מישהו אולי??

• פותח הנושא rroo
  • פורסם בתאריך

rroo

New member
מישהו אולי??

טוב אז תראו אני חולה על יעל הדר אני מת לפגוש את האישה הזאת בקיצור היום הייתי עם ידידה שלי בתל אביב עכשיו הלכנו את כול שנקין בשביל לחפש אותה אבל לא היא לא הייתה שם לצערי:( חזרנו לתחנת אוטובוס ובמקום את מי שאני מת לפגוש,יעל הפצצה,פשגתי את הפיגור מי אם לא עומר ברנע אם אני רושם תשם משפחה נכון חח הוא ישב באיזה בת קפה עם מישהי לא מוכר שיער שחור ארוך לא משנה אבל הוא לא היה חברותי הסתכל באיזה פרצוץ מוזר וזהו....

rroo

New member
אה שחכתי

מרוב שרשמתי על מה שקרה שחכתי לשאול אם מישהו אולי יודע אם יש לו את הרחוב המדויק שסמדר גרה...?

actress

New member
ימי שישי בשעות הצהריים תחפש אותה ב

במדרכה של "קפה תמר" ואח"כ היא פונה לצד שמאל זה בדוק!

וואללה, סוכנות מעקב פתחתם....

אז שאני אבין, מה היה הצבע של הכפתור מימין בכיס של החולצה שלה ביום שבת האחרון??? פרסים לפותר החידה. *צחוקים*

actress

New member
שאני ראיתי אותה היא היתה עם ז´קט

רגיל ומכנסי טרנינג כהות וטיילה עם הכלב שלה והיתה עם משקפיים די כהות. אולי ניבה ראתה משהו אחר בה באותו יום.

chisi

New member
don´t hold your breath

יעל הדר בחורה קרה... היא אישה טובה אבל לא דברנית גדולה... היא מעדיפה להתחבא ולא לבלוט בשטח , מניסיון...עדיף שלא תציקו לה!!! היא אוהבת את השקט והפרטיות... אז ...בבקשה! ואני לא מנסה לסנגר עליה או לדבר בשמה...פשוט לא צריך להיות חכם גדול בכדי "לקרוא" אותה...

actress

New member
לא מציקים ולא כלום זכותו של כל אדם

להיות איך שהוא רוצה ואני ראיתי אותה אבל לא הצקתי אבל אם בנאדם לא מתנהג יפה קצת סימן שאולי כמו שאמיר כתב וגם אני אז אמרתי מטרידים אותו הרבה. יעל היא בחורה מקסימה קרה לא קרה היא באמת מדהים. ולא פייר שכל 1 יבוא ביציאות על איך היא בתור בנאדם. יש לה דמות לשחק וזה מעצבן שמחשיבים אותה כהדמות שלה בסדרה.

chisi

New member
את גם לא יודעת להבין

האם אני החשבתי כמו לדמות בסידרה?????? מאיפה הגעת לזה...???? שתיהי לי בריאה... היתה לי הרגשה שתגיבי כמו שהגבת... יום טוב לך

actress

New member
אני מבינה ואני בריאה ואני שפויה,אני

דיברתי בכלליות ולא רק על יעל, טוב אני לא מעוניינת להתחיל עכשיו להעיר לכל אדם אבל זה דיי מציק שפוגשים בנאדם ואני לא אגיד שספציפית אתם אבל נגיד פוגשים בנאדם מסוים ואם הבנאדם מתנהג יפה או רע יהיו אנשים שידוחו אז שיעשו מה שבא להם, אבל זה לא פייר שיחשיבו אותו כדמות בסדרה. ואם הבנאדם העביר בסדרה את הרוע שהעביר ואח"כ ראו אותו במציאות אז סימן שהעביר את המשחק בצורה מושלמת לחלוטין.

כן הבנת שצחקתי, נכון???

נראה לי די אובססיבי לדעת באמת מה הצבע של הכפתור הימני בחולצה שלה ביום שבת האחרון.... ד"א איזה כלב יש לה??? היא תמיד מטיילת איתו או שפשוט מזכירים את זה עוד פעם ועוד פעם בהקשרים שונים...???

למעלה