מירי בוהדנה מגיעה ל"תפוז אנשים"

מירי בוהדנה מגיעה ל"תפוז אנשים"

זהו! היא עוד מעט כאן! מירי בוהדנה מגיעה ל-Blog TV של "תפוז אנשים ביום רביעי ה-28.6.06 בשעה 19:30 בדיוק! שרשרו שאלות עכשיו ואל תשכחו להגיע!

B o N u s

New member
מירי ../images/Emo24.gif

שלום מירי, אני טל בן 13 מראשון לציון
1] האם זה נכון שהתחלת את תפקידך בתור דוגמנית
בתור מה יותר כיף לך, דוגמנית או שחקנית
2] האם את מרגישה שייכות ל"מירי" מהסדרה
3] האם את כותבת ספרים ותסריטים משל עצמך
4] האם הכרת את "מאיר סוויסה" לפני הסדרה יותר מקרוב
5] למה דווקא קראו לסדרה "קרוב לוודאי"
6] איפה היית כשהודיעה לך כשהתקבלת
איך היה באודישן
7] האם יש איזו שהיא סדרה חדשה שאת עומדת לשחק בה
טל

מירי בוהדנה !

מירי אני פשוט מתה עלייך! אני חושבת שאת הדוגמנית הכי יפה בארץ! ובהצלחה לך בהמשך!!!

Drorrrrrr

New member
מירילי ../images/Emo99.gif

היי מירי, אני מעריץ מאוד גדול שלך. עוד מהתקופות המוקדמות שלך, בתור נערת שוליים. רק שתדעי שאת השחקנית הכי טובה בתבל, יותר מברג'יט ברדו!
מעריץ מס' 1.

friga

New member
שאלה למירי.....

יצא לך לשמוע על מישהי שקוראים לה הגר פרץ? קוסמטיקאית מחיפה שממש ממש ממש ממש אבל ממש.....דומה לך אם הייתי יכולה הייתי מצרפת פה תמונה שלה,אולי אני עוד אספיק.

שלמה ח

New member
נשיקות

אני בן 121שולח לך במספא שנותי נשיקות חמות ואותו מספר נשיקות מתוקות

LHeart

New member
שאלות למירי,

יש לי כמה שאלות אל מירי: - מירי, מה קורה עם הדיסק שלכן? מתי תמשיכו אותו? - למה את לא משתתפת יותר בהצגה 'אני עם אשתך גמרתי'? בלעדייך זה כבר לא אותו הדבר. והצלחה בתור הפרזנטורית של רויאלטי. אין עלייך, מירי, את הכי הכי.

YANA212

New member
שאלה למירי המקסימה!!!!!

היי מירי מה שלומך? אני מעריצה גדולה שלך בגלל המון סיבות !!!! הסיבה ההיכרית : אני עושה שרות לאומי בשדרות מקום שבו נולדת וגדלת והדבר השני: רוצה להיות שחקנית גדולה כמוך!!!! אבל אני השמנתי נוראה ולא יודעת מה לעשות כדי להוריד את הקילוגרמים!!!! השאלה שלי: מה את עושה כדי לשמור על הגוף המושלם שלך? תודה מראש: יאנה בננה!!!!!!

מירי הפצצה

טוב אחת אחד הדברים ולא יעזור לאף אחד או אחת. מירי את פצצה מהלכת ולא משנה אם תעלי במשקל אפילו 10 קילו, טוב אולי לא צריך להגזים ,אבל ברצינות אין עלייך יפה שלי ושימותו כל הקנאים. מואה ,מואה,מואה.מעריצה מס' 1 שלך!!!!!!!!

lotem levi

New member
שאלה...

האם את מרגישה מן סוג של תחרותיות בינך לבין דוגמניות אחרות? בהצלחה בהמשך

Dr Do Right

New member
מירי! ../images/Emo99.gif

האם את מרגישה שחובת ההוכחה בתור שחקנית מוטלת עלייך בגלל היותך דוגמנית
אילו ביקורות את מקבלת ברחוב על הסדרה
ולמה שמו אותך מול עדי אשכנזי
פרח לפרח

eliran6

New member
מירי בוהדנה השווה..!!!

מירי רק רציתי להגיד שאת דוגמנית שווה ביותר ושתקדישי לי מילה או שתיים בבלוג TV מאלירן תורג'מן

שאלה חשובה באמת ...

איך יצא שהטבעת התחתונה של הבגד ים מקיפה בדיוק מיקרוני את הפופיק ! ? סתם,מה אכפת לי מהפופיק. דבר אחד אמיתי: ראיתי אותך פעם באיזו סדרה עם שיער אלק אפריקאי-מתולתל- מקורזל (סל ?)-פסים ועוד הרבה מקפים .. בקיצור שם היית עם לוק הכי מתאים להבעות פנים שלך ואם אני יראה אותך ברחוב עם תסרוקת אחרת יש סיכוי לא רע שתקבלי מכות.למרות שפעם מרוקאית זרקה עליי נעל (מגף 800 גרם) היא עשתה את זה בדיוק רב יש לציין.בטח זה בא מהאימון בבית ..

היי מירי

רציתי לשאול אותך איך הגחת מעולם הדוגמנות לעולם המשחק? האם זה היה בתכנון שלך מגיל צעיר? האם מקטלגים אותך לנישה של הדוגמנית שפתאום הפכה לשחקנית? ואם כן איך את מרגישה עם זה? בהצלחה בכל מעשייך

מכירתית

New member
מירי שלי את בקטע של דו?

היי שמי מישל נערת פלייבוי לשעבק ואת עושה לי את זה בטרוף רציתי לשאול אם את בקטע? אה ועוד משהו מתי תעשי לנו בייבי?

ערב מירי ! ../images/Emo140.gif אני צורייה ../images/Emo13.gif

אני מאוד מעריכה אותך כדוגמנית ושחקנית, וגם כאחת שהייתה בהופעה של שרית חדד בקיסריה 2004... (ישבת מאחורי..)
רציתי לשאול- 1. לאיזה ארצות בעולם הגעת במסגרת הקריירה (למשל, הבנתי שהצטלמת במרוקו), ולמה דווקא שם הצטלמת? 2. נאמר שאת לא מרגישה טוב, ויש יום צילומים (לדוגמנות, או לחילופין- לסדרה), מה אז את עושה? יש לך ברירות או שאת מוכרחה להצטלם? קרה פעם שהצטלמת כשאת חולה? תמשיכי להיות כזאת יפה, ותדעי שיותר יפה לך תלתלים!! באמת... מקווה שוב לראות אותך בהופעה של שרית בקיסריה

מירי , האם את נמצאת כרגע במקום שטוב

לך בו בחיים? את הולכת בדרך שאת מאמינה בה כרגע? האם בזכות זה הצלחת בעצם? בכל אופן בהצלחה לך...

לידור17

New member
שאלה למיריייי ../images/Emo140.gif

איך התחלת את הקרירה שלך ? האם את מסופקת היום במה שיש לך? מה היית רוצה להספיק לעשות עוד בחיים? על איזה תוכניות את עובדת היום? אני אשמח מאוד מאוד אם תעני לי על השאלות !!! תודה רבה רבה מלידור

למעלה