מישהו הרס את הקולה!!!!!!!!

מישהו הרס את הקולה!!!!!!!!

אז ככה לא משעמם לי שאני רוצה לפתוח דיון חדש!! פשוט .......... היום היתי בסופר באתי לקחת קולה ו.............פתאום אני רואה קולה חדשה!!!!!! בטעם לימון לקחתי קולה את הקולימון וליתר ביטחון גם קולה רגילה..... באתי הביתה נורא הסתקרנתי לדעת מה טעמה של הקולימון וטעמתי ו...... מי הרס את הקולה???????????????? אנשים חבל לשלם כסף קחו ספרייט קחו קולה תערבבו ובצימאון!!!!! הטעם מזעזע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! למה אין איקון של קולה???????!!!!!

eviv

New member
הפירסומת של זה הזכירה לי...

הפירסומת של הקולה בטעם לימון הזכירה לי את הנוזל לניקוי שירותים... אני לא יודע אם זה רק אני אבל בכל מקרה... מחשבה נעימה בשר לקולה: אתם קולטים שאתם שותים משקה שחור מתוך רצון???

mayakol

New member
איך אפשר לשנוא קולה??

אבל מה שכן, הקולה מזיקה. אני ממש אוהבת קולה, אבל מבחירה החלטתי להפסיק לשתות, אחרי ששלחו לי כתבה על נזקיה. אין לי כרגע זמן לרשום את כולם אבל קולה היא חומר מצויין לפתיחת סתימה באסלה (וזו לא בדיחה) אז חישבו מה היא עושה לכם בגוף...
וחוץ מזה, אם תשימו שן שנפלה לכם (משיני החלב שהיינו שומרים בתור ילדים קטנים...) בתוך כוס קולה, כעבור חצי יום לא תהיה שם שן!!! היא פשוט תעלם!!! אז כאמור, חישבו מה היא עושה בנזק מצטבר לשיניים שלכם, ולגוף עצמו. ויש עוד כמה עובדות מזעזעות אפילו יותר. בקיצור- אם אפשר להמנע, אז עדיף.

eviv

New member
הדוג לא כל כך טובות...

אני לא יודע אם למדת את זה אבל בפה יש לנו רוק ששומר על החומציות שישנה בפה... אם זו הדוג של השן, החומציות בעיקרון המיסה את השן אבל כאמור בפה יש לנו רוק אם זו הדוג השניה בדבר החומציות הגבוה הרי תדעי שבקיבה שלנו יש חומרים מאוד חומציים שבפצע הכי קטן שם יש כאבי תופת וזו הרי מחלת האולקוס...

אליגטור

New member
בגלל זה?

אז איך הקולה שונה ממיץ? גם הוא חומצי ויש איתו בעיות. חוץ מזה שהקולה טובה לפתיחת סתימה באסלה ולכאבי בטן, אז מה? מה הקשר, לא הבנתי. אני חשבתי שאם מתנזרים מקולה, אז עושים את זה בגלל דיאטה או בגלל רמת סוכר גבוהה או בגלל פשוט עצם ההתמכרות. זה משקה ממכר בגלל הקפאין שבו. יש כאלה המכורים לקפה מאותה סיבה.

LadyTitania

New member
לא צריך לשנוא קולה

אבל איך אפשר להכניס לגוף משהוא כל כך מזיק??? עובדה נוספת על קולה - בארה"ב משתמשים בקולה כדי להסיר כתמי דם מהכביש... בתכלס זה גם לא כזה טעים. מיץ תפוזים/תפוחים טבעי הרבה יותר טעים.

טיפוסית

New member
טעות איומה!!!!!!!!!

יש מנהג מוכר מאוד להוסיף לקולה דיאט(שהטעם שלה קצת מגעיל)-מיץ לימון. בארצות הברית כבר ממזמן מזמן החליטו להוסיף לימון לקולה דיאט כדי לחסוך מאמץ למכורי הדיאטה שלא יכולים קולה דיאט בלי לימון ככה שאם את לא נמנת על חסידי הדיאט קולה שכבר רגילים להוסיף מיץ לימון לקולה דיאט שלהם- זאת לא הקולה בשבילך!!!!!!!!!!

אני לא כל הזמן שותה קולה!!

שיהיה ברור!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זה רק בסופי שבוע!!!!!! וגם לא כל שבוע!!!!!!!!! כל השבוע שותים מים!!!! אבל בכל אופן זה לא מומלץ הקולימון הזה!!!!!!!!!!!!!!!

liaD15

New member
אני לא הולך לטעום...

זה נראה מגעיל בטירוף!!! חוצמיזה מיהקול(אני מקווה שלא טעיתי בעברות)-מכירה את המושג "לצחצח שיניים"?(לא אישי, כן?) אז בגלל זה הנזקים האלה הם לא משמעותיים...

mayakol

New member
לצחצח שיניים, מה זה? ../images/Emo8.gif

ובקשר לכינוי שלי- התרגלתי למאיהקול, למיה, למאיה, למיהכול... להכול!!! אבל כל עוד אף אחד מהם הוא לא השם האמיתי שלי, ממש לא אכפת לי השינויים שהוא עובר. עוותו אותו בכייף!

yair m

New member
מה רע בקולה לימון...

ממש טעים. אבל הדובדובני מזזזזזזזזה טעים. חבל על הזמן

טווווווווווווווובבב

תאמת אני אוהבת את תיהם גם רגיל וגם דיאט .......... אבל ההדפה היא דיאט ללא קופאין למרות שהלימון הוא עם קופאין וברגיל אין לי מושג...

למעלה