מישהו מכיר מישהו שחולה באבעבועות רוח?

Omer Ve Merom

New member
מישהו מכיר מישהו שחולה באבעבועות רוח?

הייתי רוצה להידבק באבעבועות רוח באופן טבעי, ע"מ להתחסן. האם מישהו מכיר מישהו שחולה כרגע במחלה?

kukim17

New member
יש לך מושג כמה קשה המחלה למבוגרים?

לא חוסנת בילדותך? אין חיסונים כאלה עכשיו?

luxAeterna

New member
רגע, לעצמך או לתינוק?

תינוק מקבל חיסון בגיל שנה בטיפת חלב. לא משנה מה שמעת על תופעות הלוואי שעלולות להיות לחיסונים, הן פחותות בהרבה מאלה שעלולות להיות להדבקה מחולה - לכי תדעי מה בדיוק יש לו, איזה זן ועד כמה הוא תוקפני, מה חוץ מאבעבועות רוח את עלולה לקבל... אם היית אומרת "זו מחלה שהיא בדרך כלל לא נורא קשה (נכון, אבל בכל זאת מתים ממנה ילדים כל שנה) ואני מעדיפה לבנות על "חיסון עדר" (כשהסביבה כולה מחוסנת, הסיכוי להדבק במחלה נמוך) - הייתי מבינה איכשהו. אבל אם את מחפשת ממש להדבק כדי להתחסן - תעשי את החיסון בטיפת חלב. הרבה יותר נקי ובטוח. אם את רוצה להתחסן בעצמך (לדוגמא, אבעבועות רוח פעילות בזמן ההריון עלול להיות מסוכן מאד, לכן אם לא חלית בעבר מומלץ חיסון לפני הכניסה להריון) - פשוט בקשי מהרופא שלך, וקופת החולים תשמח לדאוג לך.

בגילך?

ממש לא כדאי אני הייתי חולה לפני כמה שנים,נדבקתי מילד בתחילת ההריון שלי כי לא ידעתי שלא חליתי זה היה נורא,הייתי חצי מתה,גיאד לי כל הגוף,זה היה יחדעם שפעת עצמות,שהלכתי שפופה לגמרי,כי לא יכולתי להתיישר לא להתקלח לבד זה היה זוועה.

למעלה