מי ביקש תמונות של אוטובוסים ?

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
וכאן יש משהו מעניין............

והיום כמה תמונות שצולמו בעיר הקודש בני-ברק. בתמונה הראשונה זהו אוטובוס של "החברה לפיתוח השומרון" בשרות "דן" בקו 189 .
וכאן יש משהו מעניין............
אוטובוס של "הורן את ליבוביץ" שכתוב עליו שהוא מסניף אילת , אבל הוא עובד דווקא בבני-ברק בקו 200 .

ארזS

New member
ועכשיו ממקום אחר.............

והיום כמה תמונות שצולמו בעיר הקודש בני-ברק. בתמונה הראשונה זהו אוטובוס של "החברה לפיתוח השומרון" בשרות "דן" בקו 189 .
ועכשיו ממקום אחר.............
3900 בקו 64 ליד בורסת היהלומים. אני עד שהנהג לא יכול היה להתקרב יותר למדרכה בגלל מונית שהפריעה לו !

ארזS

New member
ועכשיו מעוד מקום...........

מול עיריית תל-אביב. 316 בקו 25 . שני כלי רכב שחנו ליד המדרכה לא איפשרו לנהג להתקרב. זה ממש מכה עם המפריעים האלה ולאף אחד לא אכפת !!!

צחקן

New member
הים ראיתי את 309 בת"מ פ"ת

מול עיריית תל-אביב. 316 בקו 25 . שני כלי רכב שחנו ליד המדרכה לא איפשרו לנהג להתקרב. זה ממש מכה עם המפריעים האלה ולאף אחד לא אכפת !!!
ב"ה אני חושב שעוד מעט יוציאו אותו משירות. הוא מדגם קצת אחר מזה שבתמונה. נדמה לי שחולונתיו היו מלבנים יותר ולא עיגוליים בפינות (החולן מעוגל בצדדים אז כאן החור הזה נשאר ושמה הוא היה מצופה בגומי ולכן החולונות היו מלבניים ללא עיגולים הפניות)

309 מאותו סוג בדיוק, 310 שונה קצת

ב"ה אני חושב שעוד מעט יוציאו אותו משירות. הוא מדגם קצת אחר מזה שבתמונה. נדמה לי שחולונתיו היו מלבנים יותר ולא עיגוליים בפינות (החולן מעוגל בצדדים אז כאן החור הזה נשאר ושמה הוא היה מצופה בגומי ולכן החולונות היו מלבניים ללא עיגולים הפניות)
309 ששירת בקו 25 והיה צבוע בפרסומת אדומה כלשהי (לא זוכר איזו). משום שהיא הייתה צבועה ולא מודבקת, מסגרת החלונות נצבעה בשחור. מאוחר יותר, האוטובוס עבר לקו 40/42. 310, גם הוא מקו 25 בעל החלונות המרובעים שציינת והוא יוצר ב"מרכבים". יש אוטובוס נוסף בעל חלונות מרובעים שמספרו 340 ויוצר ב"הארגז". הוא שירת תחילה בקו 62 וכעת הוא משרת בקו 25 וריפודו הוחלף לכחול.

צחקן

New member
גם הצביע הוחלפה לאדום וכחול

309 ששירת בקו 25 והיה צבוע בפרסומת אדומה כלשהי (לא זוכר איזו). משום שהיא הייתה צבועה ולא מודבקת, מסגרת החלונות נצבעה בשחור. מאוחר יותר, האוטובוס עבר לקו 40/42. 310, גם הוא מקו 25 בעל החלונות המרובעים שציינת והוא יוצר ב"מרכבים". יש אוטובוס נוסף בעל חלונות מרובעים שמספרו 340 ויוצר ב"הארגז". הוא שירת תחילה בקו 62 וכעת הוא משרת בקו 25 וריפודו הוחלף לכחול.
גם הצביע הוחלפה לאדום וכחול
ב"ה במקום הצביעה הרגילה ?נ (ב340)

צחקן

New member
גם הצביע שלו 340 הוחלפה ?

גם הצביע שלו 340 הוחלפה ?

בוא'נה...כל הכבוד.

בוא'נה...כל הכבוד.
תמונות ממש יפות.

ארזS

New member
ואחרונה להיום...............

360 בקו 26 . לא צריך לציין איפה זה צולם... ובעזרת השם והמצלמה נביא עוד בפעם אחרת...

oren*

New member
כן ירבו צלמינו בפורום הזה ../images/Emo45.gif

360 בקו 26 . לא צריך לציין איפה זה צולם... ובעזרת השם והמצלמה נביא עוד בפעם אחרת...
כן ירבו צלמינו בפורום הזה

תודה רבה ארז, יופי של שרשרת תמונות. איך בכמה שעות אפשר לצלם כל כך הרבה סוגי אוטובוסים.

ארזS

New member
תודה.

כן ירבו צלמינו בפורום הזה

תודה רבה ארז, יופי של שרשרת תמונות. איך בכמה שעות אפשר לצלם כל כך הרבה סוגי אוטובוסים.
תודה.
אני אוהב לצלם ואם החבר'ה נהנים אז למה לא ?

צחקן

New member
יש לי בעיה לצלם...

יש לי בעיה לצלם...
ב"ה אין לי מצלמה ואין לי כסף לפילם. אם מישהוא ינדב אז בכיף אני מפציץ את הפורום בתמונות.

ארזS

New member
מתי יש לך יום הולדת ?

יש לי בעיה לצלם...
ב"ה אין לי מצלמה ואין לי כסף לפילם. אם מישהוא ינדב אז בכיף אני מפציץ את הפורום בתמונות.
מתי יש לך יום הולדת ?
תבקש שיקנו לך במתנה. או שתגנוב את האפיקומן בליל הסדר ותדרוש תמורתו מצלמה דיגיטלית...

מצב
הנושא נעול.
למעלה