מישהו זוכר את הסידורי צבא הנכונים

omerst

New member
אין דבר כזה

אם ירצו להשמדי אותך-ישמידו. השאלה,באיזה מחיר ההשמדה שלך תעלה להם. המחיר הגבוהה ביותר הוא במצב של:41% טנקים,41% מטוסים,18%טה"א,מקלטים,כוננות עליונה,והרבה נגד מרגלים. וגם במצב הזה,אפשר להשמיד אותך,אבל זה המצב שהכי קשה להשמיד בו (לדעתי).

soroker

New member
כנס

תודה אתה ענית את התשובה הכי עיניינית למרות שלא עזרת ..... אגב יש דרך שלא יחסלו אותך בכלל בערת מדינה אחת ו- 365 תורים וזה 50 טנקים 25 מטוסים 25 טה"א וכוננות עליונה (וכל מה שאמרת) ועכשיו תנסה לעזור מה הסידור צבא הכי טוב לשמירה על אדמה (היה כזה פעם) - זה עם ספינות במקום צוללות ומה הסידור צבא שאתה כמה ימים לפני מתקפה למשל - זה עם צוללות מעט טנ"ט נו היו סידורים כאלה שכולנו היינו נובים אם למישהו זה רשום איפשהו אני אשמח

omerst

New member
הדרך שהצגתי

מכריחה לפחות 3 (לרוב זה יקח 6)מדינות שיתאבדו אליך,אם תעשיה כבירה ביחס לדירוג-כדי להשמיד אותך.(וכם אחת אם 400 תורים) בקשר לספינות והצוללות,וההבדלים ביניהם: במתקפת פתע (להורדת טנ"ט),יש מצב הבא: צוללת=ספינה. זה השימוש כמעט היחידי של הצוללות והספינות במצב מגננה. במצב מגננה יש גם חסרונות ויתרונות,להלן כמה מהן: ספינות יותר זולות,אפשר לקנות יותר ספינות בפחות כסף. ספינות יורדות במתקפת מטוסים-אם פתחו אותך במטוסים,יפתכו אותך גם בפתע אם אתה מחזיק ספינות. ספינות וצוללות מאוד גניבים-יש לאנשים נטיה לגנוב אותם. בקשר לכמה ימים לפני התקפה-הסידור שהמלצתי אליו בחום-זה הסידור שלי,באופן הרגיל-בלי קשר למתקפות ושאר ירקות.

mosquitoslayer

New member
טעות טעות טעות קריטית!!! שכחת...

עומר, יש לך אחלה סידור, 40, 40, 20 אבל אתה שוכח דבר אחד במתקפת טה"א (כלליות עם הרבה אחוז טה"א) יורידו לך חופשי את המטוסים בלי להניד עפעף. ברגע שאתה מחזיק מסוקים, עד שאין לך 0 מסוקים, אף טה"א לא יוריד לך מטוסים. לכן חשוב גם להחזיק איזה אחוז, אפילו חצי אחוז מסוקים. בכל מקרה, זה דיי טיפשי, כי ברגע שהחליטו להתלבש עליך, יחסלו אותך, וזה לא משנה האיזון, כי אם נגיד הבנאדם פשוט מכר מלא צבא וקנה אנטי מרגלים, ואז התלבש על מדינה ברמת כוח נמוכה- אז התעשיה שלו מקפיצה אותו ממש בכוח והוא יכול להתחזק פי 5 ממך בכל דבר. מסקנה- הכי חשוב אנטי מרגלים :) ואז אתה אפילו לא צריך להתאזן (למרות שמומלץ תמיד)...

eyalf2005

New member
זה לא עובד ככה..

טה"א לא מורידים מטוסים שאתה תוקף (לפחות ככה זה היה בפעם האחרונה שבדקתי, היום של מלא באגים וטעויות בחישובים של ערן)

לא הגיוני מה שאתה אומר

הרי זה התפקיד של הגנה אוירית להוריד את המטוסים והמסוקים של האוייב בגלל זה יש את הלוחמה האלקטרונית.

dsd2003

New member
שאלה קטנה..

אם אני מוריד לו תעשייה ומשיג פי חמש טנקים ואש כלליות המטוסים שלו יפגעו בי? או שאני יכול להתעלם מהם?

omerst

New member
אם אתה מחזיק גם טה"א

אז אתה יכול "להתעלם" מהם... אתה רק צריך להשיג פי 10 טנקים ממנו (כוננות עליונה),ואם יש לו 40%,אז אתה צריך בערך 400% של טנקים. תשיג את זה,תוכל כבר להשתמש במטוסים... בהצלחה

dsd2003

New member
......

תמיד אמרו שהגנה אווירית לא מורידה מטוסים מתי זה השתנה?

למעלה