מישהו יכול בבקשה לפרט:אני

מישהו יכול בבקשה לפרט:אני

לא מבין.... אם כל ה"מוכרים",פלס,נינט,בוסקילה,מסיקה היו מועמדים.... איך אף אחת מהם לא הגיע למקום ה 2 או ה 3 בועדה!??! יש מצב שהם בכלל לא רצו מהתחלה?!!?,או שאולי הם מעדיפות להמנע מ"חצי גמר" כדי לא להכשל..... על מאיה וסקעת אנחנו יודעים בוודאות שהם רוצים אירוזיון, אז מה קרה להם?קבלו רגלים קרות!??!,כנראה,אין להם שיר מספיק חזק להתמודד איתו.....וגם בשנים הקרובות לא יהיה להם שיר ראוי........

maanu

New member
ומי לא יסרב לערוץ האחרון?

אני משוכנע שאם האירוויזיון היה בידיים של ערוץ 2, הכל היה נראה אחרת. ערוץ 1 הפליא להדביק לאירוויזיון ולקדם אירוויזיון תדמית לוזרית, ומרבית האמנים השפויים בארץ חוששים להיות קשורים לדבר הזה. זה עצוב, כי בארץ יש כן אהבה לתחרות והרייטינג מכובד. קחו למשל את שוודיה - ההפקה שלהם למלודי היא כ"כ מושקעת ופופולרית, שאף אמן שם לא יחשוש לקחת בה חלק. וזה עוד כשהסיכוי לזכות הוא קטן מאד סטטיסטית. אם יקרה מצב שערוץ 2 יקבל את האירוויזיון איכשהו, הוא יעשה מזה כזאת הפקה עתירת רייטינג - שהאמנים המצליחים יבואו כמו גדולים.

Ran Bimba

New member
די כבר לקטר כמו סבתות פולניות../images/Emo6.gif

זאת הבחירה, אין מה לעשות. תנסו לחיות איתה בשלום.. הם לא בחרו בלהקה זרה שלא מבינה מהחיים שלה, סמכו עליהם שהם יפיקו את המיטב מהבחירה הזו. יאללה די כבר עם הפסימיות המגעילה הזו... את ערוץ 1 לא נוכל לשנות, מספיק לראות את יואב גינאי בראיון שלו אתמול בחדשות ולראות על מה אני מדבר... אז יאללה, חלאס... תנסו לחיות בשלום עם מה שיש ותגידו תודה שזה לא יותר גרוע.

טליה ג

New member
מה יואב גינאי אמר בחדשות?

לא ראיתי אתמול חדשות. תוכל לתת לי תקציר?
בקשר לטיפקס, לדעתי זו בחירה הרבה יותר טובה מאשר כל זמרי הבלדות ששולטים עכשיו במוסיקה הישראלית, שהיו שרים איזה בלדות אמצע הדרך משמימות על חלום שיתגשם. הייתי אמנם מעדיפה את מאיה בוסקילה או מיכל אמדורסקי בשיר פופ קצבי עם שואו מדליק, אבל גם טיפקס הם בחירה לא רעה. אני מניחה שהם ישירו שיר קצבי (בתקווה שהנבואה של מולי לא תתגשם, והם לא יגישו שיר אחד שקט לקדם, שירגש את הצופים ויזכה לבסוף...), וזה בסה"כ שינוי מרענן אחרי שנים של בלדות.

Ran Bimba

New member
יואב גינאי התראיין אתמול בחדשות

והוא אמר כמה שהוא שמח על הבחירה ושלפי דעתו זו הבחירה הכי טובה שיכול להיות. בנוסף לכך הוא ציין שתהיה אותה שיטת בחירה בדיוק כמו לדוד דאור, באמצע תוכנית אחרת. כנראה כדורסל. עכשיו האבסורד פה שבחירת השיר של דאור נחלה כשלון.. אז מה אתם כ"כ ששים עם הליך הבחירה הזה? הוא הניב תוצאות מרשימות כדי שנוכל להתגאות בו? זו נקודה שבהחלט מראה כמה ערוץ 1 הוא אטום וגם מהטעויות של עצמם הם לא לומדים. היא גם דיברה על אנסטסיה והוא אמר שמה שהיא אמרה עורר סערה בועדה, אז השדרנית אומרת לו: "אולי כדאי להסביר לה שיותר ממחצית היהודים בישראל הם בעלי מראה ערבי
" זה בעיקרון מה שהיה.. הם גם הראו תקצירים של קליפים של טיפקס. אהה והראו בכתבה אחרת את קובי אושרת אומר שבחירה של להקה ים תיכונית זה בהחלט ריענון לישראל והוא מקווה שהם ישירו שיר עם טוויסט ים תיכוני. את קובי אושרת הם שאלו אם הבחירה קשורה לזה שהם משדרות והוא אמר שהשיקולים היו מוסיקאלים טהורים.

טליה ג

New member
נו, למה אפשר לצפות מערוץ 1?

הם לא לומדים שום דבר מהטעויות, והעובדה שהשנה נבחרה להקה כמו טיפקס זה עוד נס! אבל עכשיו הכדור אצל טיפקס ונקווה מאוד שהם לא יעשו את הטעויות של קודמיהם.

Ran Bimba

New member
טעיתי במשהו../images/Emo6.gif

הם שאלו את חיים אוליאל אם הבחירה קשורה בשדרות, לא את קובי אושרת.

אבוי!!!!

אני רק נזכר במרב מילר המעפנה עומדת באמצע הפרקט בהיכל נוקיה, עם שימלת ערב שחורה ונואמת "עד כמה הערב הזה חגיגי"... וניהיה לי רע....
זה היה ממש הזוי שלא לומר פאתטי!

M a g n u s

New member
אני לא שמעתי שהוא אמר כדורסל

הוא אמר שהבחירה תתבצע במסגרת אחד המשדרים של הערוץ. קשה לי להאמין שזה יהיה באמצעות משחק של מכבי, הם יודעים שב-2004 זה היה כשלון חרוץ. מצד שני, אני לא מצליח להעלות בדעתי אף תכנית שכן ניתן לבחור דרכה- אין שם שום תכנית אירוח, לא מני פאר, לא מיכל זוארץ... אני מניח ומקווה שהם יארגנו פשוט משדר מיוחד

Lirronia

New member
אפרופו טומי לפיד -

הנה קטע מ"ארץ נהדרת" בכיכובו של "טומי לפיד" (חבל שאין את הקטע עם טומי לפיד אצל יאיר לפיד).

Lirronia

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

נמאס מהקיטורים וההתבכיינות- "למה לא מסיקה?", "למה לא נינט?". אנשים, תהיו מציאותיים ותסתכלו קדימה. זה מה יש ועם זה ננצח (או לפחות נעלה לגמר
).

למעלה