערבים נאמנים למדינה ואני מהין לומר שיש לא מעט מהם אבל מאחר ואין אנו יודעים להבחין מי נאמן ומי לא - יש לנהוג ע"פ הפתגם "כבדהו וחשדהו" ואני הייתי מוסיף "כבדהו וחשדהו וחשדהו וחשדהו" ובתפיסת עולם זו דגלתי הרבה לפני ההתקוממות הנוכחית.

אמרתי לך כבר מזמן - הניסיון הזה להיות "נאור וליברלי" כמו טהרני השמאל אינו מתאים לאנשים מציאותיים המכירים בהיסטוריית הסכסוך היהודית מוסלמית בפלשתינה במאה ועשרים השנים האחרונות.

אתה "הוקסמת" על ידי השמאלנים "התרבותיים והאינטלקטואלים" (דימוי מגוחך ההפוך ב 180 מעלות מהמציאות) ,רצית להיות דומה להם ואני מצטער לומר לך שביקשת להידמות לצדקנים חסרי קשר מינימלי למציאות חיינו....אני מקווה שלמדת את הלקח שלך.

אני לא הוקסמתי....מה הקשר? השמאל העולמי זה אנשים פשוטים .
ומה הקשר יש גם ערבים נאמנים למדינה???. אתה לא מחדש כלום ומה הקשר? אנחנו לא אמורים להתחיל לבדוק מי נאמן ומי לא ולך תידע בכלל,הם שקרנים ונוכלים.

גם היו גרמנים טובים בגרמניה הנאצית ממש עזר לא?

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני לא הוקסמתי....מה הקשר? השמאל העולמי זה אנשים פשוטים .
ומה הקשר יש גם ערבים נאמנים למדינה???. אתה לא מחדש כלום ומה הקשר? אנחנו לא אמורים להתחיל לבדוק מי נאמן ומי לא ולך תידע בכלל,הם שקרנים ונוכלים.

גם היו גרמנים טובים בגרמניה הנאצית ממש עזר לא?
אני קראתי את תגובותיך בעבר....אתה הוקסמת באבו אבוהה - ואם תרצה אעתיק לכאן כמה מתגובותיך בעבר בכדי שתבין עד כמה עמוקה שטיפת המוח שעברת.

ותתרכז במה שכתבתי שכן אני טענתי שאנו לא יכולים לדעת מי נאמן ומי לא......

איציק5111

Well-known member
אני קראתי את תגובותיך בעבר....אתה הוקסמת באבו אבוהה - ואם תרצה אעתיק לכאן כמה מתגובותיך בעבר בכדי שתבין עד כמה עמוקה שטיפת המוח שעברת.

ותתרכז במה שכתבתי שכן אני טענתי שאנו לא יכולים לדעת מי נאמן ומי לא......
שוב ההשפעה שלי לעבור לשמאל היתה בעיקר בנט שקד וקצת סער,ומצד השמאל בעיקר אהבתי וגם אני אוהב היום את אילן גילאון ותמר,

מעבר לזה אין בושה לרצות שלום לדחוף לנסות.
אבל אחרי פרעות ופוגרומים וליל בדולח אתה מבין שעם נאצים אין שלום ואין דו קיום

איציק5111

Well-known member

מי ששיכנע אותי לעבור לשמאל זה זבלים כמו בנט שקד וסער....

אבל השמאל מת כבר לא רלוונטי , הפוגרומים ושריפת בתי הכנסת שרפו אותו..

איציק5111

Well-known member
בניגוד לך אני מסוגל לחשוב עצמאי ולא מקבל דף מסרים מלהקת בלפור.
אתה מקבל דפי מסרים מאיסמיאל הניה....כבר כולם מבינים שערבי ישראל משרתים את החמאס והחיזבאאלה וזה התפרסם היו בתקשורת הערבית

1ספי11

Well-known member
אתה מקבל דפי מסרים מאיסמיאל הניה....כבר כולם מבינים שערבי ישראל משרתים את החמאס והחיזבאאלה וזה התפרסם היו בתקשורת הערבית
מצחיקול.הניה כבר לא בתמונה.
אגב,שמת לב לחיבור בין נתניהו לחמאס?

איציק5111

Well-known member
מצחיקול.הניה כבר לא בתמונה.
אגב,שמת לב לחיבור בין נתניהו לחמאס?
חחחחח ממש מצחיק.... מה הקטע שלך עם ביבי???????????????? ביבי לא מעניין בכלל. אתם מחנה חולה במוח כל היום ביבי ביבי....יהודים עוברים פוגרומים ובתי כנסת נשרפים ואתם תגידו ביבי....הערבים יקימו משרפות וישרפו יהודים ואתם תגידו ביבי.... לא מעניין פוליטיקה, החולניות שלכם כלפי ביבי כבר גורמת לחשוב שהוא חף מפשע.

הניה לא בתמונה??? אז תתעורר שהניה מדבר ערבי ישראל מבצעים. הניה לא צריך טילים בשביל לשרוף אותך כי יש לו את ערבי ישראל....

1ספי11

Well-known member
חחחחח ממש מצחיק.... מה הקטע שלך עם ביבי???????????????? ביבי לא מעניין בכלל. אתם מחנה חולה במוח כל היום ביבי ביבי....יהודים עוברים פוגרומים ובתי כנסת נשרפים ואתם תגידו ביבי....הערבים יקימו משרפות וישרפו יהודים ואתם תגידו ביבי.... לא מעניין פוליטיקה, החולניות שלכם כלפי ביבי כבר גורמת לחשוב שהוא חף מפשע.

הניה לא בתמונה??? אז תתעורר שהניה מדבר ערבי ישראל מבצעים. הניה לא צריך טילים בשביל לשרוף אותך כי יש לו את ערבי ישראל....
לאט שתבין.
ביבי ,במידה שעדיין לא הפנמת הוא ראש הממשלה.
הוא אחראי על הקורונה ועל מהומות הר מירון וגם על היחסים בין היהודים לערבים.
הוא שולח את בן גביר שיעורר מהומות כי הוא זקוק לחמאס ולפרעות כדי לשמור על ביתו בבלפור.

למעלה