מישהו פה

psychodoodle

New member
מכיר רק את הראשון

NUMBER ONE מ 1966 .יש מספר אלבומים שלהם שמסתובבים בבלוג המוטנטי , לפי האלבום שאני מכיר זה לא נשמע לי פסיכדליה . אוונגארד אלקטרוני אולי ?

psychodoodle

New member
מכיר רק את הראשון

NUMBER ONE מ 1966 .יש מספר אלבומים שלהם שמסתובבים בבלוג המוטנטי , לפי האלבום שאני מכיר זה לא נשמע לי פסיכדליה . אוונגארד אלקטרוני אולי ?

psychodoodle

New member
מכיר את אלבומם הראשון

NUMBER ONE מ 1966 או 67 . המדובר ברביעיה קנדית מחלוצות האוונגרד האלקטרוני . אני ממש לא חושב שזה פסיכדליה (בהסתמך על האלבום שאני מכיר) .

psychodoodle

New member
An electronic, progressive concept group from

. Toronto, Ontario. Cockell later formed Syrinx, a progressive techno-pop band in the early-seventies

הרכב ראדיקאלי מצויין משנות השישים

אלבומם הראשון מאוד קשה לעיכול והשני הרבה יותר נגיש. מאוד מומלץ לחובבי אוואנטגארד, לא ממש פסיכדליה למרות השם המטעה של האלבום הראשון. מידד

psychodoodle

New member
שמעתי את

אלבומם השלישי ,זה שכולל את הפוסטר הפסיכדלי והיה מענין . למי שמתענין לדעת בערך איך נשמעת צפצפת האוזניים שאני (והחבר ברמלי טוען שגם הוא ) חווה ,שיקשיב להתחלת הקטע הפותח - "צויחה" בתדר כמעט זהה זה מה שאני שומע ברקע כל הזמן . האלבום כולל Spoken Parts של אחד מחברי הלהקה שמדבר בסגנון שמזכיר לי קצת את הסופר ויליאם בורוז ,ומדבר על מושגים כמו "פסיכדליה" ו "הלוסנציות" . בהחלט ארטיפאקט תקופתי שווה סיבוב .

למעלה