מי בא לים?

odedee

New member
או שלי?

כדאי לכם... יפה בסן פרנסיסקו על המים...

SophieT

New member
rub our noses into it, why don't yo

ככה יפה? ברור שבים שלך הכי שווה, מה גם שבים שלך יושבת אחת בחורה, עם פני מלאך, לב זהב וקול פעמונים (נו, זמרת אופרה), ששייכת לקטגוריית "חברה הכי טובה". עכשיו בגללך אני מתגעגעגעת. להביא גם מגבות?

odedee

New member
מגבות? מה פתאום.

אולי בים "שלי" הכי שווה, אבל מגבות לא צריך, כי המים כל כך קרים, שאין סיכוי להכנס אליהם.

מאקי

New member
מי בכלל שוחה בים??

שוחים בבריכה לים הולכים לאסוף צדפים להשתזף לשתות מיץ גזר לטייל להביא חול הביתה ואיך הבת שלי אומרת גם חתיכים שם הכי רואים. בבסיסי.

SophieT

New member
צדקה ביתך, וצדקת גם את ../images/Emo23.gif

מה שלומייך את? למה לכולם יוצא לפגוש אותך ורק לי לא? כבר צוחקים עלי בצ'כונה בגלל זה....

מאקי

New member
סופי...כנסי רגע

ביננו הסתכלתי במראה ממש אבל ממש לא הפסד בטח לא לך כנראה שלי כן. ויתוקן.......

SophieT

New member
אני לא מאמינית לך!

בטח יש לך עין שלישית (יענו כמו בצ'אקרות וכזה), ואת פשוט מתקמצנת לי עליה
בינתיים, לא ים ולא בטיח. החברות שלי כבר שוב עובדות היום, ואני עוד לא מוכנה לחזור לחיים האמיתיים, אז בחוץ יש יום חמים ויפה, ואני יושבת בבית, מול המחשב (אבל רק בפורומים, לא בחיפושי דוקטורט, חס ושלום!), לבושה בבגדים עבים וחמים (קר פה בבית) ומחכה ומחכה למי למי למי.... למישהו שיגיד לי "בואי נלך לאיזה בית קפה. נאכל סלט גדול עם לחם ונשתה הפוך גדול עם קצף". הרגע ביאסתי את עצמי. חחחח......

odedee

New member
את כנראה לא רואה מספיק bay watch.

עוד לא מאוחר לתקן את זה... אין כמו דייויד הסלהוף וחבורת נעריו.

מאקי

New member
עודדי.. אתה מנסה למכור לי חתיכים??

חחחחחחחחחחחח אם תבקש יפה אשלח לך כמה מפה. אבל יפה.

SophieT

New member
ואני לתומי חשבתי, לפי הדיווחים של..

מריה (זו היפהפיה האופראית שלי שחיה שם), שכלכך קשה לאשה להשיג לעצמה גבר חתיך בSF, שכבר תפסת את כולם! אז מה אתה צריך את דיויד הסלהוף, שהוא ממש לא מציאה גדולה בכלל לטעמי?

SophieT

New member
נדמה לי שהיא מצאה מישהו....

אבל רשמתי, תודה! יש לך אחד כזה סטרייט?

odedee

New member
שימי לב ל"חבורת נעריו".

הסלהוף באמת מיותר שם. וזה לא עוף, זה תוכי.

SophieT

New member
כן, אבל אין ציור של עוף באייקונים

חוצמזה, לך תדע, אולי באמת בישלתי שם תוכי? בדיוק התחילה עונת הדררות בארצנו, והן הולכות מצויין עם תפוחי אדמה בתנור...

odedee

New member
אני מאד מקווה (לטובתך)

שהלורד לא יקרא את ההודעה האחרונה שלך... אחרת יש סיכוי סביר שהקריירה שלך בבלוגTV תסתיים מהר משתכננת...

SophieT

New member
../images/Emo12.gif מה אמרתי עכשיו?

איך הצלחתי להעליב מישהו עכשיו? מה כבר אמרתיייי????????

למעלה