מי אמר שאי אפשר להילחם בכוח

• פותח הנושא 1975
  • פורסם בתאריך

1975

New member
מי אמר שאי אפשר להילחם בכוח../images/Emo153.gif

כן כן כן זה קורה ב1.10 בJAH-PAN ב2200 מופע הפרידה המרגש של חלוצי הלל הפעם בליווי תיזמורת החללית בשירי קול הזמנים הרכב הראפ החביב על הבנות עוד פרטים באתר הנחיתה של חללית הדודה עד הפעם הבאה הנה מילים של שיר חדש של החלוצים: מי אמר שיהודים לא צריכים לשמוח? מי אמר שאי אפשר להילחם בכוח ? הרצל אמר להשתולל לצרוח, אם נשחרר את הגוף אז נשחרר את המוח. במים נהיה דגים ובחיים אופטימים ברחבת הריקודים נקפץ כמו קפיצים אז תקפיצו ציצים, תזרקו את השפיצים, כל מה שאתם צריכים זה רק לזוז לרידם. אני מנגן, אתם רוקדים, אז אנחנו פיטים, זו לא משימה בלתי אפשרית, מקסימום זה a-team נמצוץ את הכיף כמו מוצצים חמציצים יש לי קבלות אז תשלפו את הצ'קים. במה שקשור בחרוזים אני כמו רמבו הבאסים מרעידים ת'ישבנים בממבו הגבוהים שלי עפים למרחקים כמו דמבו אני תמיד נשאר פה, גם כשכולם עולים לג'מבו פיזמון אני לא מלך במרוקו אני מלך של היפ-הופ נותן במיקרופון כמו צ'ארלי פארקר בבי-בופ הפה הוא סטטוסקופ והמילים שלי סירופ אני דוקטור לתווים והשם שלי מירו הצלילים חובקי עולם וגלקסיות אפילו לא משנה אם אתה מעשן בנרגילה או צ'ילום אם אתה גר בכפר הזר או מתגורר באיגלו – תתחבר אלי לווריד ותקבל ת'סינדרום. ללכת נגדי זה להשתין מול רוח אם אתה עוד מפקפק – תהיה בטוח – שולחן התקליטים שלי שולחן ניתוח, הנגנים שלי רוצחים אז תעשה ביטוח. כשאני על הבמה אני נותן ביצוע, רוכב על ישבנים כמו מערב פרוע, נתתי לשרה, נתתי לסוע, עכשיו נותן במדינה באבו-אבוע. פזמון הגרוב שלי דורס כמו מרצדס אם תכנס למועדון אתה תיתפס אל תפחד אל תהסס להתפוצץ אני ראש חץ אטומי, חבר טלפוני הקוזמוקרטור, אימפרטור, הויברטור, אליגטור, בדיסקוטק אני סנטור, מוביל אותך כמו טרקטור חותך כמו סנסור, האימפרוביזטור, פותח כל סתימה כמו אינסטלטור, אז עזבו אתכם מבררה ופוליטיקה נותן לכם לרקוד את המוסיקה תרימו ת'ידיים שתיפול פצצה נחפור באדמה עד שיפלו השמיים! אז תתעורר , תתחבר, אל תוותר, תשתחרר, את הנשמה פנימה, תאוורר, תנער, כל האנשים ברחבת הריקודים – להתעורר! להתעורר! להתעורר!

למעלה