מישהו שאל כאן לאחרונה על בואינג 787

shno

New member
נצל"ש - A380

למתי מתוכננת מסירת ה- A380 הנוסף (ללופטהנזה אם אני זוכר נכון)?

מסירת A380

בינתיים סינגפור מטיסה 4 מטוסי A380 כשהחמישי יגיע בסוף החודש. החברות הבאות שיקלו את המטוס הן אמירייטס וקוואנטס באוגוסט. האירופית הראשונה תהיה אייר פראנס ברבעון השני של 2009 ואחריה לופטהנזה.

אולי ב 2011 ...

יש סיכוי גבוה שלופטהנזה תשלח לפה אחד כזה אבל רק אחרי שיהיה להם צי מספיק גדול שלהם.

מבלי לפתח דיון פוליטי אני מעלה את השם הבא:

אמירייטס... לכו תדעו לאן יוביל המו"מ לשלום עם מדינות ערב. גם אם הסכם שלום עם שכנותינו יהיה הרסני לטווח ארוך (לדעתי לא, אבל זה עדיין שאלה של השקפה) אז אין ספק שבעקבותיו גם ייחתם הסכם שלום עם נסיכויות המפרץ. לדעתי אמירייטס תעשה כאן עסקים מצויינים על הטיסות למזרח הרחוק ודרומה משם, מה שאולי יצדיק מטוס גדול.

להזכירך

החברה שעושה עסקים טובים על חשבון הישראלים והטיסות למזרח כיום הם הירדנים והם מטיסים לפה אמברייר 190 ...

ארזS

New member
אתה כנראה לא יודע הכל...

יש לא מעט טיסות שהם באים [ויוצאים] עם A310 מלא וגדוש.

צודק

אני כנראה באמת לא יודע הכל ... :) אם כבר מדברים על הסכמי שלום, במפגש הפורום אנשי אל על אמרו שאם וכאשר יהיה ניתן "לחתוך" מעל סעודיה, יעדים כמו הודו יוכלו לקבל ציוד כמו 737 (אחרי הכל זאת באמת תהיה טיסה של כ 5 שעות). אם אמירייטס או קאטאר יתחילו לטוס לפה, אני רואה יותר כמה טיסות של צרי גוף מאשר רחב גוף אחד. זאת דעתי אבל אני באמת לא יודע הכל.

ארזS

New member
ולא רק אתה...

אני למשל יודע בדרך כלל פחות ממך...

ErezSaV

New member
המטוס הכי "קטן" של אמירייטס הוא A330.

לקטאר יש אירבאסים קטנים.

אם למלטה הם מביאים 777-300 כמעט באופן יומי..

אני בטוח שלת"א אם וכאשר (ואני בספק) יהיה שלום אמיתי יביאו משהו מאוד מכובד... אבל עד אז, יהיה כבר 797-42342

יש גם את גולף אייר מבחריין שייכנסו חזק למשחק.

מפעילה הרבה טיסות לטווח קצר ובינוני.

אתה משווה את היעדים של RJ עם אלה של אמירייטס?

לאמירייטס יש 6 יעדים באוסטרליה ונ"ז + טיסות ישירות לבייג'ינג, שנחאי, סיאול, מנילה, אוסקה, נגויה, סינגפור, קואלה לומפור וגם עוד משהו כמו 10 יעדים בהודו.

אבי פלד

New member
אני שאלתי. תודה.

מה שמחזק את שאלתי למה הם משווקים אותו באינטנסיביות כזאת אם הוא לא עומד על הפרק כרגע?

למעלה