מישהו

yosef770

New member
מישהו

ראה את הסרט "american buty" ? מה אתם חושבים? ביחוד קוניטו...מתאים לך לראות ולהבין כמוני...
והסרט תפילות לבובי? דרך אגב שניהם מומלצים ביותר!

oriel ahamud

New member
אני לא ראיתי את הסרטים אבל לראות אותם :)

על מה מדברים שני הסרטים?

yosef770

New member
אז ככה

אמריקן ביוטי ממש מפורסם וזכה בכל מיני סרטים תגגל/לי עליו, אני פשוט לא רוצה לתאר כי אני רוצה לבדוק אם זה המזר שאני קיבלתי ממנו הוא אותו מסר שכולם מקבלים או שסתם כי אני רציתי לראות מסר כזה.... והסרט "תפילות לבובי" מספר על משפחה קתולית הומופובית ביותר, הבן שלהם הוא הומו ואז הוא מספר להוריו והם מנסים לשנות אותו, הוא מנסה ואז לא מצליח/לא רוצה והוא יוצא מהארון ועובר לגור עם בן זוג. אמא שלו לא מקבלת את זה ואז כאשר בן זוגו בוגד בו והמשפחה אינה יכולה להכיל אותו.... אפשר לראות את הטריילר או את הסרט כאן http://www.downow.me/movie.php?id=176&momlaz=yes

konito

New member
אהלן יוסף

ראיתי את אמריקאן ביוטי כשיצא. איך אתה הבנת את הסרט? אגב, תודה על האיזכור של הסרט כי לא ידעתי שכותב התסריט של הסרט הוא מי שהיה מאחורי SIX FEET UNDER הידועה. תפילות לבובי נשמע מעניין ביותר. סיגורני וויבר היא שחקנית מצויינת שהביעה לא פעם את דעתה בזכות הומוסקסואלים. מעניין יהיה לראות אותה בתפקיד שסותר את השקפת עולמה. אגב, האתר שהפנת אליו מוריד בטורנט? בעלי האחראי על התחום (היום כמובן נצפה בפרק החדש של LOST ששודר אתמול בארה"ב).

yosef770

New member
../images/Emo58.gifספויילר!

יש שם כמה קווי עלילה שמסתבכים אבל בסופו של דבר הסיבה שהגיבור נרצח והסיבה לסבל של הבן של הרוצח היא שהאבא הוא הומוסקסואל מודחק והומופוב... זה לפחות איך שהיה נראה לי...

konito

New member
אתה צודק

לצערי עברו לא מעט שנים מאז שראיתי את הסרט אבל בויקיפדיה יש ניתוח מפורט של העלילה. ג'ודי פננינגטון שניתחה את העלילה אכן טוענת ש Col. Fitts is so ashamed of his homosexuality that it drives him to murder Lester ובעברית: הקולונל כל כך מתבייש בהומוסקסואליות שלו שהיא מביאה אותו לרציחת לסטר. ומיד אחר כך היא אומרת ביח לזוג ההומואים ג'ים וג'ים שהם הדמויות הכי גמישות מבחינת הסתגלות. by comparison, the openly gay Jim and Jim are the most well-adjusted characters in the film. מוטיב ההומואים שהם הנורמלים ביותר חזר על עצמו גם ב SIX FEET UNDER. אני משער שתאהב מאוד את הסדרה הזאת אם אהבת את הסרט.

למעלה