מי זה "כריש" ????

אלדר

New member
מי זה "כריש" ????

מי יכול להגיד לי מי אותו בן אדם זה??? שכל הזמן שואל שאלות על כולם כמעט..... מי אותו אחד?? מי יכול לעזור לי? שלכם אלדר

אלדר

New member
הוא לא אמר שהוא הולך מכאן עכשיו?

הוא שאני טועה במקרה?? הוא לא אמר לך שהוא יוצא מכאן עכשיו?? אם הוא יוצא אז אני יחכה עד מחר כדי לשאול אותו?? פשש ממש גאוני בשבילך ניקול... ואני חשבתי שיש בך יותר מזה...... שלך אלדר נ.ב.סלחי על החוצפה שלי אני היום מאוד רגוז ומעוצבן.....מצטער

חי חי חי חי

למה שלא תחכה לו? מה זה כל כך קשה לשבת 24 שעות מול המחשב? עצלן! כולם עצלנים! אל תדאג אני רגילה לחוצפה!

אלדר

New member
עצלן? למה לעשות את זה?

לא יותר קל פשוט לישון את השעות האלו? אבל זה הרבה זמן... למה שאת לא תגלי לי? זה לא כל כך קשה את יודעת.......... ולמה את רגילה לחוצפה? יש לך אי סי קיו? ועוד שאלה.. מאיפה את בארץ? איפה את גרה? בנגב נכון? שלך אלדר

סרקזם, אחי, סרקזם!

לה לה לה לה לה.... ותראה איך אני משנה נושא.... אני שומעת עכשיו את הדיסק של CRAZY TOWN ואתה לא נה נה נה נה!

אלדר

New member
אויש.........תפסיקי........

אז את שומעת מה שבה לך.... ואני שומעת עכשיו שיר של זמרת אחת..... לא משנה בכלל... אז מאיפה את? שלך אלדר

אלדר

New member
אני לא מחפש אותך......

באמת תפסיכי את כל זה!!! למה את מתנהגת ככה? את פרוצה או מה?? זה מרגיז ממש ההתנהגות הזו שלך מידי פעם.... נחמדה אבל ממש מרגיזה..... למה קשה לך לתת פרטים? מה עבר עליך? אונס? אז אם את ממשיכה כל כך להיות מסטורית.... פשוט לא נדבר..... אני לא אוהב לדבר אם צלליות......כמוך רק שם וזהו...כלום אחר...שם וזמל קשת......זה ממש כלום בשבילי............... ואת מאזור הנגב! שלך אלדר

lil dicky

New member
אני מחפש אותה!

אני עובד בשב"כ ואני מחפש אותה כבר שנים היא האחראית לתאונות הדרכים בארץ! היא מצלצלת לאנשים לפלאפון ומציקה להם עד שהם מחליטים שדי נמאס! חכי חכי אני עוד יתפוס אותך! הפשע לא משתלם! או שאולי כן....

../images/Emo93.gif איך מצאת אותי?

שוב אני צריכה להחליף את זהותי! מעכשיו אני ספייקרוומן! חצי ספייק חצי אישה! והפשע משתלם בתשלומים כפולים!

מה עובר עלייך?

ולמה אתה חושב שאני מהנגב? אני נראית לך מנוגבת או משהו??? מסתורית כותבים ככה! וגם תפסיקי!!! ולא תפסיכי! לא, לא עברתי אונס!!! בת ובן אדם לא יכולים לדבר בלי לדעת מאיפה הם?!

למה אני חייבת לספר לכם מאיפה אני?

ולמה אתה חושב שאני מהנגב? אני נראית לך מנוגבת או משהו??? מסתורית כותבים ככה! וגם תפסיקי!!! ולא תפסיכי! לא, לא עברתי אונס!!! בת ובן אדם לא יכולים לדבר בלי לדעת מאיפה הם?!

אלדר

New member
ברור שאת חייבת!

להגיד מאיפה את! והטעויות כתיב שלי זה פסדר את לא חייבת להגיד לי איך לכתוב אני כותב מהר ומתבלבל מידי פעם הרבה לרוב אפשר להגיד ממש... אבל מה שאני חושב אין קשר.... ולא אסור לך לכתוב בלי שאני ידע מאיפה את!! מבינה?. אסור אסור אסור! עכשיו ספרי כבר......נו.......אני עוד מחכה........לסיפור שלך........ לא ראיתי אותו עד עכשיו...... מעכשיו את מושעת מהפורום הזה עד לעודעה חדשה!.... שלך.... אלדרו´ש....

לא היה אדם שהשההה! ../images/Emo46.gif

ואני אומרת: TRY STOP ME!!!!!!!! אני אתנקם בכם במקום שאימא ואבא לא יוכלו להציל אתכם! בשירותים!!! הא הא הא הא רררררררר............. סתם אני גרה בטמפה פלורידה! שמח? עכשיו כולם יבואו אליי הביתה ויעשו מסיבת שנה טובה! און ריספקטבל!

בחורונת

New member
../images/Emo13.gif ../images/Emo51.gif חולי-מה../images/Emo35.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo35.gif

מה זה חוליניקית?..?

למעלה