מישהו? בבקשה...?

מישהו? בבקשה...? ../images/Emo7.gif ../images/Emo7.gif ../images/Emo7.gif

כן, אני יודעת שרובכם בטח הולכים עכשיו לארוחה מפסקת. אני יודעת שערב יום כיפור וזה ואינטרנט לא הולכים ביחד. אבל יש כאן בחורה צעירה שנמצאת לבד. וקשה לה. קשה לה מאוד!!! אוף, למה התחלתי לדבר על עצמי בגוף שלישי? אז אם במקרה מישהו בכל זאת נמצא פה עכשיו, אני רוצה לדבר.

לנטע ../images/Emo24.gif ../images/Emo24.gif ../images/Emo24.gif ../images/Emo24.gif

סעודה מפסקת כבר אכלתי אז הנה אני פה שלך חנה גונן

נטע-יקרה

אגלה לך סוד-ביום כיפור הרשת עמוסה יותר מאשר ביום רגיל. אני כרגע בצט של וואלה-הוא מפוצץ....כל חבריי משכבר הימים שם ובכינוי הרגיל שלהם..נגמרו ההסתרות והבושה:)))) ואני גם בחדר עזרה נפשית בתפוז את מוזמנת לבוא. רחל-נשמה

32shira

New member
נטע

היי, אני כאן...למרות היותי חדשה...טירונית... אם את רוצה לדבר...

32shira

New member
הייתי ו.....

משהו נורא מצחיק....ומוזר.... אני נכנסת לצ´ט, רואה את הכתוב של כולם....ואת מה שאני כותבת לא רואים... בדקתי עם חברה.....והיא עוד הוסיפה הערה....שככה זה...מתעלמים בכוונה, מאנשים מסויימים... אבל זה רק בצ´ט של תפוז.... בכל אופן...טוב נו... אני לפחות קוראת אתכם.

שירה נסי שוב

אף אחד לא מתעלם, ואין לנו את תוכנת המירק של תפוז....אז יש תקלות..תצאי ותכנסי מחדש.....ויראו אותך..זו תקלה גם לי זה קרה..תצאי ותכנסי מחדש

32shira

New member
רחל...

תודה....אבל נראה לי שזו תקלה די רצינית.... אני אנסה שוב....אבל אם לא...אז... בפורום... וההתעלמות זה היה בחיוך....

למעלה