מישהו ראה

Shuki Porat

New member
מישהו ראה

ב 27.1 כן כן היום הכי חשוב וטוב בשנה את חגיגה בארמון שוב בערוץ 33 דרך אגב היה תרגום לעיברית אבל לא בשירים

שוקי, הפעם האחרונה שראיתי

את הערוץ הזה , זה היה לפני איזה חמש שנים. אבל לא נורא יש לי את ההופעה במחשב.

AndreaCorr ©

New member
יש לך את ההופעה במחשב?! ../images/Emo168.gif

אימאלה מאיפה?!??!?! אני גם רוצה!

Shuki Porat

New member
גם אני

לא רואה את הערוץ הזה אחרי הכל זה הערוץ של הכנסת איכס ! אבל עדיין לפעמים הוא משדר כל מיני הופעות אפילו היה את פרטי אין דא פארק ופאורוטי וחברים (שכמובן שה
הופיעו שם נ.ב באיזה איכות יש לך את ההופעה כי אין לך אותה באיכות נורמלית אני יכול להקליט את ההופעה שהקלתי מערוץ 33 למחשב ולשלוח לכן

Shuki Porat

New member
אם אני יעבירלמחשב דבר שאני

בטוח יעשה מתי שהוא אז העיכות תהיה טובה ואז אני ישלך לאחד ממכם שיש לו/לה אינטרנט מהיר שיוכל להעביר לשאר בסדר ?

Shuki Porat

New member
ד"א

יש לי את הקבצים במחשב בכל מיקרה אז רציתי לדעת אם הקבצים שלך הם - God Only Knows (Party At The palace).mpg ו A Long & Winding Road (Party At The palace) .mpg כי אם כן אז הם באיכות לא רעה

Shuki Porat

New member
הודעה למיכל

ראיתי שכתבת הודעה בפורם של מכושפות (הסידרה הטובה ביותר כמובן) בכל מיקרה אם את רוצה להנות מן הסידרה אז לפי דעתי לא כדי לך לדעת על ספויילרים (למרות שאני יודע שזה מאוד קשה [יש לי את העונות של הסידרה במחשב]) כי זה רק יהרוס לך את ההנאה של פרק חדש רק המלצה את לא חייבת לקבל אותה ביי

כן זה מה שיש לי

האיכות מובנת, אבל בשבילי זאת איכות די גרועה. בכל אופן אני ממש אוהב את השיר god only knows ועוד יותר אהבתי שג´ים שר איזה כמה מילם לבדו בסוף.

מיכל just

New member
שוקי!

תודה!! נראה לי שאני יקח את העצה שלך... אני שונאת לדעת מה יקרה לפני הפרק...

למעלה