מישהו יכול לעזור לי

cute cute girl

New member
מישהו יכול לעזור לי

אני מחפשת אישה בשם סימון או סימי פרסוויטס לבת שלה קוראים דיינה ולבעלה קוראים מרטין אבל הוא נפטר היא הייתה גרה בפלורידה ואז היא עברה לדיור מוגן שהמספר שלו הוא0019544365790 אנחנו מנסים להתקשר אבל לא עונים עם מישהו יכול לעזור אני ישמח תודה

bilen

New member
אולי תכתבי את השם באנגלית?

חוץ מזה, אפשר גם לפנות לרשות המקומית בישוב שבו גרו. הם יידעו לעזור לך.

bilen

New member
זה צריך להיות באזור של

PEMBROKE PINES שבדרום פלורידה. זה מזכיר לך משהו ?

cute cute girl

New member
אני לא יודעת את השם של הדיור המוגן

אני לא יודעת מה השם של הדיור המוגן ונראה לי שאת השם שלה כותבים כך SIMON PERSWEETZ אני יודעת עליה ממש מעט

eyholla

New member
לדעתי טעות במספר

לפי חיפוש טלפון הפוך, שהוא חוקי בארה"ב וברשת, בעל הטלפון הנ"ל הוא אדון Bello, מ- Pembroke Pines, כמו שכתבה Bilen. לפי Google Earth מדובר בשכונה של בתים פרטיים, לא נראה מוסד ציבורי. אז או שהטלפון שייך לפונקציונר של המוסד, או שזו טעות במספר. איל

bilen

New member
גם אני חיכיתי בסבלנות לראות מה היא

עוד תכתוב.

cute cute girl

New member
תודה על עזרתכם

אני יודעת אבל עד לפני שנה הטלפון היה טלפון עדכני ולפני שנה פשוט ניתק הקשר ואנחנו מנסים למצוא אותה וכשאנחנו מנסים להיתקשר זה פשוט תפוס

cute cute girl

New member
גילינו עוד פרט חשוב

לאחר חיפוש ארוך, אנחנו חושבים שמצאנו את דרך הכתיבה של שם המשפחה באנגלית , השם שלה הוא simon FRIDOVICH

bilen

New member
יש הרבה דברים לא ברורים בספור הזה

אם זה באמת חשוב לכם, כדאי שתשבי עם המבוגרים במשפחה, ותרשמי בדיוק את כל הפרטים של האנשים האלה. בדיוק כמו שמבקשים במדריך שנמצא כאן משמאל. שמות שלהם לפני ואחרי נישואים באנגלית ! שנות לידה ארץ לידה מקומות מגורים בארה"ב. אח"כ חזרי ואולי אפשר יהיה לעזור יותר.

למעלה