מישהו יכול לתת לי תווים של..

stavnir

New member
מישהו יכול לתת לי תווים של..

מישהו יכול לתת לי תווים (לא אקורדים!!!) של אחד מהשירים מהבאים: 1.הכוכבים דולקים על אש קטנה. 2.אהובתי. 3.את לא כמו כולן. תווים לא רק אקורדים אם אפשר גם וגם יהיה הכי טוב!! תודה לכל מי שיעזור לי

modvdo

New member
ספרייה... ספר התווים...

תשכור אותו לזמן מה... לא נראה לי שחוקי להביא אותו בפורום.

מה הקשר חוקי ?....

אם אפשר לתת אקורדים אז אפשר גם תווים...חיחי והספר הוא חוקי לדעתי...ככה שאין פה בעיה...רק צריך מישהו עם הספר ועם סורק...

צמל! אל תגיד לי שלא קראת

את התקנון של תפוז!!!!
אם היית קורא היית יודע שאסור וזו הפרת זכויות יוצרים

../images/Emo46.gifאבל אין פה הפרת זכויות יוצרים !

אף אחד לא אומר פה שהוא הלחין את השיר !!!!! משינה בעצמה הוציאה ספר אקורדים !!! אז כל מי שקונה את הספר מפר זכויות יוצרים ?!?!?!?!?!?!?! כל אתר באינטרנט שמפרסם אקורדים הוא מפר זכויות יוצרים ?!?! די כבר לדבר שטויות !!!!!!!!! למה לעצבן אותי איך שאני מתעורר ?!?!?!?!

Vdrums

New member
כן ברגע שאתה מפרסם משהו שהוא לא

שלך בציבור הרחב אתה מפר זכויות יוצרים, לך תשתה מים קרים.

שכחת דבר אחד...

ברגע שקניתי את ספר האקורדים..הוא שלי... זה לא למטרות רווח... יודעים מה...למה להתווכח ? מייל לאיגי ! חיחי "איגי האם מותר לפרסם אקורדים של משינה מהספר שיצא בפורום" ? תגידו אתם בסדר ?! אקו"ם מזמן היתה נועלת את כל האתרים שמפרסמים בהם אקורדים... והם לא עושים את זה. קאזה/אימיול/כל שאר התוכנות האלה=הפרת זכויות יוצרים כנסים של מפלגות שבהם משתמשים במוזיקה של אומן בלי רשותו=הפרת זכויות יוצרים... פירסום אקורדים מספר שהלהקה הוציאה לאור זו לא הפרת זכויות יוצרים !

לא! ברגע שאתה לוקח ספר,

כלשהו לא חשוב מה ומעלה לכאן-זוהי הפרת זכויות יוצרים!!!!!!

Queen Of Rain

New member
מה הקטע...?

מי שרוצה שישלח לבנאדם במסרים וזהו דיי להתווכח על כל שטות

Mשינה

New member
ואם ניתנה רשות מהאומן?

מה תגיד אז? צמ"ל - דאג לענייניך והאתר ידאג לענייניו, תודה.

modvdo

New member
תשובות...

1.להוציא מידע מספר, כשבמפורש כתוב בו שאסור, זאת עבירה על החוק. 2.כנ"ל על אקורדים 3.להביא קישור לצד שלישי שבו יש את המידע - חוקי 4.קליפים - מישהו אי פעם אמר שזה חוקי להוריד? אבל אם אתם רוצים להסתכן בסגירת הפורום, בכיף תפיצו מה שבא לכם.

דפדף בספר...

אם אתה רואה משהו חוץ מ"כל הזכויות שמורות" 100000$ וואי ממש אין לי עצבים לריב על זה... שיהיה לכם בכיף מתחסדים יקרים שלי...

../images/Emo46.gif אני לא אומר כלום ולא המתאתי את

זה! זה כתוב בתקנון של תפוז,ובלי קשר לפתוז זוהי הפרת זכויות יוצרים! כמה שזסה נשמע לכם דבילי וגם לי זה נשמע,זה מה שזה וזהו

למעלה