מי הכי מעצבן?

Hermione G

New member
מי הכי מעצבן?

מי הדמות הכי מעצבנת מכל הדמויות בספרים? מירטל? ווינקי? פיבס? סר קדוגן? דובי? אותי ווינקי הכי מעצבנת! בא היה לי לרצוחאותה ממש עם כל ההתבכיינות הזו וכל הדיבורים על המאסטר שלה...

יש כמה:

1) לפעמים סנייפ עולה לי על העצבים...אבל זה רק גורם לי לאהוב אותו יותר! 2) כנ``ל לגבי ריטה`לה סקיט`לה הנערצת! 3) ווינקי באמת....אם רק הייתי בסצינה איתה בספר והיה לי גרזן נחמד משלי.... 4) פאדג` הבוצדם...המוגל....העלוב הזה!!!!!! בעעע! שונאת אותו!! 5) וכמובן-המפגר הגדול ביותר: תופים! *טם טם טם טם טם* אמוס דיגורי המ-פ-גר!!!!!!! זהו! -ליאת- אה, כן-גם פטיגרו מעצבן אותי נורא....

Hermione G

New member
אמוס דיגורי באמת מעצבן...

איך לא חשבתי עליו... אבל ווינקי הכי מעצבנת מכולם... האמת היא שרון ממש עולה לי על העצבים בזמן האחרון... מהספר השלישי התחלתי ממש לשנוא אותו - בא לקחת את הראש שלו ולדפוק אותו בקירי ולצרוח לו באוזן: די! תפסיק לריב עם כולם! אני שונאת את הריבים הטיפשיים שהוא מתחיל... בגללו הוא והארי לא דיברו עם הרמיוני כמעט כל הספר השלישי - ומה סך הכל היא עשתה? ניסתה להגן על הארי!

אם תעיזי לומר את זה עוד פעם אחת- -

מאאאאד לא כדאי לך להעליב את רוני-פוו!!!!! את לא היית מתרגזת אם ההרמיוני הפוצה הזו היתה מלשינה עליך?? או אם נניח...הכלב של מישהו היה אוכל לך את החתול? (זה קצת פחות ריאליסטי במקרה הזה...אז מה?) ו-ווינקי באמת מעצבנת נורא! למה יש גמדוני בית בכלל??? -ליאת-

Hermione G

New member
היא לא הלשינה עליו

היא ניסתה לעזור לו - מה אם המטאטא באמת היה מקולל?!?!!? ורון עולה לי על העצבים - הוא כזה אידיוט... וטב - לפחות יש לו לב טוב - ואם יש לו לב טוב אני לא יכולה לחלוטין לשנוא אותו... נראה לי שכשהוא סוף סוף יהיה עם הרמיוני הוא יתחיל להיות הרבה יותר נחמד ורגוע...

מהההה????????

טוב, מה הפלא?! ברור שתאהבי את הרמיוני אם את קוראת לעצמך בניק ע``ש....בכל מקרה, רונילה הרבה יותר חמוד! ויש לו משפחה טובה יותר :) -ליאת-

Hermione G

New member
ברור שהמשפחה שלו יותר טובה

ההורים של הרמיוני הם רופאי שיניים! *מבט של תיעוב משתרע על פניה* וכל אחד וטעמו - אני אוהבת את הרמיוני יותר מרון אבל כמו שאמרתי - כל אחד וטעמו...

רוני-פו השולט!!!!!!!

ושלא תעיזי לומר משהו אחר!!!! אני אוהההבת אנשים ציניים ומרירים! :) -ליאת-

shai.m

New member
גם אני מעדיף את הרמיוני...

אבל ההבדל בין העדפה הוא לא ענק...

איך שכחתי! *טופחת לעצמה על המצח*

המעצבן מכווולם! (כן, כן! גם יותר מאמוס דיגורי!) לוקהארט!!! וואו! איך שנאתי אותו!! -ליאת-

נכון....!

אבל הוא היה צריך להיאכל ע``י הבסיליסק...או מקסימום ע``י סקריוט ענק...חבל שהוא רק עף...זה אומר שיש עוד סיכוי שהוא יחזור! :-(

Lady_Voldemort

New member
יותר טוב-

שהדרקון של האגריד היה לוקח אותו כחטיף קל ....לאף אחד לא היה ממש איכפת...

רחלי!

New member
למה?

לדעתי לוקהארט דווקא היה מתוק! (למרות שהוא עלה לכולם על העצבים...)

רחלי!

New member
אם צריך לבחור אחד

אז סנייפ! אבל יש עוד מעצבנים, כמו הדרסלים ואיימוס דיגורי (הוא ממש מעצבן, אבל הוא קיבל את שלו...) ודווקא ויינקי לא כזו נוראה, ולמה בכלל הכנסתם את דובי לרשימה? הוא נורא מתוק!

סטיב

New member
הכי אבל הכי הכי....

דווקא האנשים שם לא כל כך מעצנים יחסית לסיפור עצמו כולו מה שבאמת מעצבן אותי זה שמותחים את הספר בשמות ענקיים... למשל כותביפ כל פעם ``פרופסור`` או שם תואר לפני השם האמיתי וגם הם יכלו לעשות קיצורי שמות כמו למשל ``פרופסור מקגונגל`` אז אפשר היה פשוט לכתוב ``פ``ר.מק.`` וזהו נסתפק בזה לא.... ועוד יותר מעצבן אותי שמותחים עוד יותר בזה שהם אומרים ``...אתה-יודע-מי``... כלומר וולדמורט הם יכלו להגיד את שמו מה הסיפור בזה או עוד יותר טוב לקרוא לו ``וולד`` יותר טוב נכון. אבל ככה הכי מעצבן זה פילץ` ואיתו חברו סנייפ.

למעלה