מישהו יכול להסביר לי

iknow

New member
המדים בהחלט מסתירים את הגזרות

של כל הנשים בצה"ל. אחרי הכל-לא יתכן שאף אחד בגילאים 18-20 לא תיהיה כוסית.

נדבהירש

New member
יש סיבה מאד פשוטה....

בנות בצבא עוברות תהליך דיס-כוסיתזציה מה שאומר שאפילו עם הן כוסיות, כשהן נכנסות לצבא, הן כבר לא. למה
, אתם שואלים... בגלל המדים שגורמים למראה שמן, חוסר באיפור וטיפוח עצמי, כמעט כל הבנות משמינות בצבא ואני בטוח שיש עוד סיבות... אבל יש בנות שמצליחות לשרוד את התהליך וקצת להתנגד לו, ואפשר ליראות עליהן שהן כוסיות...

נדבהירש

New member
ברור...אבל...

למשל חברה שלי ממש יפה גם בלי איפור, אבל יש בנות שהפרצוף שלהן הוא לא משהו אז עם איפור קל אפשר להדגיש את הדברים היפים בו וכו'...

סביר שאחת מהן כוסית בבגדים אזרחים

אני לא מבין למה מכריחים את החיילות ללבוש מדים. זה מנהג אנכרוניסטי ומטומטם. אני לא חושב שיש מישהו שלא יצא נשכר מחיילות כוסיות בצה"ל. וצריך גם תוכניות שמירת משקל לכל הבחורות הלא אחראיות שמגדלות תחת עצום בצבא.

MISS CRAZY

New member
איך אתה יודע ...??

המדים של הצבא לא בדיוק מחמיאים להם.. וכל הג'פה משם גם לא...

KT2

New member
לכל להצעירים הסתומים

וכשאני אומר סתומים אני מתכוון ל"אייל הגמל" ול"מוכן להשתתף בניסוי" אתם כאלה צעירים שאפילו מתגייסי נוב 04 יותר פזמניקים ממהם. מה עולה להם בראש כשאתם מתחילים להנפיץ דברים על יחידות בצה"ל מי אתם שתגידו שפלחי"ק צנחנים לא יחטית מה אתם משרתים שם. בקיצור אל תקשיבו לשום מילה שאומרים פה בפורום על כך שפלחיק צנחנים זה בלאי או "מצחיק". פלחיק צנחנים זאת היחטית היחידה בצנחנים כי היחסר נחשב כגדוד ואפילו תופס קו כמו גדוד ואילו פלחיק זאת היחידה היחידה שאין לה קו מוגדר ושולחים אותה לאן שהמח"ט מחליט.

למעלה