מישהו ראה את ההודעה של יס...

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gifהוט - אל תתלהבו כלכך.

נכון שהיה את הקטע ביס עם להוריד את הערוץ של בייייס. ובהוט אני לא זוכרת הודעה כזאת.. או שכן. לא משנה. אבל הם פעלו ביחד ושתי החברות הורידו את הערוץ. כל מה שיש לעשות זה להציק ליס שלא יורידו ולחכות ל16 לראות שזה לא יורד בהוט. אם כן? המממממממ.... אז צריך לעבור לאיזה לווין בריטי אומשהו XD

אה לא!! ../images/Emo7.gif../images/Emo223.gif

שלא יסחפו אחריהם, למה בכלל רוצים להוריד את הערוץ הזה?!? אני אחתום על העצומה אבל אולי כדאי לארגן עצומה בפורום עצמו, כאילו דרך תפוז [נועה אל תשאלי אותי איך עושים את זה אבל אפשר תדברי עם רינת שתפתח אחד כזה] וחייבים לעשות משהו

Almighty Efraty

New member
../images/Emo176.gif../images/Emo181.gifראיתי,ואני כ"כ לא מאמינה!

פאק. מה אפשר לעשות?!

אללה קובי אוז

זה היה היום במוסף המגזין של מעריב: "אם אתם חברים של קובי אוז, בטח קיבלתם את הסמס הזה: 'חברת יס החליטה לבטל את ערוץ המוזיקה האלטרנטיבית M2 עקב 'מספר צופים מועט'. זה משאיר אותנו רק עם מיינסטרים. התקשרו ל'יס' והביעו מחאה. קובי." למסר גם צורף מספר טלפון, פלוס בקשה להפיץ לכולם. חגית נוביק לאוז, הסתה? 'אין מה להגיד חוץ ממה שקובי כתב'. ליבי צ'יפסר מ"יס", הוצפתם? 'ל'יס' לא הגיעו פניות, ואכן התוכנית הורדה בגלל כמות צופים נמוכה.'"

2080*

ואנשים תשדלו כמה שיותר שהטלוויזיה תהיה פתוחה על M2

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gifמאיפה הביאו מספר צופים מועט?!?!?!

מהנגיד ו40 משפחות שמייצגות את הריטינג בישראל?! אויי נו... איזה טיפשים. זה לא יעזור שאנשים עם יס ישאירו פתוח. אם אני לא טועה יש כזה דבר שלטי רייטינג במספר משפחות בארץ וזה רואה לאיזה ערוצים נכנסים ואיזה תוכניות וככה נקבע הרייטינג.. בטח סתם ישראלים שלא רואים מטב2...

../images/Emo216.gifמה?! כנסו לאתר של יס ותשאירו תגובה

זה כ"כ מעצבן! אוף, זה וVH1 הם הערוצי מוזיקה שאני רואה, לא כל החרא שנשאר..

ReaLostprophet

New member
גם אני ראיתי את זה היום

בהתחלה הורידו את discovery science ושתקנו אח"כ גם את יס אנימה והמשכנו לשתוק אבל את mtv2 זה לא הגיוני!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זה לא יכול לקרות!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gifיס אנימה?!

גם בהוט היה כזה ופתאום זה נעלם.. לא שראיתי את זה. אבל אחרי זה ואחרי MTVביייייס.. ששניהם הורדו בצורה משותפת גם בהוט וגם ביס, רק שביס הייתה הודעה ובהוט לא. אז אני חושבת שגם עכשיו זו החלטה משותפת.. רק שיס נחמדים מספיק כדי להודיע. פאאאאק. אם פתאום זה יעלם גם בהוט?!!? בלי להודיע?!

למעלה