מיקסטייפ!

מיקסטייפ!

אז מה יש לנו הפעם? בריטפופ ולא מעט, מישהו שצריך לעשות לי ילד ושלושה קאברים 1. The Pipettes - We Are The Pippetes הפיפטס הן 3 בחורות בריטיות שבשנת 2006 הוציאו אלבום חמוד שהשיר Pull Shapes מתוכו רץ קצת בגלגלצ. המטרה של הבנות במוזיקה שלהן זה להחזיר קצת את הפופ של שנות השישים. בחלק מהמקרים הן מצליחות יתר ובחלק פחות, סך הכל מדובר באלבום מאוד חמוד. זה שיר הפתיחה של האלבום. 2. Sneaky Sound System - You're Hot מדובר בהרכב אוסטרלי שחימם כמה מהשמות הגדולים בסיבובים שלהם באוסטרליה ובין השאר רובי וויליאמס והאחיות מספריים. הם עושים פופ שמח ומאוד משעשע. גם האלבום שלהם הוא מ 2006 3. Asian Dun Foundatuin - Fortress Europe בריטים מגניבים כולנו אוהבים - בריטים שעושים דאב זו חגיגה גדולה ובעיני השיר הזה הוא השיר הכי טוב שלהם
4. Goran Bragovic - Mashala Mashala מתוך האלבום החדש של גורן. גורן הוא יוצר של מוזיקה צוענית ובלקנית, אפילו היה בישראל לפני 9 חודשים להופעה, האלבום החדש שלו קרמן (כן כן כמו האופרה רק עם K) הוא אלבום מצויין וזה שיר מתוכו. 5. Linn & Freddie - L.I.N.N האמת שאני לא יודעת יותר מידי על הצמד הזה. אני רק יכולה לספר שאת השיר הכרתי בזכות אוסף שנקרא new groove עוד אחד מהאוספים הגאוניים של פוטומאיו (לייבל שמוציא אוספים מצויינים) ופשוט נידלקתי על השיר המצויין הזה. 6. Thieves Like Us - Drugs In My Body הרכב חביב שנתקלתי בו בטעות, קצת אלקטרוניקה. 7. The Bravery - Believe עוד קצת בריטים, קניתי את הדיסק לפני כמה חודשים, מאוד נהנתי ממנו, החלטתי לשתף. 8. Portugal The Man - My Mind הרכב מצויין, גם בהם נתקלתי די בטעות, סוג של רוק קליל זה השיר האהוב עלי מהאלבום 9. The Rumble Strips - Girls And Boys In Love עוד קצת פופ רוק בריטי (משום מה נכנס הרבה ממנו היום למיקסטייפ, שיר חמוד וקליל, אפילו קצת קייצי. 10. Me & You - Me & You Intro זה קצרצר, האינטרו מתוך הדיסק המצויין של Me & You מי שאוהב את התפוחים יאהב גם אותם. למה דווקא זה נמצא פה ולא באמת שיר שלהם? פשוט כי רציתי לעשות הפרדה בין שני החלקים של המיקסטייפ שהם שונים במהותם. על Me & You אנ מבטיחה עוד לכתוב... 11. Sissy Wish - Beauties Never Die זמרת עם כל מעט ילדותי, פולק רוק אקוסטי נחמד. 12. The Black Crowes - Lucy In The Sky With Diamonds חידוש ראשון מבין שלושה, מתוך הפסקול של I Am Sam המצויין שמורכב כולו מחידושים לביטלס. 13. John Vanderslice - Karma Police מתוך אלבום שנקרא OK X, מדובר באלבום שהוא למעשה חידושים ל ok computer של רדיוהד, רק במקום אמן אחד, כל שיר מבוצע על ידי אמן אחר 14. Jon McLaughlin - Beautiful Disaster ג'ון צריך לעשות לי ילד
. אחרי שסיימנו עם ההצהרה הזו מדובר על אומן שעושה סופט רוק קצת נוצרי, מקסים ושובה מהשנייה הראשונה, אני התאהבתי, מוזמנים להתאהב גם כן. ביקורת על האלבום אגב תגיע מאוחד יותר. 15. Greg Laswell - Girls Just Want To Have Fun החידוש והשיר האחרונים. גרג הוא יוצר מקסים ועושה מוזיקה שקטה, במקרה הזה הוא מחדש את סינדי לאופר, עם כמה שינויים במילים פה ושם. כרגיל את המיקסטייפ אפשר לשמוע בבלוג.

למעלה