מישהו אלי יודע למה.................

א מ י ר 7

New member
מישהו אלי יודע למה.................

שחקנים לא רוצים לבוא אליי בהשאלה.... אני קבוצה מתחתית הליגה השנייה באנגליה אבל השחקנים מעדיפים הצעות מקבוצות בליגה מתחת מאשר הצעות ממני..... אולי זה בגלל שבהצעות שאני מציע אני עושה שהקבוצת אם שלהם תשלם מאה אחוז מהשכר? זה לא נראה לי הגיוני כי זה אמור להשפיע רק על הקבוצה עצמה והקבוצה עצמהב מסכימה להצעות האלה, אולי פשוט יותר קשה להשיג שחקנים בהשאלה במשחק הזה?...אם מישהו יודע שיכתוב לי בבבקשה תודה מראש

זה קורה גם לי... ../images/Emo62.gif

ולא רק בהשאלה, גם כשאני מנסה לקנות שחקנים מעדיפים ללכת לקבוצות שהם ליגה מתחתיי, במקום לשחק אצלי... ובכלל, אין כמעט שחקנים שרוצים לבוא אליי, גם מליגה נמוכה יותר... ולמרות שאני מציע להם שכר גבוה פי 4 או 5, הם אומרים שזה נמוך מידי... ואני משחק עם Girona, התחלתי בעונה שעברה בליגה השלישית בספרד והעליתי אותם ליגה, השנה אני נאבק נגד הירידה בליגה השניה כי אף שחקן לא רוצה להגיע

כן... ../images/Emo62.gif

אני עכשיו בליגה שניה, ושחקנים מהליגה השניה, כשאני מדבר איתם על חוזה, בכלל לא רוצים להגיע אליי ככה יוצא שאני לא מצליח לקנות אף אחד (וניסיתי הרבה), ועכשיו אני סובל מחוסר שחקנים... יש לציין שגם ההנהלה קמצנית בטירוף, אבל עכשיו קצת עבר להם בקיצור, מה שקורה זה ששחקן שמקבל אלף יורו בחודש, אומר שהשכר שאני מציע (11 אלף) מועט מידי

sdoron1979

New member
אולי זה..

בעייה של מוניטין... אולי המוניטין שלך לא מספיק טוב או יציב? אחרת יש עוד סיבה הגיונית??

Dark Muse

New member
יכול להיות...

קח שחקן צעיר, לאן הוא ירצה לעבור למועדון ספורט אשדוד שבמקום השני או להפועל ת"א שנמצאת במקום התשיעי או לא יודע איפה... זה עניין של שם, הפועל עדיפה בגלל השם

sdoron1979

New member
התכוונתי

לשלך כמנג'ר... תמיד יש שחקנים בקבוצה שלא בטוחים ביכולת שלך להגיע להישגים,

למעלה