מישהו אוהב מלפפונים

Hell is beige

New member
מישהו אוהב מלפפונים

החיים מוזרים, זאת החלטה שהגעתי אליה לא מכבר, אנשים הולכים, חוזרים נעלמים, אבל תמיד נשאר אתה, כביכול, הבן אדם היחיד שתמיד תחיה איתו הוא אתה, אבל בכל זאת זה האדם שאתה מכיר תמיד הכי פחות. מישהו יודע למה זה, שאפילו הבן אדם עם ההבנה עצמית הכי עצומה שיכולה להיות, לא יודע על עצמו אפילו ביט ממה שכל שאר עולמו ביחד יודעים עליו? [וואו, אני בשוונג] שמתם לב שכשלאנשים רע, הם בדרך כלל מחפשים כל מיני מפלטים מוזרים (רובם בשיח הקנביס), והמפלטים האלה גורמים להם רק לפגוע בעצמם יותר? [אררגגג... אנשים עוד יחשבו שחזרתי לגראס] מי יודע, אולי יום אחד נצליח להבין מה הולך פה ולמה זה ככה.. עזבו איבדתי את השוונג שלי פשוט נמאס לי להשאיר הודעות של "סימן חיים". נעבור נושאים בצורה שיטטית, אוקיי, דבר ראשון תשלחו לי הודעות באייסיקיו!!! כל מי שלא מקבל ממני הודעה - זה כי נמחקה לי הרשימה, ותכתבו באנגלית, אני על מקינטוש. עכשיו אני אמשיך לברבר לכם על השטויות שלי עד שיצא לכם המיץ, זה מעין תחביב שלי לכתוב הודעות חסרות תוכן ומאולצות למרות שאין לי מה לכתוב. תמיד אני חושב על איזה מיליון דברים לכתוב עליהם ואז הם נעלמים לי כמו גרביים בכביסה, ואני עדיין לא הגעתי לרמה של לפתוח דיון על "בנות, איך יותר נוח לכן לסגור את החזיה" (ואני לא רומז שום דבר, לוינזון). אז אני אסיים בעדכון על מצבי והודעות אישיות, אני באשפוז יום, אני תקוע "שם" מראשון עד חמישי משמונה עד שלוש. אני אשאר "שם" עוד 3-4 חודשים כנראה. נעל - תעדכן אותי בקשר לשה"מ הכל יכול ולמשחק, אתה יודע איפה למצוא את הטלפון שלי אייל - סיימת דמות? בקשר למה שדיברנו אתמול - אל תדאג, הכל בסדר ג´ורג´ בוש - ראית איך שרפו את צלמך בסי אן אן אתמול? זהו, זאת בטח ההודעה הכי גרוע שלי בהיסטוריה של הפורום (חוץ מהויכוח שלי עם גלעד על לעשות ביד). May the lawn be with you בי

PsiChO

New member
אני לא מאמין שאתה זוכר את זה

זה באמת היה ויכוח מטומטם, כזה שהייתי מעדיף לשכוח. לא כל האנשים מחפשים מפלט בגראס, זה ממש לא נכון. למעשה רוב האנשים שאני מכיר שעושים את זה לא עושים את זה בשביל לברוח או לשכוח מהצרות אלא רק כדי להתמסטל. אני מודה שלפעמים זו יכולה להיות סיבה טובה, לשכוח מהצרות, אבל לא מעשנים רק בגלל זה. אין לי כוח להיגרר לעוד ויכוח בנוגע לסמים. הדיעות שלנו שונות. בוא ננסה להסכים לא להסבים (אמרתי את זה נכון?
). פסיכי*כולנו שונים וכולנו שווים - NOT !!!

kirk hammet

New member
אתם משחקים DND ?

מוזר. פעם לא הכרתי אף אחד שמשחק בזה , וזמן האחרון מכל מקום שאני הולך אני רואה דיאנדי , דיאנדי , דיאנדי.

epitaph

New member
גם אני שיחקתי פעם...

הקוסם האלף הכי טוב שהיה פעם.השה"מ שלנו היה קצת מטורלל אבל זה רק עשה את המשחק ליותר כיף...אח,הנוסטלגיה...

למעלה