מישהו ראה את זה ? מזעזע

גנגי

New member
מה יש פה לא לדעת?

לבכות מהמסר, לצחוק מהאישה המטומטמת הזאת. אני שמחה שסוף סוף כולם כאן (חוץ מאטיוד, כמובן) יכולים להבין איזה אסון זה שמלעיטים בה את הנוער.

If6Was9

New member
אכן, עדיף לקרוא את ספרי אתגר קרת

שאינו מתיימר לחנך אפילו.

אטיוד5

Active member
או, נזכרתי שאני חייב דיווח

הילד קרא את הקייטנה של קנלר שהספרנית קראה לה קַנְלֶר. אמר שקצר (נגמר בשתי שעות שמירה) ונחמד. שפת הדיבור לא הפריעה לו.

אטיוד5

Active member
גם וגם

נחמד זה בסדר. קצר מתייחס לזה שזה העביר לו רק שעתיים במשמרת בחמ"ל.

mucool2

New member
נרגעתי..

(מההודעה הקודמת שלך הבנתי שהוא שבר שמירה)

אטיוד5

Active member
בושה וחרפה!

היכן ראית שהעליתי את סמדר שיר על ראש שמחתי? חִזרי בך מההשמצה הזאת.

גנגי

New member
דבריי הוצאו מהקשרם!!!../images/Emo3.gif

דיברתי על מושג האישה-מקרר או כל הווריאציות האחרות שהוצעו על ידי הסמדרית הזאת.

אטיוד5

Active member
הואריאציות האלו ...

באות בטבעיות לסמדר ולי ועוד לרבים אחרים ולא בכדי. הן אכן מתארות מצב עצוב אך מציאותי. לדידך ועוד לדידי קומץ יפות-שמנות-גאות אין במצב האשה-מקרר עצב? שיהיה לך רק טוב. ייתכן מאוד שאמרת היום למישהו "בוקר טוב". וייתכן מאוד שסמדר שיר גם אמרה כמילים האלו למישהו. אז מה? בעבור זה אכתוב עלייך שאת וסמדר שיר תאומים סיאמיים? הגיון מפוקפק ביותר. ---------- שחור על גבי עיתון: "אני שמחה שסוף סוף כולם כאן (חוץ מאטיוד, כמובן) יכולים להבין איזה אסון זה שמלעיטים בה את הנוער." מה הַקשר להקשר??? את פשוט משמיצה! גועלי. דרך אגב, מי זה "כולם"? בשעה שכתבת את הדברים רק שתיים-שלש גולשות הגיבו לפנייך.

אטיוד5

Active member
יש לי משהו נגד משמיצה

שלא יודעת להתנצל ומחפשת להתחכם בליווי חריצת לשון שמשמעה "'סתכלו אותי כמה אני קולית". הנה לך להוציא דברים מהקשרם.

גברת שיר

חיברה ספר בשם "גלי במבצע דיאטה" שמיועד לבני כיתות ג', ובו מתוארת גלי אשר נגשת למקרר ורואה "אשהפרה" כן כך זה נכתב, אשר עוררה בגלי גועל נורא, אמא שלי מסבירה לגלי שאם היא לא רוצה להראות כמו הבהמה שעל המקרר היא צריכה לפצוח בדיאטה. אני ממש ממליצה לעיין בקישור, הוא מזעזע מדי בכדי לתמצת

למעלה