מי אני?

0mroosh

New member
מי אני?../images/Emo119.gif

סיבוב נוסף לפינה החביבה.
שבוע שעבר הייתה עדי, שבחרה בשוודית הסקסית, הלא היא- דר! אתם רשאים לשרשר שאלות, כל מה שליבכם חפץ בו, תהיו מנומסים (או שלא
), וערב נפלא. (לשמוע ביורק בעירום זה מדהים
).

AnGeLiNa JoNsOn

New member
למה אתה שומע הכל בעירום?../images/Emo141.gif

ממש לא מבינה מה יש בזה....
אניוואי, דרוש, מחר יבואו השאלות כי יש לי מבחן בפיזיקה מחר ואני צריכה ללכת לישון

עומר הוא יהודה סעדו../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif

עומר, אתה מנודה. יהודה סעדו הרס את "יש לי סיכוי"
ובגללו האחיינית שלי חשבה שאביתר הוא... הוא.. אני אשתוק.
היום היא כבר יודעת.

AnGeLiNa JoNsOn

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo141.gif

ביצוע מחריד, פשוט ביזה את השיר, והקול שלו (שעזבו אתזה שלדעתי מכוער) בכלל לא התאים לסוג כזה של שיר פיכסה!

InfeCtedShesek

New member
לפי דעתי זה היה ביצוע גדול.

הוא התבלבל רק בקטע של "על עצמי ועל העיר ועל אשה". חוץ מזה היה אחלה. הוא זמר ענק.

דר.. ../images/Emo99.gif

אל תתני לי קרדיט, הכל גנוב..
זה קרץ לי בתור תלמידת פסיכולוגיה אז הייתי חייבת..
קצת פילוסופיה:
תגדירי את המושג אושר בכמה מילים:
תגדירי את המושג סיפוק בכמה מילים:
מה זאת אהבה בשבילך?
מה זאת שינאה בשבילך?
למה לדעתך,יש סוגים של מוזיקה שעושים לנו טוב על הלב,ויש כאלו שעושים לנו רע?
אם אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שאין אף בן אדם בעולם שהוא מאושר ב 100 אחוז,אז בכמה אחוזים במקסימום בן אדם יכול להיות מאושר,לדעתך(מתוך 100 אחוז)?
האם,לדעתך,גאונות היא דבר שעובר בגנים,או שנולדים איתו ככה באופן מקרי? [אני לא רומזת למקרים ספציפים שהוכחו..
]
למה לדעתך בני אדם נוטים להפלות לרעה את האנשים החלשים,השונים וה"מוזרים"?
האם את מאמינה באימרה שמרע תמיד יצמח טוב ("מעז יצא מתוק")?
האם לדעתך יצר האדם הוא רע מיסודו/טוב מיסודו/האדם נולד לוח חלק?
האם את מאמינה בטיפולים פסיכולוגיים?
איך לדעתך מרגיש ילד שכולם מכים אותו בכיתה?איך,לדעתך,הוא יגדל עם זה?האם זה ישפיע עליו?
מה,לדעתך,ילדים מעדיפים-מתנות או חום ותשומת לב?
תגדירי מה זה הורה מכה בשבילך: צייני את הגבול שבין מכות חינוכיות [האם את מאמינה שיש דבר כזה בכלל?] לבין אלימות מצד ההורים, בקיצור-איך הורה צריך להתנהג בשביל שתגדירי אותו כהורה מכה?
האם את בעד עונש מוות,במקרים מסויימים?
האם את מסכימה עם האימרה ש"מה שלא הורג אותך מכשל אותך"?
תארי בקצרה את דרך החינוך הטובה ביותר לילדים:
האם את חושבת שהתאהבות היא רק על רקע של משיכה פיזית, או שיש עוד דברים שעשויים לגרום לאדם להתאהב [להתאהב ולאהוב זה שתי מילים שונות
]? אסוציאציות:
ביטחון עצמי:
אבא:
אמא:
התחלה:
סוף:
בריאות:
חיים:
חתונה:
תהילה:
יצר: זהו, אני ארחם עלייך בגלל שאלו שאלות שדורשות מחשבה..
תהני..

0mroosh

New member
ניסוי וטעיה .

ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! ניסוי וטעיה! לגבי שיטת החינוך..
הממ, זהו. הייתי חייב.

darling2

New member
עונה..../images/Emo9.gif

קצת פילוסופיה: תגדירי את המושג אושר בכמה מילים: עברי לידר בחצאית הולה!
תגדירי את המושג סיפוק בכמה מילים: פסטיגל 93'..
חני נחמיאס נפלאה! מה זאת אהבה בשבילך? הכל
מה זאת שינאה בשבילך? באמת שאני לא שונאת אז אני לא יכולה לענות. למה לדעתך,יש סוגים של מוזיקה שעושים לנו טוב על הלב,ויש כאלו שעושים לנו רע? הלחן והמילים..וביצוע..
אם אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שאין אף בן אדם בעולם שהוא מאושר ב 100 אחוז,אז בכמה אחוזים במקסימום בן אדם יכול להיות מאושר,לדעתך(מתוך 100 אחוז)? 99
..
האם,לדעתך,גאונות היא דבר שעובר בגנים,או שנולדים איתו ככה באופן מקרי? [אני לא רומזת למקרים ספציפים שהוכחו.. ] תלוי לאיזה באיזה גאונים מדובר..כי גאונים דיסלקטיים הם מולדים
למה לדעתך בני אדם נוטים להפלות לרעה את האנשים החלשים,השונים וה"מוזרים"? אדם מפלה אדם אחר לרוב כי הוא שונה ממנו..לפעמים זה מקינאה ולפעמים זה מההבדלים בין אדם לאדם האם את מאמינה באימרה שמרע תמיד יצמח טוב ("מעז יצא מתוק")? כן! האם לדעתך יצר האדם הוא רע מיסודו/טוב מיסודו/האדם נולד לוח חלק? שאלה קשה אני מניחה שאף אחת מהאפשריות..הכל מהחינוך מהבית והשפעות מהסביבה.. האם את מאמינה בטיפולים פסיכולוגיים? יכול להיות..לא ניסיתי איך לדעתך מרגיש ילד שכולם מכים אותו בכיתה? "ואולי אולי זה ילד שנולד עצוב"
איך,לדעתך,הוא יגדל עם זה? לא יודעת האם זה ישפיע עליו? בטוח
מה,לדעתך,ילדים מעדיפים-מתנות או חום ותשומת לב? חום וצומת
תגדירי מה זה הורה מכה בשבילך: פושע! צייני את הגבול שבין מכות חינוכיות [האם את מאמינה שיש דבר כזה בכלל?] לבין אלימות מצד ההורים, בקיצור-איך הורה צריך להתנהג בשביל שתגדירי אותו כהורה מכה? אני לא מאמינה בשום סוג של מכות! (אני מושפעת קצת מאמא היא עובדת סוציאלית..
) אבל זאת דעתי! האם את בעד עונש מוות,במקרים מסויימים? שאלה קשה.. האם את מסכימה עם האימרה ש"מה שלא הורג אותך מכשל אותך"? בערך. תארי בקצרה את דרך החינוך הטובה ביותר לילדים: ניסוי וטעיה..
האם את חושבת שהתאהבות היא רק על רקע של משיכה פיזית, או שיש עוד דברים שעשויים לגרום לאדם להתאהב [להתאהב ולאהוב זה שתי מילים שונות ]? התאהבות לא חייבת להיות רק פיזית היא יכולה להיות גם פנימית לפי אופי של בן אדם! אסוציאציות: ביטחון עצמי: כוח אבא:
אמא:
התחלה: משהו חדש סוף: זה תמיד התחלה של משהו אחר..טוב יותר, רע יותר לא יודעת מה יותר..
בריאות: "סורוקה" חיים: כיף..
חתונה: לבן! תהילה: פירסום יצר: רגשות

TEENAGER1

New member
דר דר דר ../images/Emo13.gif

מה פירוש השם שלך? [זה מטריד אותי כבר הרבה זמן
] מה את אוהבת לעשות בשעות הפנאי? איך גילית את תפוז? מה את הכי אוהבת לקנות? יש לך מיליון דולר, מה הדבר הראשון שאת קונה? באיזה הופעה [דמיונית, כן? את יכולה להקים אנשים לתחיה, וכן לצרף כל מיני אנשים כמו: דודו זר, כריסטינה אגילרה והביטלס בהופעת ראפ] הכי היית רוצה להיות? מה את באמת חושבת על עומר?
אה, אני אמשיך מתישהו
שבת שלום!

darling2

New member
מיכלי../images/Emo140.gif

מה פירוש השם שלך? [זה מטריד אותי כבר הרבה זמן ] אז כמו שכבר אמרו הפירוש הוא "אם הפנינה" ואם בא לך זה מופיע בכל תשבץ שני
מה את אוהבת לעשות בשעות הפנאי? אני בתנועת נוער "בני המושבים", לשמוע מוזיקה, מחשב וכו'..
איך גילית את תפוז? אני לא ממש זוכרת! זה נראה כאילו אנימאז ומתמיד פה
מה את הכי אוהבת לקנות? בגדים ודיסקים!
שופינג!..
יש לך מיליון דולר, מה הדבר הראשון שאת קונה?קורקינט, ו-4 כרטיסי טיסה לספרד!
באיזה הופעה [דמיונית, כן? את יכולה להקים אנשים לתחיה, וכן לצרף כל מיני אנשים כמו: דודו זר, כריסטינה אגילרה והביטלס בהופעת ראפ] הכי היית רוצה להיות? היא לא דימיונית, אבל הייתי רוצה לחזור לפסטיגל 93'! למי יש מכונת זמן בהישג יד! חני
מה את באמת חושבת על עומר?מי זה עומר?! אהובי הנצחי כמובן!
כבר נגמר? נהנתי!

0mroosh

New member
4 כרטיסי טיסה לספרד../images/Emo99.gif

על אותו משקל של כרטיסי אשראי.
נעבור באושוויץ.

0mroosh

New member
יאמיאמ.

בואי נסע לספרד? איך אני נראה עם חצאית הוואי? שריפה!שריפה! (הימים הטובים בגני התערוכה) מה נעים פחות מלראות סרטי כושים עם דוד? לאסוף אותך בקורקינט לאושוויץ? הוריי,@!%#$^DGSGH%#$%4ךחךחכע, גם הורייך? היש דבר יותר טעים מהטוסט שוקולד של אביך? השמועה כי שלמה גרוניך הוא אביך נכונה? נכון ששזיפים זה סקסי וחושני? נכון שאם את רצה 100 מטר, המפשעה נורא כואבת לך?
(אוף, אני תפוס ואני לא עצלן, כלומר, לא תמיד, אבל היינו צריכים לרוץ ממש מהר ומתחתי שרירים) אמריקאי ויפנית מתחתנים והיא חוטפת בחילה מסושי,חרקירי ועיניים עקומות.
נכון שאין לי ממש מה לשאול, כי אני מבלה איתך מחצית מיומי, אז אני מנסח שאלות שספק אם השאר יבינו והם נשארים בגדר הומור עצמי?

darling2

New member
אהובי!../images/Emo25.gif

בואי נסע לספרד? איתך? מתי שתגיד! איך אני נראה עם חצאית הוואי? טרם חיוותי חיוויה שכזאת אבל אני בטוחה שאתה שקסי מתמיד..אך לא יותר מהדיסלקט שריפה!שריפה! (הימים הטובים בגני התערוכה) מה נעים פחות מלראות סרטי כושים עם דוד? לשים לדויד רגל?!
לאסוף אותך בקורקינט לאושוויץ? ברור
הוריי,@!%#$^DGSGH%#$%4ךחךחכע, גם הורייך? בוודאי! סבא אצלנו! כיף חיים היש דבר יותר טעים מהטוסט שוקולד של אביך? לא נראה לי! יאמי יאמי
השמועה כי שלמה גרוניך הוא אביך נכונה? לא! אולי לאאאאאאאאאאאאא נכון ששזיפים זה סקסי וחושני?
נכון שאם את רצה 100 מטר, המפשעה נורא כואבת לך? לא..אני אוהבת ריצות! תחזור לחדר כושר ומיד!
(אוף, אני תפוס ואני לא עצלן, כלומר, לא תמיד, אבל היינו צריכים לרוץ ממש מהר ומתחתי שרירים) אמריקאי ויפנית מתחתנים והיא חוטפת בחילה מסושי,חרקירי ועיניים עקומות. נכון שאין לי ממש מה לשאול, כי אני מבלה איתך מחצית מיומי, אז אני מנסח שאלות שספק אם השאר יבינו והם נשארים בגדר הומור עצמי? נכון מאוד! עומר מי אוהב אותך יותר ממני..

AnGeLiNa JoNsOn

New member
דר../images/Emo70.gif../images/Emo141.gif

הו מה נשמע יקירתי? מה ההופעה האחרונה שהלכת אליה? איך היה? קנו לי נעלי בית חדשות של כלבים! נכון שגם את רוצה? איך הדיסק של רונה?
2 דברים שהיית עושה אם נותנים לך סירופ שוקולד. משהו שבחיים לא תאמרי למישהו האם את מעוניינת במלגה ללימודי איפור?
מיהי האישיות המפורסמת הכי מוערכת בעינייך? ספר טוב שקראת סרט טוב שראית 3 חברים יצאו לדרך, כמה חזרו? מה היית עושה עם מיליון קופסאות ריקות של קוטג'? דבר אחד שהיית מביאה איתך לממד בזמן שמפציצים אותנו. האם קראת למסכת אבך השחורה השקסית בזמנה, בשם? מה התכנונים לחנוכה? באילו ארצות היית? מה הדבר הכי מוזר שעשית לזבוב? שבת שלום

למעלה