מישהו מהמתכנתים קורא פה? יש טעם לכתוב לכם פידבק?

Lhuna3

Well-known member
יש סיכוי שתעשו משהו בשביל להפוך את הפורמט פה ליותר נסבל לשימוש? ☹
מזמינה אתכם לשרשורים בפורומים טלויזיה, כאלו שיש בהם יותר מ-4 הודעות, להווכח שלא ניתן לראות מה תגובה למה, לראות מה קראנו ומה חדש זה סיוט (הסימון הקטן לא בדיוק עושה את העבודה וגם לא עובד נכון), ןזה בלי להזכיר עוד את הבאגים הברורים (כמו שכל שרשור מעל עמוד 1 נותן הודעת שגיאה כשנכנסים אליו).
יש סיכוי שהפורמט ישתנה או שפשוט לחפש מקום אחר וזהו?
תודה שהחזרתם/הוספתם את ציטוטי התגובות (y)

arseny92

Well-known member
מנהל
תודה שהחזרתם/הוספתם את ציטוטי התגובות (y)
רק שהחזירו גם דפדוף בנושאים קצרים, קטעו ענפי עץ ארוכים וצריך לדפדף בנושא כדי למצוא באיזה דף כתבו הודעה חדשה בנושא
בשלב זה כבר הייתי מעדיף פורום שטוח, העץ לא שמיש

בדיקה2345

New member
זה אולי יהיה באמת טוב יותר מהמצב הנוכחי.
אבל עדיין ממש גרוע.
מה שבאמת צריך פה בשביל להפוך את זה לשמיש זה קיפול הודעות, בדומה למערכת הקודמת.
למשל: להראות בכל הודעה רק את השורה הראשונה (שתתפקד ככותרת), ולהסתיר את שאר התוכן. לפתוח אותו רק בלחיצה על משהו.
גובה התיבה של ההודעה צריך להיות דינמי בהתאם למצב: סגור: גובה של שורה אחת בלבד. פתוח: לפי מספר השורות.
לצורך העניין הזה אפשר גם לוותר על האווטאר הענק והמיותר בצד ימין.

מאמינה שפיתוח משהו כזה מעל המערכת הנוכחית זה אפשרי (גילוי נאות: מתכנתת בעצמי, לא ווב).

בדיקת תגובה בשרשור.

Lhuna3

Well-known member
מזמינה אתכם לשרשורים בפורומים טלויזיה, כאלו שיש בהם יותר מ-4 הודעות, להווכח שלא ניתן לראות מה תגובה למה, לראות מה קראנו ומה חדש זה סיוט (הסימון הקטן לא בדיוק עושה את העבודה וגם לא עובד נכון), ןזה בלי להזכיר עוד את הבאגים הברורים (כמו שכל שרשור מעל עמוד 1 נותן הודעת שגיאה כשנכנסים אליו).

arseny92

Well-known member
מנהל
ציטוט יש בכל הודעה כולל המיובאות אך תצוגתם כבויה בגלל תוסף תצוגת העץ....
אישית הייתי מכבה אותו ופועל עם פורום שטוח, ציטוט אשר הוכנס לכל הודעה (כולל מיובאות) מאפשר לקשר להודעה המצוטטת והצגת תגובות חדשות בסוף הנושא ולא פה ושם באמצע הנושא עם צורך בגלילת כל העמוד כדי למצוא איפה ההודעה החדשה מוצגת או אף מעבר לדף הבא של הודעות אשר מצוטטות הודעה ראשית נוספת בנושא כמו שקורה בפורום טלוויזיה - מכיל כביכול ארבע שמונה עמודים אבל "שני שרשורים"

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
ציטוט יש בכל הודעה כולל המיובאות אך תצוגתם כבויה בגלל תוסף תצוגת העץ....
אישית הייתי מכבה אותו ופועל עם פורום שטוח, ציטוט אשר הוכנס לכל הודעה (כולל מיובאות) מאפשר לקשר להודעה המצוטטת והצגת תגובות חדשות בסוף הנושא ולא פה ושם באמצע הנושא עם צורך בגלילת כל העמוד כדי למצוא איפה ההודעה החדשה מוצגת או אף מעבר לדף הבא של הודעות אשר מצוטטות הודעה ראשית נוספת בנושא כמו שקורה בפורום טלוויזיה - מכיל כביכול ארבע עמודים אבל "שני שרשורים"
אבל עדיין ממש גרוע.
למשל: להראות בכל הודעה רק את השורה הראשונה (שתתפקד ככותרת), ולהסתיר את שאר התוכן. לפתוח אותו רק בלחיצה על משהו.
גובה התיבה של ההודעה צריך להיות דינמי בהתאם למצב: סגור: גובה של שורה אחת בלבד. פתוח: לפי מספר השורות.

מאמינה שפיתוח משהו כזה מעל המערכת הנוכחית זה אפשרי (גילוי נאות: מתכנתת בעצמי, לא ווב).

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
אבל עדיין ממש גרוע.

מאמינה שפיתוח משהו כזה מעל המערכת הנוכחית זה לא מעל לכוחם של מתכנתי הפרונט-אנד פה (גילוי נאות: מתכנתת בעצמי, לא ווב).
למשל השרשור הזה יכול היה להראות ככה:
forum3.png

BigBadWolf

Member
בעוד יש פה בעיות אמיתיות שהשביתו פורומים שלמים, השרשור הזה טיפה קנטרני, מצטער לומר (חוץ מעניין מעבר העמוד). לכל פורום חדש צריך להתרגל ונכון זה לא בדיוק כמו שהיה פעם אלא רק דומה, יקח כמה ימים ונתרגל כולנו לפורמט החדש.

כדאי להסתכל מה קורה בפורומים כאן בתפוז בנתיים. פורומים שהיו פעילים למדי כמו פורום צילום סטילס (כל יום היו כמה הודעות חדשות) לא מכילים הודעה חדשה אחת! לא ברור למה, אולי כי צריך לאפס סיסמה לכל המשתמשים ואף אחד מההנהלה לא טרח להודיע ולהסביר. אולי כי לא ניתן למצוא את הפורומים בדף הראשי, ואף לא ניתן לחפש כי הם מוסתרים כתתי-פורומים (לגיטימי, אבל כשחלק גדול מהפורומים לא זה יוצר בלגן עצום). אולי לאנשים יש בעיה נוספת שלא נתקלתי בה? המציאות היא שנעלמו המון אנשים. גם בפורום חדשות המדע, שאמנם לא היה מאוד פעיל אבל היו שם כמה קבועים הגיע בנתיים רק אחד חוץ ממני.

גם הדיונים הקודמים טרם הועברו לפורומים החדשים, לפחות בפורומים שאני מסתכל עליהם. קשיי הסתגלות כרגע זה ממש לא הבעיה הכי בוערת.

Lhuna3

Well-known member
בעוד יש פה בעיות אמיתיות שהשביתו פורומים שלמים, השרשור הזה טיפה קנטרני, מצטער לומר (חוץ מעניין מעבר העמוד). לכל פורום חדש צריך להתרגל ונכון זה לא בדיוק כמו שהיה פעם אלא רק דומה, יקח כמה ימים ונתרגל כולנו לפורמט החדש.

כדאי להסתכל מה קורה בפורומים כאן בתפוז בנתיים. פורומים שהיו פעילים למדי כמו פורום צילום סטילס (כל יום היו כמה הודעות חדשות) לא מכילים הודעה חדשה אחת! לא ברור למה, אולי כי צריך לאפס סיסמה לכל המשתמשים ואף אחד מההנהלה לא טרח להודיע ולהסביר. אולי כי לא ניתן למצוא את הפורומים בדף הראשי, ואף לא ניתן לחפש כי הם מוסתרים כתתי-פורומים (לגיטימי, אבל כשחלק גדול מהפורומים לא זה יוצר בלגן עצום). אולי לאנשים יש בעיה נוספת שלא נתקלתי בה? המציאות היא שנעלמו המון אנשים. גם בפורום חדשות המדע, שאמנם לא היה מאוד פעיל אבל היו שם כמה קבועים הגיע בנתיים רק אחד חוץ ממני.

גם הדיונים הקודמים טרם הועברו לפורומים החדשים, לפחות בפורומים שאני מסתכל עליהם. קשיי הסתגלות כרגע זה ממש לא הבעיה הכי בוערת.
קנטרני? המערכת הזאת לא שמישה. נקודה.
זה לא עניין של להתרגל. זה לא משהו שאפשר להתרגל אליו, שלא ניתן למצוא הודעות חדשות בשרשור, ושלא ניתן להבין למה בנאדם מגיב - זו דרישה הכי בסיסית של ניהול דיון.
אם המערכת פה תשאר בצורה שזה עינוי להשתמש בה - אני לפחות לא מעוניינת להשאר בה ואחפש חלופות.
אני לא חושבת שזה קנטרני לנסות לברר אם יש בכלל פתח לשינוי, או שזה מה שיהיה, ושמי שמעוניין לסבול מהגלישה שלו מוזמן להשאר ולשתוק, והשאר צריכים להתחיל לחפש מקום אחר.
אם אתה מוכן להשתמש בפורום בצורה כזאת, זה עניין שלך.

מילי08

Well-known member

BigBadWolf אין קשר. אפשר להתלונן גם על בעיות גדולות וגם על קטנות. בסופו של דבר - כולן בעיות שמקשות על המשתמש וירחיקו אותו מהאתר.

dilia snake

Well-known member

למה שלא תנסה להיכנס לפורום טלוויזיה החדש, יש לנו שם שרשור של מעל 100 תגובות ותראה אם אתה מבין מה הולך שם, לפני שאתה קורא לטענה של לונה קנטרנית.

המערכת הזאת היא סיוט! והעובדה שהעלו אותה מבלי לטפל קודם בכול הבאגים והבעיות בעיקר מלמדת מה בתפוז באמת חושבים על הגולשים שלהם.

BigBadWolf

Member
למה שלא תנסה להיכנס לפורום טלוויזיה החדש, יש לנו שם שרשור של מעל 100 תגובות ותראה אם אתה מבין מה הולך שם, לפני שאתה קורא לטענה של לונה קנטרנית.

המערכת הזאת היא סיוט! והעובדה שהעלו אותה מבלי לטפל קודם בכול הבאגים והבעיות בעיקר מלמדת מה בתפוז באמת חושבים על הגולשים שלהם.
הסתכלתי עכשיו, לא הייתה לי בעיה מיוחדת לעקוב מעבר למה שהיה באתר הישן (גם שם גללתי קצת כדי להבין מה שייך למה). בכל אופן, כל מה שאני טוען שזה ממש לא בראש רשימת הבעיות. מה יותר גרוע, שאנשים לא יכולים בכלל לכתוב כאן או שבשרשורים ארוכים מאוד לאנשים מסויימים קשה לעקוב? נראה לי שהשני מתגמד ליד הראשון.

dilia snake

Well-known member
הסתכלתי עכשיו, לא הייתה לי בעיה מיוחדת לעקוב מעבר למה שהיה באתר הישן (גם שם גללתי קצת כדי להבין מה שייך למה). בכל אופן, כל מה שאני טוען שזה ממש לא בראש רשימת הבעיות. מה יותר גרוע, שאנשים לא יכולים בכלל לכתוב כאן או שבשרשורים ארוכים מאוד לאנשים מסויימים קשה לעקוב? נראה לי שהשני מתגמד ליד הראשון.
לי אישית ביום שישי לקח 10 שעות להירשם לכאן מחדש ולא היה אפשרי לדבר או ליצור קשר עם אף אחד מתפוז ואני בטוחה שהיו לא מעט כמוני שפשוט נשברו והחליטו לוותר באמצע.

זה שאנשים לא מצאו איך להגיע לכאן זו בעיה אחת, ואתה צודק צריך לטפל בזה. אבל אם המערכת הזאת תמשיך להיות בלתי נסבלת אז אלו שבכול זאת ממשיכים לכתוב כאן יעזבו ואני דיי בטוחה שגם את זה בתפוז לא רוצים.

העובדה היא שכרגע, האנשים מתפוז נעלמו והתחושה היא שחוץ מלמנהלי הפורומים לאף אחד לא אכפת מהגולשים.

Lhuna3

Well-known member
אני מבינה שאתה מנסה לגמד את הבעיות, כי לכל אחד כואב דברים אחרים, אבל רוב המשתמשים אצלנו מסכימים שאי אפשר לעבוד עם המערכת בתצורה זו.
זה לא אנשים מסוימים, זה רובנו.
וזה לא "קשה לעקוב", זה פשוט לא usable.
זה לא ממלא את התפקיד הבסיסי שמערכת לניהול דיונים אמורה למלא.
אין לי בעיה שתתלונן בשרשור משלך על מה שמפריע -לך-.
אחרי שתפוז (אם בכלל אכפת להם) יעזרו לך להחזיר את המשתמשים שלא יכולים להכנס בכלל, אז אתה תמצא את עצמך חוזר לפה ביחד איתם ומתלונן על אותם דברים שאנחנו, כי אחרי קצת שימוש "רגיל" אתה תבין כמה שזה פשוט לא עובד.

מילי08

Well-known member
@BigBadWolf שוב, למה צריך לבחור על מה להתלונן? בגלל הקורונה אנשים כבר לא מתלוננים על שפעת? מתלוננים. וגם אנחנו. זה שאני לא יכולה לעקוב אחרי שרשורים ארוכים, זו לגמרי בעיה עבורי, ואתה יכול לקבל את זה או לא, אבל זה המצב. חווית המשתמש שלי כרגע לא קיימת כאן. ואם חווית המשתמש לא קיימת, אז אני לא אשאר כאן כנראה. זה לא סותר את זה שהמערכת החדשה עלתה, בחוסר מקצועיות מוחלט, לפני שפתרו את כל הבאגים שעלולים להיות כמו שאי אפשר להיכנס. אבל הבעיה הזאת תיפתר אני מניחה. הבעיה שקשורה לחוויית השימוש, תישאר לצערנו.

arseny92

Well-known member
מנהל

נושא של מעל 100 תגובות זה עוד קטן, ראו כי זה יכול להגיע גם לגדלים קיצוניים, כפי שמפורט בענף השני של אותו הנושא

didalf

Well-known member
נושא של מעל 100 תגובות זה עוד קטן, ראו כי זה יכול להגיע גם לגדלים קיצוניים, כפי שמפורט בענף השני של אותו הנושא
בתפוז הרגיל אנחנו מסוגלים להגיע גם 200 וגם ל400 בשרשורים מסויימים, אני לא יודעת איך זה יהיה אפשרי פה. לא בעץ ולא בשטוח.

didalf

Well-known member
המצב הפתוח הזה הוא בלתי נסבל בפורומים פעילים, אנחנו הולכים לאיבוד!
מקווה שתקשיבו להצעה של לונה זה משהו שנראה אפשרי. (אני גם מתכנתת , לא ווב)

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
בנוסף יש את התקלה שכשיש יותר מעמוד אחד צריך למחוק חלק משורת הכתובת - כמעט בלתי אפשרי דרך טלפונים כי השורה של הדפדפן קטנה יותר ולא נותנת לגלול.
בנוסף זה אומר שאחרי שאני מנקה את החלק המיותר זה תמיד מראה לי את ההודעה הראשונה גם אם לחצתי ישירות על התראה או על ההודעה האחרונה כפי שיש בצד השרשור.
אנחנו מאד רוצים להשאר כאן, אל תגרמו לנו ללכת עם פורמט בלתי נסבל.

למעלה