מי הנבל ששלח זר למשפחתה של לירי אלבג החטופה בעזה עם הכיתוב "זכרה של לירי ברוך, המדינה חשובה יותר" ?????????????

סתוונית333

Well-known member
מכונות ההסתה של ממשלת החבלה עובדות בפול מרץ .

אתמול בהשראת מירי רגב , נציגת הממשלה הרקובה, הביביסט חיים סירוטקין דרס בכוונה 5 מפגינים
והיום נשלח זר אבל עם כיתוב מזעזע למשפחת אלבג שבתם לירי חטופה בעזה.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
מכונות ההסתה של ממשלת החבלה עובדות בפול מרץ .
יש כאן בדיוק מסיתה אחת, וזו את לפי שעה (וכמובן האידיוט שמיהר להגיב ולהתלהב מדברייך). כוחות הבטחון יחקרו ונשמע מי עומד מאחורי זה. בינתיים ע"פ השב"כ, אלו האירנים דווקא.

evglev1

Well-known member
מנהל
יש כאן בדיוק מסיתה אחת, וזו את לפי שעה (וכמובן האידיוט שמיהר להגיב ולהתלהב מדברייך). כוחות הבטחון יחקרו ונשמע מי עומד מאחורי זה. בינתיים ע"פ השב"כ, אלו האירנים דווקא.
אתה לא רואה חברי פורום שמציעים כאן ובפורום הליכוד להקריב את החטופים ולתת להם למות בשבי למען האינטרסים של המדינה? אז אם יש טוקבקים שחושבים ככה, ייתכן שיש מישהו ציני שישלח מכתב כזה. כמו כן, לאיראנים הרבה יותר משתלם שהאסירים ישוחררו והפעולה בעזה תיפסק ללא הכרעה מאשר שהחטופים ימותו בשבי.

פולגאר

Well-known member
אתה לא רואה חברי פורום שמציעים כאן ובפורום הליכוד להקריב את החטופים ולתת להם למות בשבי למען האינטרסים של המדינה? אז אם יש טוקבקים שחושבים ככה, ייתכן שיש מישהו ציני שישלח מכתב כזה. כמו כן, לאיראנים הרבה יותר משתלם שהאסירים ישוחררו והפעולה בעזה תיפסק ללא הכרעה מאשר שהחטופים ימותו בשבי.
רק חבל שהעובדות קצת בילבלו אותך ואת המאשימים כשנודע שזה האיראנים:

סתוונית333

Well-known member
רק חבל שהעובדות קצת בילבלו אותך ואת המאשימים כשנודע שזה האיראנים:
עוד לא נקבע סופית שזה איראני.
יש חשד שלא אומת עדיין.

אז תתאפק עם שאגות השמחה שלך.

פולגאר

Well-known member
עוד לא נקבע סופית שזה איראני.
יש חשד שלא אומת עדיין.

אז תתאפק עם שאגות השמחה שלך.
אין בי כל שמחה, רק עצב שהאיראנים משחקים בכם כצעצועי קרב שלהם.
ליבי עם המשפחה האבלה, יהי זכרה של לירי ברוך ז"ל ברוך |נר|

Harrington

Well-known member
מנהל
א. לא, אני לא רואה כאלה.
ב. אין כל קשר בין דבריך לדברי. כמובן שיתכן שאיזה אידיוט שלח את זה. אבל מעובדה זו לקפיצה מיידית 'זה חייב להיות ממחנה X', יש עוד חתיכת מרחק. בכל אופן, עבור אלו בינינו שאינם רל"ביסטים קיצוניים ו/או מסיתים שטופי שנאה.

marabo

Well-known member
בינתיים אלו שמקריבים את החטופים בשביל האינטרסים שלהם הם הקפלניסטים המשתוללים

evglev1

Well-known member
מנהל
אמרת שאת לא מתייחס להודעות לגופו של גולש. מדוע אתה כותב תגובה לגופה של גולשת?

Harrington

Well-known member
מנהל
אמרת שאת לא מתייחס להודעות לגופו של גולש. מדוע אתה כותב תגובה לגופה של גולשת?
לא זכור לי שאי-פעם אמרתי משהו כזה (ההקשר היחיד בו אני נוהג לציין זאת הוא כאשר א' מבקש לרכל איתי על ב'). אבל הגב' האשימה -בין השאר- אותי בהסתה. מה לעשות שדבריה אלו הם הם ההסתה האמיתית והיחידה כאן בשרשור. לא רואה שום בעיה בלציין זאת.

סתוונית333

Well-known member
לא זכור לי שאי-פעם אמרתי משהו כזה (ההקשר היחיד בו אני נוהג לציין זאת הוא כאשר א' מבקש לרכל איתי על ב'). אבל הגב' האשימה -בין השאר- אותי בהסתה. מה לעשות שדבריה אלו הם הם ההסתה האמיתית והיחידה כאן בשרשור. לא רואה שום בעיה בלציין זאת.

שקרן !
אני לא מגיבה לך ומתעלמת ממך לחלוטין מאז שחזרתי לכתוב כאן ואין לי שום כוונה להתייחס אליך אז תפסיק עם השקרים שלך .
ואם לא תפסיק עם הגידופים שלך כלפי גולשים אז אפנה בתלונה עליך למנהלי הפורומים.
מבטיחה לך שרשימת המתלוננים ארוכה מאדדדדד.

Harrington

Well-known member
מנהל
שקרן !
אני לא מגיבה לך ומתעלמת ממך לחלוטין מאז שחזרתי לכתוב כאן ואין לי שום כוונה להתייחס אליך אז תפסיק עם השקרים שלך .
מבטיחה לך שרשימת המתלוננים ארוכה מאדדדדד.
יקירתי, תתעלמי כמה שבא לך. מה זה קשור אלי או לדברי? אין בהם שום מילת שקר אחת. גם לא פסיק שקרי. מכאן אם את רוצה להגיב לפוסטים שלי אם לאו, זאת לגמרי החלטה שלך. לא ענייני ולא מעניין אותי, עמך הסליחה.

לגבי "הגידופים", גם כאן את לא לגמרי מדייקת (אני נורא עדין מאחר ואני נורא נורא מפחד ממנהלי הפורומים...;-)). את טענת להסתה ואני הפניתי את תשומת ליבך שאם יש כאן הסתה כלשהי, היא דווקא בדברייך (למרות שאני חייב להודות שאני לא מת על השימוש במושג הזה לכל שטות). מה לעשות, כך אני רואה את דברייך בפוסט הפותח, במשפט הראשון. אולי שמא תרצה נפשך לחשוק, במקום לרוץ למנהלים (ריצה נעימה אגב, לא זוכר אם אמרתי), פשוט להתייחס עניינית לדברים ר"ל חו"ח ל"ע טט'ט?

לשיקולך כמובן.
המשך יום שקט ונעים וככל שתחליטי, ריצה נעימה לכל גורם אשר תבחרי (רק בחייאת זומזום, בפנייתך תנסי לדייק קצת יותר משעשית כאן... זה יחסוך לי לפחות משפט וחצי בתגובה ככל שאידרש לכזאת. תודה מראש).

evglev1

Well-known member
מנהל
יקירתי, תתעלמי כמה שבא לך. מה זה קשור אלי או לדברי? אין בהם שום מילת שקר אחת. גם לא פסיק שקרי. מכאן אם את רוצה להגיב לפוסטים שלי אם לאו, זאת לגמרי החלטה שלך. לא ענייני ולא מעניין אותי, עמך הסליחה.

לגבי "הגידופים", גם כאן את לא לגמרי מדייקת (אני נורא עדין מאחר ואני נורא נורא מפחד ממנהלי הפורומים...;-)). את טענת להסתה ואני הפניתי את תשומת ליבך שאם יש כאן הסתה כלשהי, היא דווקא בדברייך (למרות שאני חייב להודות שאני לא מת על השימוש במושג הזה לכל שטות). מה לעשות, כך אני רואה את דברייך בפוסט הפותח, במשפט הראשון. אולי שמא תרצה נפשך לחשוק, במקום לרוץ למנהלים (ריצה נעימה אגב, לא זוכר אם אמרתי), פשוט להתייחס עניינית לדברים ר"ל חו"ח ל"ע טט'ט?

לשיקולך כמובן.
המשך יום שקט ונעים וככל שתחליטי, ריצה נעימה לכל גורם אשר תבחרי (רק בחייאת זומזום, בפנייתך תנסי לדייק קצת יותר משעשית כאן... זה יחסוך לי לפחות משפט וחצי בתגובה ככל שאידרש לכזאת. תודה מראש).
מה לעשות שתקנות הפורומים של תפוז אוסרות לכתוב אישית על גולשים, אבל לא אוסרות דברים חריפים ואפילו קללות על פוליטיקאים (אלא אם כן יש פוליטיקאי שגם גולש ואנחנו לא יודעים) וכמנהל אתה אמור לדעת שלקלל גולש/ת משום שהוא/היא מקללת פוליטיקאי היא דבר אסור גם אם מבחינתך "מה ששנוא עליך אל תעשה לחבריך" נוגע לגוף שני ולגוף שלישי באותה המידה ומי שלא אוהב לקבל קללות בגוף שני, אסור לו לקלל בגוף שלישי, אבל אלה לא הנורמות של הפורומים לא בתפוז ולא בשום מקום אחר. ולאף גולש אין זכות לקלל גולש/ת כדי להגן על כבודו של פוליטיקאי בין אם זה ח"כ שולי בכנסת או ראש הממשלה.

Harrington

Well-known member
מנהל
מה לעשות שתקנות הפורומים של תפוז אוסרות לכתוב אישית על גולשים, אבל לא אוסרות דברים חריפים ואפילו קללות על פוליטיקאים (אלא אם כן יש פוליטיקאי שגם גולש ואנחנו לא יודעים) וכמנהל אתה אמור לדעת שלקלל גולש/ת משום שהוא/היא מקללת פוליטיקאי היא דבר אסור גם אם מבחינתך "מה ששנוא עליך אל תעשה לחבריך" נוגע לגוף שני ולגוף שלישי באותה המידה ומי שלא אוהב לקבל קללות בגוף שני, אסור לו לקלל בגוף שלישי, אבל אלה לא הנורמות של הפורומים לא בתפוז ולא בשום מקום אחר. ולאף גולש אין זכות לקלל גולש/ת כדי להגן על כבודו של פוליטיקאי בין אם זה ח"כ שולי בכנסת או ראש הממשלה.
סורי, אבל אני לא חושב שזה מדויק בנסיבות העניין. אם מאן דהוא כותב על מחנה כזה או אחר שהוא מסית ודבריו נשמעים מסיתים בפני עצמם, אני לא רואה שום בעיה מיוחדת לציין זאת. במיוחד לא כאשר הטענה מתייחסת במובהק לדבריה של הכותבת. זה לגמרי במסגרת חופש הביטוי, זה לא מנוגד לתקנות להבנתי בנסיבות הספציפיות של המקרה, ומחשבת מאן דהוא שנמצאה כאן איזושהי לקונה שמאפשרת לו לומר כל דבר על אחרים מבלי שמישהו יסב את תשומת ליבו שהוא זה שפועל באופן שגוי, שגויה בפני עצמה מיסודה.

לגבי קללות על פוליטיקאים, נדמה לי שדעתי בעניין ידועה, בוודאי לך.

אגב סתם לתשומת ליבך, אם תקנות תפוז כל כך חשובות לפתע, דע שכל הדיון הזה בינינו מנוגד לתקנות באופן מפורש. לא שמפריע לי לנהל את הדיון, ככל שחשוב לך שהוא ייקרא על-ידי נוספים זולתך. אבל אם אתה שולף את שלף התקנון, אז אנא ממך, לכו"ע ועד הסוף.

סתוונית333

Well-known member
יבגני ,

לא רק שהשקרן מגדף גולשים אלא גם מקלל פוליטיקאים שאינם שייכים לאג'נדה שלו :
את יאיר גולן הוא מגדף "דמות נאלחה".

Harrington

Well-known member​

מנהל
נכתב ע"י אביב 2019:

קיבלתי SMS מיאיר גולן להצטרף למיפלגת העבודה שנת 2,024.שוקל בחיוב.​

דמות נאלחה מזהה התהליכים. כולי תקווה שיישאר מחוץ לבית הנבחרים. אבל בגדול אני לא מבין איך אנשים מסוגלים להצביע כשהוא אומר במפורש שבכוונתו לפרק את המפלגה :).

xyxy210

Active member
מי ? אשרייך מיציתי ? לא יכול להיות.
מר אשרייך מיציתי הוא מחסידי אומות העולם שהאמת , הצדק והיושר הם נר לרגליו . [רק שיזהר לא להישרף...].
שלא תָּעֵזִי.
אם הרינגטון אשרייך מיציתי לא יהיה פה אזי אנא אנו באים ?

סתוונית333

Well-known member

הסתה של מנהל פורום נגד יאיר גולן :​

Harrington

Well-known member​

מנהל
נכתב ע"י אביב 2019:

קיבלתי SMS מיאיר גולן להצטרף למיפלגת העבודה שנת 2,024.שוקל בחיוב.​

דמות נאלחה מזהה התהליכים. כולי תקווה שיישאר מחוץ לבית הנבחרים. אבל בגדול אני לא מבין איך אנשים מסוגלים להצביע כשהוא אומר במפורש שבכוונתו לפרק את המפלגה :).

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
למעלה