מיקס - אני

מיקס - אני

מיק‏ס (קליק ימני שמירה בשם) אני? אני הכי אוהב מקופלת לא... אני הכי אוהב פסק זמן בעצם אני הכי אוהב כסאות אוסטריים או שמא אני הכי אוהב מילון אבן שושן חדש, כרך המילואים או בעצם אני אוהב סיכות שיש עליהן ציור של שימפנזי אוהו אואואו מזל שיש מיקס מזל שיש מיקס מיקס יקר שלי מיקס יקר שלי מה הייתי עושה בלי המיקס היקר הוא כל רכושי מטיבט עד קטאר אני הכי אוהב צלחות עם עיטורים מקסיקנים בצדדים אני הכי אוהב קטשופ ירוק שלא נראה ממ. אני הכי אוהב לוחות שעם עם קצת נעצים מזל שיש מיקס מזל שיש מיקס מיקס יקר שלי מיקס יקר שלי מה הייתי עושה בלי המיקס היקר הוא כל רכושי מטיבט עד קטאר אני הכי אוהב עפרונות מכניים עם חודים אדומים אני הכי אוהב סרטים דוקומנטריים עם גיבורים עצובים אני הכי אוהב ספרים של ז'ול וורן עם כדורים פורחים וגם אני אוהב כן אני הכי אוהב ילדים משחקים בכסאות ושרפרפים מזל שיש מיקס מזל שיש מיקס מיקס יקר שלי מיקס יקר שלי מה הייתי עושה בלי המיקס היקר הוא כל רכושי מטיבט עד קטאר מזל שיש מיקס כן, מזל שיש מיקס מיקס יקר שלי אוי, מיקס יקר שלי מה הייתי עושה בלי המיקס היקר הוא כל רכושי מטיבט עד קטאר אוי מיקס מיקס, אתה המיקס בשבילי ובשביל כולם גם ג.יפית וגם כל העולם

למעלה