מישהו ער?

אבל אם אין לך עם מי לשוחח, חייגי:

תודה שהתקשרת למרכז בריאות הנפש, החברה השפויה ביותר לרגעים של טירוף גדול.. אם אתה כפייתי הקש 1 . ועוד פעם. ועוד פעם. ועוד פעם. אם אתה בלתי עצמאי - אנא דאג שיקישו עבורך על הסיפרה 2. אם אתם סובלים מהפרעה של ריבוי אישיות - נא הקישו 3,4,5 ו-6 אם אתה פרנואיד - אנחנו יודעים מי אתה, מה אתה עושה, מה אתה רוצה, אנא המתן על הקו בסבלנות אנחנו מאתרים את מקור השיחה שלך... אם יש לך הזיות - אנא הקש 7 במכשיר הטלפון הענקי ומרובה הצבעים שאתה (ורק אתה) רואה מצד ימין שלך.. אם אתה בדכאון - זה לא משנה על איזה מקש תלחץ. שום דבר לא יכול לשנות את המזל חסר הסכויים בו אתה נמצא. אם אתה סכיזופרן - הקשב היטב לקול הקטן בראשך שיאמר לך על איזה מקש ללחוץ עכשיו.. אם אתה בלתי החלטי - אנא השאר את הודעתך לאחר הצפצוף,,או לפני הצפצוף.. או אחרי הצפצוף...או בזמן הציפצוף..בכל מקרה חכה לצפצוף..או שאל תחכה.. אם אתה חווה איבוד זכרון זמני - אנא הקש 9 אם אתה חווה איבוד זכרון זמני - אנא הקש 9 אם אתה חווה איבוד זכרון זמני - אנא הקש 9 אם אתה חווה איבוד זכרון זמני - אנא הקש 9 אם אתה סובל מבעיית בטחון עצמי נמוך, אנא נתק. יש לנו מרכזניות שעסוקות במתן סיוע לאנשים הרבה יותר חשובים ממך. אם ברצונך לחזור על התפריט, אנא נתק וחייג שנית.. לשירותך תמיד

אל תדאג ממי

זה שיתקשרו אליה עוד אנשים זה לא אומר שהפקידה במרכז למחלות הנפש תפסיק להיות חברה שלך

זה בסדר

היא חברה שלי רק בגלל שהיא רוצה לדעת ממני מה עובר עלייך לעיתים קרובות. היא דואגת לך שלא תשכחי את ההוראות שקיבלת

אהה

אז הבנתי עכשיו. היא מנצלת אותי לטובתך? זה מה שאת אומרת לי עכשיו? טוב, היא דואגת לך, אני מקבל את זה בהבנה ברורה, כי האמת שאני גם קצת דואג לך, המצב שלך בכי רע, לפחות הוראות וסיפורים שומרים על השפיות שבך.

כל עוד...

תשמרי ותקפידי לנהוג לפי ההוראות שקיבלת- כן. תראי, זה שאת מפרסמת פה את ההוראות האלו אומר רק דבר אחד- שאת לא שוכחת
וזה? טוב מאד.

למעלה