מי המתאבק הכי לא מנוצל בהיסטוריה!!

hirshfe

New member
מי המתאבק הכי לא מנוצל בהיסטוריה!!

שאלה קלה שעליתי בתחזית שלי למניה מי המתאבק הכי לא מנוצל בהסיטוריה של ה-WWF בתחזית שלי הזכרתי את בם בם ביגלו כאחד מן המתאבקים, ברשימה די ארכוה, שמות נוספים לדעתי הם גסטין קריידבל, רייבן, ואל וינס, דילו בראון, דה דרגון ריקי סטימבוט, גף גארט, טיטו סנטנה, אקס פאק ויש עוד רבים. אבל לדעתי המתאבק הכי לא מנוצל הוא אל סנו. שהם רק היה מקבל הזדמנות, היה יכול להיות מיק פולי, ואף לעלות בהרבה על האורגינל. לא רק זה אני הייתי משלם לא מעט כדי לראות את פולי וסנו בקרב hell in the cage לדעתי זה היה יכול להיות קרב יותר טוב מכל הקרבות האחרים שהיו

t-man

New member
המתאבקים המבוזבזים ב-WWF

*ריקי סיטמבוט(המתאבק הראשון שלדעתי היה צריך להגיע לגדולות ב-WWF אבל בגלל גבוה נשאר במיד קראד ולמי שלא ראה את הקרב שלו נגד רנדי סאבג´ ברסלמניה 3 חייב להשיג קלטת!) *דיין דאגלאס *טומי דריימר *ג´סטין קרידבל *ג´רי ליין(עוד פיספוס של ה-WWF) *אייזי ריאוס(אחד האתלטים היותר גדולים שהגיעו ל-WWF וכאב לי ששיחררו אותו) *בילי קידמן

lwc4life

New member
זוכרים את הפיוד שלו עם רייזור ראמון

שנגמר בקרב גדול באיזה PPV אחד (מישהו זוכר איזה?)? מה שהיה מעניין זה שרייזור (סקוט הול, דה...) היה מעורב בעוד פיוד בדיוק באותו זמן עם לא אחר מאשר שון מייקלס (ככה הפיוד עם IRS היה יכול להיגמר בלי סוף חד משמעי כי רייזור ישר נכנס לפיוד הבא וכולם שכחו מהפיוד הנוכחי...). ואז היה קטע שרייזור ביצע את הרייזור´ס אדג´ על IRS אבל פתאום שון הגיע להתערב, רייזור רדף אחריו וברגע שהוא ניסה להיכנס אחריו לחדרי ההלבשה - בום! - דיזל (שומר הראש של שון אז) הכניס לו חתיכת אגרוף. אומנם רק ראו את האגרוף יוצא החוצה מהוילון, אבל "האגרוף" היה הפינישר של דיזל אז (לפני הפאוור בומב הידוע) אז לא היו ספיקות בדבר. בסופו של דבר רייזור הצליח איכזהו לחזור ולנצח את IRS. איזה קרב!

t-man

New member
אחי אתה מתכוון לקרב שהיה ...

ברואיל ראמבל 1994 (הקרב בין איי.אר.אס לרייזור ראמון) ואני זוכר היטב את סדר האירועים שתיארת

למעלה