מישהו זוכר את הסידורי צבא הנכונים

DexmeX

New member
אבל אם יש לך 900 בנגד...

אז כבר 90% מהמרגלים לא יכולים לגנוב לך... ול10% האחרים יש מטרות מפה עד הודעה חדשה... אז יכול להיות שהם יפלו עלייך פעם אחת פעמיים אבל יש להם מלא מטרות והם לא יפלו רק עלייך...

SexXx Machine

New member
ולמה שאני ישקיע 900 בריגול

שאני יכול בכוח הזה לחזק תצבא.. פשוט לא מחזיקים צוללות+מטוסים+ספינות

niv1990

New member
אז האיזון לא שווה כלום

במקרה כזה אתה מושמד ברגע שמישהו יחליט לתקוף. אף ע פי כן, 900 ברגיול זה הרבה מאוד כוח...

DexmeX

New member
זוכר מה קרה למדינת עשרייה

שTIG הורידו?? אתה יודע למה זה קרה??? כי הוא גם חשב כמוך :)

מה קשור הוא היה טיפש

עלה ל10 בלי איזון מחוץ לחופשה\שלום.. בלי קשר מי שנכנס ל10 בלי חופשה\שלום טיפש..אבל בלי איזון בכלל..........

DexmeX

New member
זה לא נכון... כי עכשיו שאין את הבאג

עכשיו שאין את הבאג של ה500 אם הוא היה מאוזן אם הרבה רמות נגד היה מאוד קשה להשמיד אותו... זה כמו שאם נגיד עכשיו אסף יהיה אם מסיכות מקלטים ומאוזן וינסו להשמיד אותו התוקפים יאבדו לפחות מאה טרליון אם לא יותר עד שהם יצליחו... אבל זה דוגמא קצת שונה...

SexXx Machine

New member
תפסיקו לחשוב..

שה500 מליון זה באג... זה לא באג.. זה חלק מהמשחק... ו.. שמע.. להוציא כוח על 900 נגד ריגול= 27 טרליון... ניראה לי שבכוח הזה אתה יכול לפתוח עוד שתי מדינות של 13 טרליון . ככה שזה ביזבוז רציני... ו.. אפשר להחזיק טה"א שיורידו או לפחות יגנו עלייך מפני מטוסים..(אם לא ישתמשו בלוחמה אלקטרונית). וחוץ מיזה.. שאם ירצו להוריד אותך.. יורידו אותך בכל מיקרה.. גם אם יהיה לך 2000 בנגד ריגול..וגם אם הצבא שלך יהיה הכי מאוזן שיש.. אז אני מעדיף שיורידו אותי ויהיה לי עוד מדינה בכוח 27 טרליון מאשר שיורידו אותו ואני ישאר בלי כלום... כאפיש?

DexmeX

New member
א) אני יודע שזה לא באג אבל אני ככה

אבל ככה כולם קוראים לזה... ב) זה עוד שתי מדינות שישמידו לך כי גם אותן לא תוכל לאזן... ג)"אפשר להחזיק טה"א שיורידו או לפחות יגנו עלייך מפני מטוסים..(אם לא ישתמשו בלוחמה אלקטרונית)." - נו באמת.... וחוץ מזה לא חייב 900... גם 700 זה הרבה וזה הבדל משמעותי בכוח... קפיש?

SexXx Machine

New member
=]

1. ואם כולם יקפצו מהגג גם אתה תקפוץ?! אז מה אם כולם קוראים לזה ככה. 2. אז לי ישמידו 3 מדינות ... ולך ישמידו אחת... מי הרוויח יותר? אני או אתה?! ההבדל היחיד הוא שאתה חושב שאם יש לך איזון אז לא ישמידו אותך.. אז אתה טועה.. איזון לא יעצור אותך מלהיות מושמד.. 3. "נו באמת"... לזה אתה קורא תשובה?! לא אמרתה מה לא טוב בזה=] 4. גם 700 בנגד זה הרבה ... עדיף להשקיע עד 300 ושלום שלום =]

DexmeX

New member
=]

1) ההבדל בין לקפוץ מהגג ללקרוא למשהו "באג" הוא די גדול.. 2) לי לא ישמידו... 3) הנה אני יפרט... אתה באמת חושב שלא ישתמשו בלוחמה אלקטרונית? די לשחק אותה ראש קטן.. 4) בוא נסגור על 600 P:

SexXx Machine

New member
=]

1. זה לא ההבדל זה העיקרון 2. גם לי לא השמידו 3. ברגע שמשתמשים בלוחמה אלקטרונית תחשוב שבכל מתקפת מטוסים אתה מוסיף +2 תורים. מה שאומר שאם עשיתה 20 מתקפות ... זה לקח לך תורים כמו של 40... ואז ככל שיש פחות תורים.. יותר קשה להשמיד.. מסכים איתי?=] 4. 500 ואני לא עולה בטכנולוגיה אחת יותר..!
נ.ב אני מריח פה התחלה של רצף?

DexmeX

New member
=]

1) טוב שיהיה נוותר לך P: 2) אותך כן ישמידו... כי אתה לא תהיה מאוזן בגרוש.. 3) אם מישהו תוקף אותך אם 365 תורים אפילו אם 300 תורים אז ה20 תורים האלה האלה לא משמעותיים מה שגם אחרי כמה מתקפות הוא לא יהיה חייב להשתמש בלוחמה אלקטרונית.. 4)אני גם לא יורד מ600.. נ.ב. לא זה אני הפלצתי

=]

2) גם אם תהיה מאוזן ומישהו שהוא לא נוב יהיה בכוח שלך וירצה להשמיד אותך..הוא יצליח =] 3) בזה אתה צודק מוש נוב אז הוא לא יודע את זה 4) אם אתה לא תרד מ600 אתה תרד ל600 (שכיבות שמיכה לטיפשים מביננו)

DexmeX

New member
=]

2) אבל אם נגיד זה לא במלחמה וזה סתם מחתרת.... אם אתה תהיה מאוזן כמו שצריך הם יצטרכו לפחות 3 מדינות להשמיד אותך ולא בטוח שיהיה להם ויכול להיות שהפ יפסיקו באמצע... 4) לא יורד מ600 מה תעשה

SexXx Machine

New member
=]

2. אם זה יהיה מחתרת הם יגנבו לך ... וברגע שלא יהיה מה לגנוב הם ירדו ממך=] 4. 550... סגור!?

DexmeX

New member
אבל אם יהיה לך 900 בנגד ריגול הם

לא בטוח יצליחו... וחוץ מזה יש מחתרות שגם משמידות כמו TIG

DexmeX

New member
אופססססססססס הרסתי את הרצף :(

לא נורא בוא נתחיל אחד חדש P: ואני לא יורד מ600!!

למעלה