מישהו בא לצ'ט?

Joy107

New member
נכון.. חיכיתי וחיכיתי..

ובסוף נכנסתי לצ'ט הקבוע שלי עם החברים מבואנוס איירס... היה כל כך כיף שנשארתי ערה עד כמעט 02:00!!

מרסלו1

New member
נחמד...

אני מקווה להיות זמין פעם הבאה, נשמע מעניין לדבר עם חבר'ה משם.

Joy107

New member
האמת, אני בכלל התכוונתי לצ'ט

של הפורום.. אתם יודעים שיש אפשרות כזו לא? בקשר לצ'ט של ארגנטינה זה קצת יותר מסובך כי זו קהילה סגורה של הוטמייל שיש להרשם אליה. אחפש את הפרטים מאוחר יותר ואסביר.

גרי רשף

New member
אז אני מציע כך..

לגבי הצ'ט של תפוז: אם יש עניין משותף- אפשר לקבוע מועד מתאים.. אולי איזה בערב, אולי ביום שישי אחה"צ.. משהו כזה. בכל מקרה- רצוי לתאם מראש עם המעוניינים, מכיוון שהתארגנות מעכשיו לעכשיו לא תמיד מצליחה. אני מראש מתנצל- לא בטוח שאצליח להתפנות לזה! לגבי הצ'ט הארגנטינאי: מעבר לצד הטכני של ההרשמה, הנימוס מחייב לברר איתם אם הם מעוניינים שניכנס.. הרי מדובר בחבורה מגובשת עם תחומי עניין משותפים וכו'. אם כן- אני אעשה מאמץ מיוחד להצטרף, ולו בגלל הסיפור המרגש שלך!

ששי אחה"צ? ומה עם הסייסטה? ../images/Emo6.gif

אני חושבת, שבאמת עדיף לקבוע מועד מתוכנן כלשהו למפגשי צ'ט - פעם בשבוע, נניח, בזמן מסויים.

גרי רשף

New member
זו הפשרה הכי סבירה..

באמצע השבוע- חלקנו הולכים לישון מוקדם כי יש עבודה למחרת וחלקנו ציפורי לילה, בשבת- יש אולי שומרי שבת וכל אחד עם עיסוקין המשפחתיים, איכשהו יום שישי אחה"צ אנחנו לרוב בבית.. לחילופין- אפשר לקבוע באמצע השבוע בשעה נורמלית (נניח 21:00), מי שיבוא יבוא, חלק יכנסו לקצת זמן, וחלק ישארו עד הבוקר..

hagith1

New member
הצעה טובה מאוד.

קחו אותי בחשבון, אשמח לצ'וטט עימכם.

למעלה