מישהו יכול להסביר לי

pokegirl

New member
מישהו יכול להסביר לי

מה פשר התמונה??

ReiKo

New member
כן

אני ספרתי 6 בונגיות שחושבות שפלחי"ק זה מצחיק...

manifesto

New member
וואו

זה עשה את ההחלטה בשבילי.אני יודע עכשיו לאן להתגייס צנחנים(יותר נכון צנחניות....
)כבוד!!! (והערה קטנה לשוכני הצ'אט....ראיתם מה זה ....טולקין בקושי חצי יום בצה"ל וכבר מאגן עניינים...שובב הבחור.)

pokegirl

New member
אה כן ועוד שאלה

שמעתי הרגע על בנות במורן ומיתר, מישהו יכול להבהיר לי את העניין, בבקשה?

פלחיק צנחנים זה הדבר הכי בלאי שקיים

זה כל כך מעפן שבכלל לא צריך להזכיר את ה"יחידה" הזאת...חוץ מזה שהיא מועמדת לפירוק. הגדוד חי"ר הכי בלאי עושה פי 100 יותר ממה שהפלחיק צנחנים האלה עושים

idooho

New member
האמת

שאין לי מושג מה הם עושים אבל זה שהם יותר בלאי מגדוד נשמע לי מוגזם.

זה לא מוגזם.

בתור התחלה ולמען הסר ספק - הם לא יח"טית בכלל. הם יחידה שמקבלים אליה חבר'ה מהגיבוש יח"טיות שלא רצו לתת להם כלום. צוות שלהם היה איתי בבא"ח בזמנו...חבורה של טמבלים אני חייב לציין. ותבין, מבחינת פעילות הם בלאי אחושרמוטה. הם לא יח"טיות אז הם לא מקבלים פעילות איכותית מעניינת. והם לא גדוד אז אין להם גיזרה משלהם. תכלס, הם עושים מחסומים וכאלה אבל בגלל זהם לא שייכים לשום גדוד הם לא מקבלים כמעט שום פעילות. אז כן, הם עושים פחות מהגדודים.

Roni18

New member
בית זונות מהשירות שלהם???????????

לך לצפון או שומרון בקור הזה ותקפא שם כל יום בפריסות קשר בחוץ ותסחוב ציוד כל יום

sawach

New member
תשמע...פלחי"ק צנחנים ברגעים אלו:

מחזור אוג' 02 נמצא כרגע עם פלחו"ד 202 וצחזור אוג' 03 גם עם 202 (אני לא בטוח עם איזה פלוגה) בכל אופן כל עוד 202 עושים משהו (והם עושים) גם הפלחי"ק עושים. שלא לדבר על זה שבכלל כל הקיום של הפלחי"ק הוא ב100% לצורך מלחמה אז מה תפרק את היחידה בבט"ש סתם שטויות. וזה שהם לא ביחס"ר זה רק בגלל שהמח"ט מעדיף את היחידה כ-ת"פ שלו ולא של מג"ד היחס"ר לפניו..מהסיבה הזאת הם לא פועלים עם היחס"ר. מה גם שההכשרה היא שונה וזה לא אותו מסלול מהסיבה הפשוטה שבזמן מלחמה ללוחם בפלח"יק יש תפקיד מאוד מוגדר ובמהלך המסלול שלו הוא מתמקצע אליו (אם זה נהג מבצעי של האמר או לנד רובר או אם זה צלף או כל דבר אחר). בקיצור זה לא בית זונות ולא כלום ואל תזיין בשכל.

sawach

New member
ועוד דבר..

אוג' 02 גם פעלו לפני חודש עם הפלחה"ן לתקופה מסוימת.

Yoni 20

New member
תמונה מזעזעת... תראו לאן הצבא הגיע

שש בחורות, אף לא כוסית אחת.. נו מה יהיה?!

למעלה