מישהו יכול אולי להאיר את עיניי

מישהו יכול אולי להאיר את עיניי

ולספר לי למה זה קורה? הייתי סגורה על 9. הטבעת נסגרה ופתחתי לרבע ל-9. בפעם הקודמת שהיתי פתוחה על רבע ל.... יכותי לאכול מאוד יפה בלשון המעטה ואילו הפעם, שוב נסגרה לה "השוררת" ומוציאה לי את נישמתי. ובסך הכל לא עבר הרבה זמן מאז שפתחתי ברבע. אני לא עייפה, לא עצבנית, לא לפני מחזור, שום סיבה אמיתית. יש לכם רעיון? משהו?

אופירA

New member
מנהל
חם, ממי. חם בית משוגעים.

החום הזה סוגר טבעות בצורה לוחצת. כנראה הוא מנפח את הרקמות הפנימיות.

מה שאומר שהשבוע יהיה הרבה יותר גרוע

מרגיז מאוד וממש לא קל. משגע אותי שאני לא אוכלת ירקות כבר כמעט שבועיים. רק עוף ובשר מצליחים לעבור את הטבעת. שנחכה עוד קצת?

קוקלה 1

New member
לטבעת הקסמים ../images/Emo28.gif סיבות וחיים משלה ../images/Emo152.gif|

היא אינדבדואליסטית לא קטנה ולא תמיד פועלת לפי החוק / השעון ובגדר ההגיון יכול להיות שחם לה שעייף לה או סתם לא בא לה וכמו שזה בא כך זה הולך באותו קצב ותדירות של הפתעה וחוסר הגיון למצבי הרוח של הטבעת בסגירותהגבוהות מומלץ להצתיד בעודף של קוליות לא להראות לה שאת מתרגשת ואם היא הגזימה קמעה, אז יש את הברז (השיבר) פותחים טיפ-טיפה ומקבלים על הדרך חיוך אופטימי ומלא טוב לב מהדוקטור הקסום אצלי 3 וחצי שנים אחרי ובמצב של פתיחות בינונית (6ורבע)יש ימים שכמעט כלום לא עובר אני מעבירה ימים כאלה בדיפדוף מקפידה על אקסטרה שתייה, למחרת (בדרך כלל) זה מסתדר.

אז זהו, שאם היתה נותנת לי לשתות כמו שאני

רגילה ואוהבת, לא ממש מתרגשת בגלל מחסור באוכל. העניין הוא ששתיה במשך כל מהלך היום גם לא מתאים לה, רק סביב השעה שנותנת לי לאכול
ואז אוכלת שהו קטן ומתמלאת בשתייה מרובה כי לא יודעת מתי תהיה הפעם הבאה. אני לא אוהבת את ההתנהלות הזו
ויאמר לזכותו של הבעלול שהוא ממש תומך וחווה את קריזות הבלונדינית יחד איתי ומעודד אותי לנסות למשוך עוד יומיים כי אולי יסתדר

אופירA

New member
מנהל
ירקות - המעקף -

מבשלים אותם במרק, ושותים!
אף פעם לא האמנתי, שהמקרר שלי יכיל 2 סירי מרק בכל שבוע.

לגמרי לא הצליח לי

אני מסתובבת עצבנית, רגוזה ובעיקר רעבה נוסעת לבקר את הדוקטור בסורוקה בבוקר.

OrlllLy

New member
מרק ירקות טעים

אני שמה גזר, קישוא, בצל, שום, בטטה, דלעת, תפו"א מבשלים בהרבה מים, מלח, פלפל שחור, קצת אבקת מרק עוף (הכי טוב בלי מונוסדיום) אחרי שהכל רך ומוכן אני טוחנת עם בלנדר סטיק יוצא מרק של "תינוקות" חם וטעים ומאוד משביע

קיבלתי היום שיעור מעלף מד"ר אבינוח../images/Emo9.gif

נסעתי לסורוקה הבוקר ופגשתי את הד"ר כשלא מיהר לשום מקום [אמרתי לו שמוזר לראות אותו על "אזרחי"], ולא המתין אף אחד ליד הדלת, מה שהשאיר לו זמן פנוי בשפע [חצי שעה כמעט] לשיחה והסברים. אז קיבלתי הסבר מפורט למה טבעת בסגירה של 9CC נסגרת כמעט לחלוטין אחרי ירידה משמעותית של המשקל, מה שאומר שמה שנכון להיום בכלל לא מובטח שיתאים כשעוד 10 או 5 קילו ירדו........... מה גורם לוושט להתעייף ובשל כך - מדוע נוצרת דלקת [מסתבר שזה שכיח בסגירות הגבוהות], ובכלל איך להתנהל עם הגברת ביום יום עד להשלת מרבית עודף המשקל. ואני עוד התלבטתי אם לנסוע לסורוקה או לחכות לסוף השבוע כשיגיע למרכז.............

ירדנה,

את יכולה לפרט יותר בבקשה??? מדוע נוצרת דלקת ומה גורם לושט להתעייף ---את כל מה שכתבת והכי חשוב:::::::::::::::::::::: " איך להתנהל עם הגברת ביום יום עד להשלת מרבית עודף המשקל". אני ממש בתחילת הדרך ואני אודה לך מאוד על הסבר מפורט של הדר'

מבטיחה תשובה מפורטת לכל

השאלות מחר, בראש שקט
מפוצץ לי המוח
והולכת לפנק עצמי בשעת מיטה מוקדמת

קוקלה 1

New member
הסבר נכון וואונוס, אצלי הטבעת הלכה והצתמצמה

עם הירידה עד למצבים של כאילו הליכה אחורה בכל פעם שחשבתי שעכשיו אחרי שפתחתי הגעתי לאוטימום ולמנוחה ולרווחה.... יצרה הגברת סוג של קרחצן חדש ואילצה אותי לפתוח עוד קצת, אותי לא מכופפים כל כך מהר, מסגירה של 8 ורבע לפני כשנתיים הואלתי לוותר על 2 ccוכיום עומדת על 6 ורבע ושוקלת להחזיר גם את הרבע בקרוב, אני יכולה להעיד ממקומי שעם כל ירידה חלה הצתמצמות ניכרת בהרגשה ובתחושה של קוטר הטבעת.

למעלה