מי אני

מי אני ../images/Emo35.gif

לא היה שבוע שעבר כי לא יכולתי לפתוח מסיבות אישיות... והנשאל של השבוע הוא... :
massiveG
תהנה

D amaged R oses

New member
../images/Emo28.gif יא אני יכולה להטריף אותך../images/Emo11.gif

כמה חורים יש לך בסה"כ ? וקעקועים? אתה מתכוון להתחורר עוד? עוד כמה? איזה פירסינגים? אתה מתכוון להתקעקע עוד? איפה? איזה קעקועים? מי ממן את כל הבודי מודס? כמה השקעת בערך עד עכשיו בקעקועים? ובפירסינגים? נכון שזה כייף להתחורר? ולהתקעקע? מה יותר כייף? זהו, אני לא טובה בזה

massiveG

New member
../images/Emo190.gifאז ככה ../images/Emo13.gif

15פירסים 16 עם מחשיבים את ההשתלה
13 בשאיפה ל1 ברור הרבה משבתיכנון זה פרנום לדבר של 5 ברבאלים של 5ממ 3 סקורטאלים אני אתקעקע עוד משבתיכנון בשוק ימין עבודת סירטי אימה צלעות שמאל בחורה בסיגנון מנגה וברגל בין הBMEלסמוראי הS של ספולטורה זה מאוד כייף להיתחורר
וזה מאוד כייך להיתקעקע זה שונה אי אפשר להשוות :)

massiveG

New member
../images/Emo190.gifשחכתי תשובה ../images/Emo13.gif אני מממן הכל

והשקעתי לפחות מיספר של 3ספרות לא יודע כמה בדיוק

D amaged R oses

New member
../images/Emo28.gif רק סכום של 3 ספרות? לא הגיוני

! גם לקעקועים וגם לפירסים כמה בערך?

rafi616

New member
שאלה????

מה המודים הבאים (המאסיביים ) שלך ? כגון השתלות ושיט?

massiveG

New member
../images/Emo190.gifוגם

אני רוצה להתחיל פרנום לדר ולהוסיף כמה סקורטאלים

BloodyRose

New member
../images/Emo203.gif מצטרפת לשאלות

אז ככה... מכל הקעקועים שלך, מי הפייבוריט? כנ"ל לגבי הפירסינג... מתי היה קעקוע ראשון? מתי היה פירסינג ראשון? באיזה שלב הבנת שזו הולכת להיות התמכרות? האם בסביבת אנשים חדשים אתה משתדל להצניע את הפירסינג/קעקועים (מה שניתן, כמובן) או שאתה אדם מוחצן? איך הבודימודס למיניהם משפיעים על חייך (מבחינת עבודה וכאלה)? מלבד הבודימודס, איזה עוד תחומי התעניינות יש לך? עושה את זה בשביל היופי או מטעמים 'נעלים' יותר (אמנות, משקף את מי שאתה וכו')? איך המשפחה מגיבה? איך החברים מגיבים? מה התגובה הכי פוגעת שקיבלת? מה התגובה הכי מחממת לב שקיבלת? איך בחורות מגיבות לעניין?
אהה... וזהו

massiveG

New member
../images/Emo190.gifתשובות ../images/Emo13.gif

כניראה הקעקוע הראשון
כניראה המג'ק קרוס
הקעקוע הראשון בגיל 19 הגולגולת האצטקית הפירס הראשון כניראה יהיה עגיל באוזן עם אקדח
בגיל 9וחצי בכיתה ד המחט יהיה הלשון בגיל 16 אני לא מכור אני יכול להפסיק מתי שאני רוצה חחח
אני לא מצניע ולא מחצין
האמת לא משפיע
נט PS2 TV מוזיקה וכמובן מונדיאל
אני עושה את זה בגלל יופי אומנות וגם רוחניות במוכן מסויים למשל בזמן הקעקוע זה כמו מדיטציה סוג של טראנס לא ממש מגיבים חח חברים מפרגנים
חלקם גם מחוררים ומקועקעים
לא בדיוק תגובה פוגעת אבל אני שונא שקוראים לפירסים "ברזלים" כל התגובות בפורום
בחיוב
אני חייב להגיד

Perfect sense

New member
שהלשון מפוצלת

יש לך שליטה ב-2 החצאים, או שלמשל מתי שחצי אחד עולה- השני יורד, וההפך? איך שותים? בכל פירס\ בודי מודיפיקיישן- יש איזשהי הקרבה... האם פיצול לשון זה לא הקרבה גדולה מידיי?

kbncba

New member
ראיתי בערוצ שמונה

תוכנית על אקסטרים בודי מוד ולפי מה ששם זה בדרך כלל לוקח יותר מפעם אחת עד שהלשון מתפצלת ויש שליטהנפרדת בשתי החצאים יכול להיות שימושי בחלק מהמקרים :p

למעלה