מי אני

i married Isis

New member
בלופ.

אתה חושב שיש לך סף כאב מסוים? האם העגילים מכבידים לך? מה המטרה שעומדת מאחורי עשיית העגילים? כמה קשה לטפל בכולם? יומטוב.

massiveG

New member
../images/Emo190.gifתשובות ../images/Emo13.gif

אני עוד בודק את זה :-9 לא
כל 1 והמטרה לו
לא ממש

איזה כיף!!!!!!!!

אז מה שלומך? איזה עגיל היה העגיל הראשון שלך, והאם ידעת כבר אז שאתה הולך להתפרע עליהם בגדול? מה כל קעקוע מסמל בשבילך? תחפור קצת מותק... אתה לא חושב שמגיע לי כאפה על היום הזה שהתקשרתי אליך בחמש בבוקר? אני עדיין חיה עם רגשות אשמה איפה הדירה שלך? במה אתה עובד למחייתך? אתה חושב שאתה נקבה שנולדה בגוף של גבר-מאסיבי-ומאיים-מאוד? כי אני חושבת ככה :) למה אתה מאושר יותר מהרגיל בזמן האחרון? *העם זועק לחשיפה!!* כמה שתית בדיוק, ואיזה תוספות לקחת, שגרמו לך ללטף כלב מת? אתה אוהב אותי? כמה אתה אוהב אותי? באיזה ערים בארץ עוד לא היית? ערים גדולות כאלו... טוב טוב יצאה לי המוזה. האנג אובר.

massiveG

New member
../images/Emo190.gifתשובות ../images/Emo13.gif

אז מה שלומך?מצויין
איזה עגיל היה העגיל הראשון שלך, והאם ידעת כבר אז שאתה הולך להתפרע עליהם בגדול?בעיקרון אוזן אקדח 9וחצי אז עוד לא ידעתי
מה כל קעקוע מסמל בשבילך? תחפור קצת מותק...אני אענה על 2
הקעקטע הראשון שלי מסמל אצלי בעיקר את הקשר לדרום אמריה
והפיראט של BME מסמל את האבה לתחום הבדימודס
אתה לא חושב שמגיע לי כאפה על היום הזה שהתקשרתי אליך בחמש בבוקר? אני עדיין חיה עם רגשות אשמה חחח זה בסדר איפה הדירה שלך?בחור חח במה אתה עובד למחייתך?עושה טופו חח אתה חושב שאתה נקבה שנולדה בגוף של גבר-מאסיבי-ומאיים-מאוד? כי אני חושבת ככה :)ממש לא !! חח למה אתה מאושר יותר מהרגיל בזמן האחרון? *העם זועק לחשיפה!!* גל
כמה שתית בדיוק, ואיזה תוספות לקחת, שגרמו לך ללטף כלב מת?אני לא זוכר חח אתה אוהב אותי?יש מצב
כמה אתה אוהב אותי?
באיזה ערים בארץ עוד לא היית? ערים גדולות כאלו...שאני רוצה להיות טוקיו

אילון פ

New member
מה לא קשור?

באיזה ערים בארץ עוד לא היית? ערים גדולות כאלו... רק אל תבכי.

xSnoopx

New member
:) :) ../images/Emo110.gif

אני דיי גרועה בשאלות אבל בכל זאת :) מה נשמע גלוש? הכל טוב? יופי. איפה גרת אחרי שעלית לארץ? מה ההורים אמרו על הפירס הראשון שלך? ומה אמרו על הפירס השני? האם אתה יכול לכתוב לי את הסדר שעשית אותם:){פירסים, אם יש לך כח גם קעקועים} ? מה העמדה של ההורים שלך בנוגע לזה? :p למה סבתא שלך לימדה אותך לכתוב בספרדית ואותי לא לימדו כלכך.רק לדבר? איך לגור בפרדס של חנה?
אתה אוהב חומוס? ופלאפאל? אז אתה ישראלי "מצוי" ?
ממ זהו נראה לי:p שיהייה לך סופשבוע לפנים^_^

massiveG

New member
../images/Emo190.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

מצויין
כן
קיבוץ
זה היה באוזן בגיל 9וחצי עם אקדח חח רצו שאני הוריד אבל ממש לא עשיתי את זה
היו בשוק מהלשון חח פירסים:אוזניים(אקדח) חח, לשון, גבה, שפה,ספטום,אפרדביה,אוזניים סקאלפלינג,פיטמות,עורף,נזם דרמאל,טבור,סקורטאל,פרנום,אמפלאנג עם אני זוכר נכון
קעקועים:גולגולת אצקית,קנג',לוח שנה אצטקי על הגב,סמוראי מנגה רגל,טרייבל,מאחורי האוזנייםBCRופרסה,עורף טלה,פרח בונאי וכוכב חזה,דרקון,BMEפיראט,8BALL, אם אני זוכר נכון
לא ממש מתלהבים אבל לא מציקים חח היא ההית מורה זה בטבע שלה
אני כר ממש צמוד לפ"ח מישמרות וזה ממש אחלה
חומוס כן בעיקר של הבלו באס למישמכיר
פאלאפל דבורה כמובן
אני ממש לא ישראלי מצוי
ואני שמח על זה
אבל אני ישראלי
שבוע נהדר

misplaced

New member
../images/Emo221.gifפלאפל דבורה! יאמי.

הייתי אמורה לקפוץ לפוטש היום אבל כנראה זה לא מסתדרת בסוף. ואתה מוכן להסביר מה פשר "עושה טופו"?! [מתשובות אחרות נו...
]

massiveG

New member
../images/Emo190.gifאני עובד במיפעל לטופו../images/Emo194.gif

לפני שבוע היתי בפוטש אבל אחרי ששיתי ממש הרבה חח לא סיימתי חצי ליטר גינס פעם ראשונה שאני לא מסיים בירה חח

misplaced

New member
../images/Emo221.gifמה ת'עושה במפעל?

איכשהוא, כל פעם שאני מגיעה לפוטש אני שותה מלא.... פעם קודמת [לפני כמה חודשים] אני וחבר טוב החלטנו לעבור על כל הוויסקי המיוחדים שיש לו בדיספליי, ויש לו לא מעט
וזה לא כולל הבירות כמובן...והצ'ייסרים הרגילים [אני עם הטקילה שלי] ואז נהגנו חזרה לת"א [ילדים, לא לקחת דוגמה!] והמשכנו לשתות כאן
אתמול שוב התווכחנו מי נהג הביתה באותו יום

massiveG

New member
../images/Emo190.gifחחח

אני טוחן את הסויה חחח איך בא לי קווארבו גולד
ואבסיינט

ortio

New member
בלובאססססס יאמאן!!!

למה לא רואים אתוך שם אפעם?..חח <*זכרון סיטי*>

massiveG

New member