מישהוא פה מתנדב בתל אביב

dor311085

New member
מישהוא פה מתנדב בתל אביב

היי שלום לכולם! למישהוא יש מושג מה הולך בתחנת תל אביב מבחינת הגדוד מתנדבים, שמעתי שהישתנו שם כמה גברים לאחר השנה שלא התנדבתי וכעת שאני רוצה לחזור להתנדב אין מענה בכלל ולא חוזרים להודעות. אישית אני מעדיף לבוא לשם בעצמי. אז השאלה היא אם מישהוא יודע מתי בוודאות יש שם מישהוא בגדוד שאפשר לדבר איתו? תודה מראש

nikonit

New member
מתנדבת בר"ג, אותו מרחב

בימי חמישי נמצאת במשרד מתנדבים סיגל, הבת שרות, בשעות 8:00-16:00. תשלח מסר ואתן לך טלפון מנהלתי של המוקד, דרכו מגיעים למשרד מתנדבים. אפשר לדבר גם עם דננברג, א' מתנדבים מרחבי. ואם בא לך להתנדב אצלנו - עוד יותר טוב

מה קורה שנים!!

הי אנירוצה לחזור להתנדב מי מכול לכחת חובשת בכירה - עד שנה וחצי הפסקה ממד"א לכונחות בר"ג?

nikonit

New member
מכשייפה - הכל בסדר?

איפה הסתתרת בשנה - שנתיים האחרונות? ברור שנשמח לראות אותך ברמת גן! אבל עם כל הדיסלקציה, לא הצלחתי לפענח מה השאלה. יכולה לנסות לכתוב שוב? או שתשלחי לי טל' במסר ואתקשר.

EagleEye

New member
אהלן, ברוך השב

צור קשר עם טל גולן, אחראית מתנדבים בוגרים, בשביל מספר הטלפון שלה - כנס לאתר מתנדבי מד"א ת"א תחת "צור קשר" ובאופן כללי: שעות פעילות במשרד המתנדבים: יום א' 14:00 - 18:00 יום ה' 14:00 - 18:00 בטלפון: 03-5460111 במייל: [email protected]

למעלה