מישהי שמעה על העבודה סייעת לאחות??

expressionsm

New member
מישהי שמעה על העבודה סייעת לאחות??

או שהיא אפילו משרתת בזה? אז רציתי לדעת מה היא עושה בעבודה הזאת?? ואיך כאילו כל היום רק עוזרים לאחות? הרכזת אמרה לי שאני צריכה לעזוב את המקום שירות שלי כי אני לא עושה את התפקיד שלי כמו שצריך ושהיא חושבת שאני לא מתאימה לזה והאמת שאני גם חושבת ושגם זה יהיה לי בהמשך קשה אז ככה שהיא הציעה לי את העבודה בקופת חולים לעבוד בתור סייעת לאחות. אני רק חודשיים במקום ועד שהתרגלתי בעסה להתחיל במקום חדש ולהתרגל לו והכול.

הייבי

New member
סייעות לאחות בקופ"ח

אני עשיתי את השירות שלי כפקידה בקופ"ח אבל היו לי חברות בתפקיד הזה, חלקן אהבו את זה יותר חלקן פחות.. הכל תלוי בגודל המרפאה וכמות העבודה.. בעקרון הן עשו עבודה של פקידה בטיפת חלב וסייעו לאחיות טיפת חלב.. בכל זאת עבודה משרדית אבל הרבה פחות משרדית ממה שהיה לפקידות רגילות.. אף אחד לא יכול לדעת אם זה מתאים לך חוץ ממך, תבקשי מהרכזת שלך עוד מידע על התפקיד, על איזו מרפאה מדובר.. תנסי לבקש ממנה לדבר עם מישהי ששירתה שם לפניך וכו'.. ובכל מקרה.. בואי בראש פתוח, עם רצון להצליח כי אחרת כל מקום וכל תפקיד יהיו לך מייאשים

expressionsm

New member
../images/Emo51.gif הבנתי מה התפקיד כולל בערך

וזה קצת עזר לי. תודה.

יוקאס

New member
בעיקרון...

אני עובדת כסייעת אחות בשניידר, במרפאה אונקולוגית... התפקיד לא קל, והאמת, לקח לי חודשיים וחצי עד שהתחלתי להרגיש שאני שולטת היטב בחומר (חודשיים וחצי די מתסכלים אם לומר את האמת)... העבודה עצמה, זה כבר תלוי איפה את תיהי... רק שתדעי שזה דורש הרבה רצינות, אני באופן אישי, עד לפני שבועיים הייתי רושמת כל דבר שהיו נותנים לי לעשות עד שזכרתי איך לעשות הכל כמו שצריך, בכל זאת את מתעסקת פה עם בדיקות רפואיות של אנשים וזה באמת לא נעים אם משהו מתפקשש בגלל שלא שמת לב או שלא ידעת (מנסיון...
) מה שכן, העבודה יכולה להיות מאוד מלחיצה בהתחלה, אבל לי באופן אישי יש עבודה עם 4 אחיות ממש חמודות ככה שהתרגלתי די מהר וזה גם באמת עוזר כשיש צוות שתומך בך כי אם חושבים על זה - את לא אחות (בגלל זה הדבר הכי רפואי שמותר לי לעשות זה למדוד לחץ דם כשהמתנדבת לא נמצאת), אין לך ידע רפואי (למרות שאם את מראה התעניינות, ושואלת שאלות בנושא, אני מאמינה שהם ישמחו להסביר לך) אז מן הסתם יהיו לך הרבה טעויות בהתחלה אז אם את לוקחת את התפקיד שימי לב לכך שהצוות יודע את היכולות והאי-יכולות שלך, ולכן הם גם לא מצפים ליותר מדי בהתחלה... ובעניין הסיעודי ומזכירותי, יש לך קצת מהכל (קצת יותר מהצד המזכירותי, אבל עדיין את לא תעשי חצי ממה שעושה בת שירות בתפקיד מזכירותי)... ואם כבר אנחנו בנושא הזה, אני מוכרחה לציין שממש טוב לי! אם לומר את האמת, עד לפני כמה שבועות עוד הייתי שואלת את עצמי למה אני עדיין איפה שאני נמצאת ולא עברתי (עדיין יש ימים כאלה), אני מרגישה שאני נמצאת במקום טוב ומעניין! מדי פעם האחיות אפילו נותנות לי לקרוא כל מיני מאמרים שלהן ואחת האחיות נתנה לי לתרגם מאמר שלה לאנגלית (לא בדיוק רפואי, אבל עדיין - בתור אחת שרוצה להיות מתורגמנית בעתיד - ההתרגשות שלי הייתה גדולה)... הכל לוקח זמן - לוקח זמן עד שמתרגלים, אבל כשמתרגלים ולאט לאט מתחילים להביע עניין (ואני מתחילה לקרוא כל מה שאני רואה על המטולוגיה - רפואה של כלי דם) הן שמות לב לזה ולכן גם יפתחו אצלך את העניין בנושא, ואני לא היה לי שום עניין - אפילו הפעוט ביותר - בכל מה שקשור בביולוגיה ורפואה... החיים הם דבר מצחיק ומעניין אם חושבים על זה!...

למעלה