מישהו מהמתכנתים קורא פה? יש טעם לכתוב לכם פידבק?

arseny92

Well-known member
מנהל
בנוסף יש את התקלה שכשיש יותר מעמוד אחד צריך למחוק חלק משורת הכתובת - כמעט בלתי אפשרי דרך טלפונים כי השורה של הדפדפן קטנה יותר ולא נותנת לגלול.
בנוסף זה אומר שאחרי שאני מנקה את החלק המיותר זה תמיד מראה לי את ההודעה הראשונה גם אם לחצתי ישירות על התראה או על ההודעה האחרונה כפי שיש בצד השרשור.
אנחנו מאד רוצים להשאר כאן, אל תגרמו לנו ללכת עם פורמט בלתי נסבל.
הספירה בשורת הכתובת לפי מבנה שטוח של הנושא, 20 תגובות לכל דף
אך משום שיש ענפים מסובכים, שאינם יכולים להתחלק, ספירה של ההודעות למעשה סופרת גם תגובות בתוך הענף ויכול ליצור דרגה שניה של דפדוף ענפים שונים של העץ מול מספר הודעות ראשיות של הנושא, אשר גם משתמש באותו המזהה page-x, שלא לדבר על כך שההודעה החדשה יכולה להיות בענף השני, שלישי או יותר ועם צורך גלילה כי "Jump to new" מעביר רק לתגובה הראשונה שתימצא על הדף הנוכחי אשר נבחר
קראו נושא התפקדות בפורום טלוויזיה

מילי08

Well-known member
אך משום שיש ענפים מסובכים, שאינם יכולים להתחלק, ספירה של ההודעות למעשה סופרת גם תגובות בתוך הענף ויכול ליצור דרגה שניה של דפדוף ענפים שונים של העץ מול מספר הודעות ראשיות של הנושא, אשר גם משתמש באותו המזהה page-x, שלא לדבר על כך שההודעה החדשה יכולה להיות בענף השני, שלישי או יותר ועם צורך גלילה כי "Jump to new" מעביר רק לתגובה הראשונה שתימצא על הדף הנוכחי אשר נבחר
אבל זו בעיה למי שלא מבין יותר מידי בנושאים כאלה. להסביר לי למחוק חלקים מהכתובת זה הכי לא הנגשה שיש, וכל הרעיון אמור להיות יצירת מערכת שתהיה נגישה לכולם.

didalf

Well-known member
כן הבנתי את הבעיה, אבל שימצאו לה פתרון.

arseny92

Well-known member
מנהל
הקשר הוא שחשבונך (dilia snake, מזהה 4042730) ותכניך יומזגו עם תוכן חשבון mdhadbarot שגם הוא 4042730 ואז שיחה זו תיראה כאילו דיינתי עם mdhadbarot וכן נתוני החשבון שלך יוחלפו בשלו
זה מה שקורה כאשר
  • מבצעים השקה של אתר בדיקות, שאליו הובא תוכן חלקי וטבלת המשתמשים במצב נכון לאמצע פברואר (כל משתמש אשר נרשם לאחר 16 בפברואר 2020, חשבונו עוד לא קיים כי עוד לא יובא)
  • לא נטרלו אפשרות רישום משתמשים חדשים, לא כאן ולא במערכת הישנה
  • לא הכניסו שום הודעה על כך שמשתמש חייב לאפס סיסמאות, למעט מספר מנהלי פורום אשר לקחו יוזמה להבין מה הולך כאן.

נערך לאחרונה ב:

dilia snake

Well-known member
הקשר הוא שחשבונך (dilia snake, מזהה 4042730) ותכניך יומזגו עם תוכן חשבון mdhadbarot שגם הוא 4042730 ואז שיחה זו תיראה כאילו דיינתי עם mdhadbarot וכן נתוני החשבון שלך יוחלפו בשלו
זה מה שקורה כאשר
  • מבצעים השקה של אתר בדיקות, שאליו הובא תוכן חלקי וטבלת המשתמשים במצב נכון לאמצע פברואר (כל משתמש אשר נרשם לאחר 16 בפברואר, חשבונו עוד לא קיים כי עוד לא יובא)
  • לא נטרלו אפשרות רישום משתמשים חדשים, לא כאן ולא במערכת הישנה
  • לא הכניסו שום הודעה על כך שמשתמש חייב לאפס סיסמאות, למעט מספר מנהלי פורום אשר לקחו יוזמה להבין מה הולך כאן.
מה???
אני נאלצתי לפתוח את הניק הזה כי לא הצלחתי לאפס את הסיסמה של הניק המקורי שלי kordilia snke (שקיים מאפריל 2006)😤.

למה לעלות את המערכת ולפתוח אותה לאנשים מבלי לטפל בכול הבאגים?:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

ואיפה האנשים של הנהלת הפורומים? המערכת עלתה ביום שישי ועדיין לא שמענו מהם מילה.

arseny92

Well-known member
מנהל
מה???
אני נאלצתי לפתוח את הניק הזה כי לא הצלחתי לאפס את הסיסמה של הניק המקורי שלי kordilia snke (שקיים מאפריל 2006)😤.

למה לעלות את המערכת ולפתוח אותה לאנשים מבלי לטפל בכול הבאגים?:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

ואיפה האנשים של הנהלת הפורומים? המערכת עלתה ביום שישי ועדיין לא שמענו מהם מילה.
המערכת עלתה הרבה לפני כן, ביום ההודעה הגורפת של Admin
אלא רק שבשבוע האחרון הוחלה הפניה גורפת באתר הישן שלא הייתה אמורה להחל כלל בשלב זה, גם אם הפורומים הישנים לפעמים עובדים
התנהלות על הפנים

dilia snake

Well-known member
המערכת עלתה הרבה לפני כן, ביום ההודעה הגורפת של Admin
אלא רק שבשבוע האחרון הוחלה הפניה גורפת באתר הישן שלא הייתה אמורה להחל כלל בשלב זה, גם אם הפורומים הישנים לפעמים עובדים
התנהלות על הפנים
"על הפנים" זה בלשון המעטה.

כול ההתנהלות שלהם בשבועות האחרונים פשוט מחפירה ואף ספק שירותים שאמור לכבד את עצמו לא מעז להתנהל ככה.

arseny92

Well-known member
מנהל
"על הפנים" זה בלשון המעטה.

כול ההתנהלות שלהם בשבועות האחרונים פשוט מחפירה ואף ספק שירותים שאמור לכבד את עצמו לא מעז להתנהל ככה.
בגלל שטבלת המשתמשים במצב אמצע פברואר, כל משתמש אשר החליף דוא"ל מאז חייב להזין דוא"ל שהיה אז

dilia snake

Well-known member
זו אחריות המשתמש לתחזק את המידע בחשבונו ונתוני שחזור סיסמא במצב עדכני
מה זאת התשובה הזאת?

אני באמת מצטערת אחרי שאף פעם לא היו לי בעיות עם המשתמש לי(14 שנה כן?) לא טרחתי לחשוב על מה יקרה אם אי פעם תפוז יחליטו לדפוק את כולם.

arseny92

Well-known member
מנהל
מה זאת התשובה הזאת?

אני באמת מצטערת אחרי שאף פעם לא היו לי בעיות עם המשתמש לי(14 שנה כן?) לא טרחתי לחשוב על מה יקרה אם אי פעם תפוז יחליטו לדפוק את כולם.
אפשר לפנות להנהלת תפוז בדוא"ל ולבקש שינוי מייל בחשבון הישן כדי לאפס לו סיסמא אבל תצטרכי גם דרך להוכיח שאת אכן בעלת החשבון
או לנסות להתעדכן על מצב הייבוא, לוודא שהדואר בחשבון הישן מעודכן, כדי שהנתונים ייבאו כמו שצריך

מה זאת התשובה הזאת?

תשובה הגיונית סה"כ. יש לי מייל פעיל כי אני כל הזמן משתמש בו. משתמש שנרשם עם סתם מייל - סופו שהחשבון לא יהיה שימושי בגלל ש..... המייל לא פעיל. פשוט וקל.

למעלה