מי ביקש מסיבת היפ-הופ אלטרנטיבי?!

• פותח הנושא wtef
  • פורסם בתאריך

wtef

New member
מי ביקש מסיבת היפ-הופ אלטרנטיבי?!

יום ראשון זה קורה! בסופהביט בתל אביב (שוקן 11) יתקלטו חברי חוג התקליט (מארקי פאנק,סקולמאסטר,ואני-וולטר אינשטיין צפרדע) על המיקרופון ינתנו חיזוקים מכיוונו של רוקי בי שיקפוץ לפריסטיילים פה ושם. בתיכנון הרבה היפ-הופ,הרבה סקרצ'ים וקצת Fאנק... הכניסה חינם עד חצות ו15 שקלים אחר כך. הערב יתחיל ב-10. כדאי להגיע מוקדם לשמוע את מארקי פאנק מתקלט קטעים מקוריים שלו. זה הכל,תבואו. אני יחזור עכשיו להתמוגג על company flow למרות שאני כבר מגרד את מנת היתר...

עניין הגילאים במקום

ההקפדה במקום על גילאים היא היסטרית בלשון המעטה.. מה המינימום?

wtef

New member
אני גם קצת מודאג...

בעיקרון שמעתי שמועה שמעכשיו הם מקפידים על 22 פלוס(שזה די עלוב לדעתי) מה שאנחנו נעשה זה דבר כזה-בין עשר וחצי לאחת עשרה אני יעמוד בכניסה ואבדוק שהשומר לא מתפרע,שאר הזמן אני ינסה לשים עין. אולי זה הזמן להעלות את ענין הגילאים- רק לי זה ממש מפריע ? עד שקם מועדון שמנגן מוזיקה איכותית כמעט בכל יום בשבוע הוא יוצר לעצמו כאלה הגבלות חמורות...לא חארם? איך אפשר להגיד למישהו בן 19-18-17-16 שרוצה לשמוע מוזיקה שאין לו שום מקום אחר לשמוע שהוא לא יכול להיכנס? אני לא מבין. מילא בסופי שבוע במסיבות הענק,אבל בימי חול? lame האבסורד הוא שאני מתקלט שם ואילו לא הייתי מתקלט לא היו מכניסים אותי... בכל מקרה אני מאמין שיום ראשון יהיה בסדר.

wtef

New member
מה קובע אם אתה איש איכותי?!

בטח שלא הגיל... אני גם מבין את בעלי המועדונים במובנים מסוימים,אבל אותי זה מעצבן בתור מישהו שיוצא בשביל המוזיקה לא בשביל שהאנשים יהיו מגניבים/מצוחצחים/יפים ושילבשו בגדים שעלו להם בערך כמו מה שאני מרוויח בחודש.... שאני מרים או משתתף בארוע המחשבה שיש מישהו שרוצה לשמוע את המוזיקה שאני מנגן ולא נותנים לא להיכנס בגלל ספרות קטנות בתעודת זהות מבעסת אותי רצח....

../images/Emo45.gif

עם כל הרצון הטוב.. אני אגיע למקום הזה רק אם אני אדע שיש משהו אחר לעשות באותו יום בת"א למקרה ואני אתייבש מחוצה לו, הופעה של פאנק הפועלים למשל בגה פה...

wtef

New member
עזבי פאנק הפועלים

אלי דג'יברי מופיע...(אופס אסור לי לעשות את זה) בכל מקרה אם תגידי לי מתי את מגיעה אז אני מתחייב שתיכנסי. חוץ מזה אני יבטיח לתקלט לך קטע אחד של סלאג ואחד של אידיאה לכבוד החתימה(לצערי אין לי לופטרופ בתקליט)

עזוב*

האם אתה מתחייב שאני אכנס גם אני גבר? חוץ מזה שהייתי שמח לשמוע קטע של סלאג במועדון ישראלי.. איידיאה נראה לי ישמע טיפש לא קשור,אין לו יותר מדי חומרים מעניינים מוקלטים ומסיבתיים... ניחה נ.ב אלי דג'יברי?

wtef

New member
דג'יברי...נגן בחסד,מופיע גם בג'הפאן

ו"למרות" שאתה גבר אני מתחייב להכניס אותך... איידיאה אני לא ממש אוהב בכלליות,הבטחתי את זה בתקופה שהיית בחורה מבחינתי

חבר'ה, תגיעו מוקדם

שווה לשמוע את היצירות של מארקי, הוא עושה דברים שנדיר לשמוע בארץ. חבל שלא אוכל להגיע...

למעלה