מישהו ער???? כי כי כי כי כי

אלינור*

New member
מישהו ער???? כי כי כי כי כי

אני בעזריאלי!!!!!!!! ולשם שינוי לא בקניון אלא בעבודה
כן כן גם העבודה היא לא בקניון אלא בבניין המשולש
סוף סוף (טפו טפו טפו טפו טפו חמסה חמסה) פעם השקפתי מהקרייה אל עזריאלי וכל כך רציתי להחליף את נק' התצפית אבל אני לא צופה על הקרייה אני אפילו לא יודעת על מה אני משקיפה עוד לא הבנתי בדיוק את הכיוונים פה..... מה שכן הקומה גבוהה והחלונות הם מהתקרה ועד הרצפה ככה שיש הרבה על מה להסתכל
מה שכן....יש לי 3 שבועות ככה ואח"כ בעזרת השם עוברים מקום למקום שיהיה לי קרוב יותר לבית. שיהיה יום נפלא ומקסים שיעבור בנועם ובכייף וכמובן בשלום!! ( אפילו שבחוץ סוער-קודר משהו)
תשמרו על עצמכם

אלינור*

New member
../images/Emo12.gifחחחחחח

num' 1: אני לא עובדת בשישי(איכס פיכס מיכס
)!!!!!! בואי בכל יום אחר!!!!!
(אני אכריח אותך לבוא לבקר אותי
) חוץ מזה מה יש לך כל שישי כל שישיייייי לעשות בעזריאלי????? (.....וגם אני אוהבת את הקניון הזה.....) num'2: אייך פה????.....את כבר מכירה אותי קצת אז בואי נראה אם זה יענה לך על השאלה ואל תצחקי עלי! טפו טפו טפו טפו טפו חמסה חמסה חמסה חמסה חמסה
...יותר מדי פרצופונים הכנסתי להודעה .........

דלמטית

New member
../images/Emo9.gif

כל יום שישי אלא אם כן בא לי להבריז מהלימודים ולא ללכת... ובקשר לטפו טפו.. נוסיף לך קצת מלח-מים-מלח-מים
שום-בצל-שום-בצל-שום-בצל

אלינור*

New member
לימודים זה חשוב

מה את לומדת? חוץ מזה אם בא לך לגוון קצת ולבוא גם בעוד איזה יום חוץ מביום שישי....
אגב מה עם...התוכנית שאז דיברנו עליה? *מחכה שתתעוררי*

דלמטית

New member
לגוון זה טוב ../images/Emo13.gif

אולי נקפוץ יום חמישי .. ככה ש....... היכוני היכוני !! והתוכנית עדיין בשלבי תכנון מתקדמים ו[כנראה]תסגר היום

משיייי

New member
אוווו יפה יפה לך

שמחה בשבילך אני עדיין בחיפושים בדיוק יוצאת עוד מעט לכיוון פ"ת לעוד ראיון ואחרי זה בארנה וגם לחברתי הטובה הציעה לי משהו טוף בתל אביבה מחכה לשמוע ממנה כבר בכל מיקרה אז מה היא עבודתך? ושיהיה לך בהצלחית שמחה בשבילך מאודדדד

אלינור*

New member
טוב אני מנצלת את תחילת היום.....

לתגובות :) אז תודה תודה (אייך דלמה עשתה?? מלח מיים שום בצל
) משמש (בהזדמנות) אייך היה אתמול בראיון?

אלינור*

New member
אינדיאניתתת באמת??

א. תודה הגורל קירב ביננו
אז נוכל להתראות יותר מפעם בכמה חודשים !! (למרות שאני אהיה בעזריאלי רק עד ה12 לפברואר כנראה אבל זה לא משנה) מה איתך חוץ מזה ?? (אייך המרגש? ראית מה זה????? כל הגשמים האלו... כל השבוע... בשביל שלא יגמרו לך המיים לשתייה!!!!!

אצלי הכל רגיל ממי, אני עדיין מחכה

לטלפון שלך. ולגבי המים, שום כמות של גשם לא תספיק לכמות המים שאני שותה. אפילו הרופא אומר שאני בן אדם נדיר כי בד"כ אנשים לא שותים 4 ליטר מים ביום אלא הרבה פחות

אלינור*

New member
דבר 1 מיים זה בריא מאוד.....

אז טוב שאת שותה אני יותר מ2 ליטר מקסימום לא מסוגלת (לא ניסיתי מעבר לזה האמת) אבל אומרים שכל דבר יותר מדי זה גם לא טוב (השאלה היא אם זה נוגע גם למיים כי בכל זאת זה...מיים!
) ואני עוד מעט אתקשר מאמי (מהמשרד אז זה חסוי)

למעלה