מיקומונים לעגלת בייבי ג'וגר...

מיקומונים לעגלת בייבי ג'וגר...

לכל אלה שרצו לדעת במה מדובר מצרפת תמונות כ"כ חייבת לציין כי לילדים הרבה יותר נוח להם....ממליצה בחום... בעיקרון יש להם שני צדדים כותנה ופליז כאשר בתמונה זה הצד של הכותנה. אני רכשתי אותם במורד ברמלה בעלות של 90 ש"ח לאחד... ולדעתי הם מתאימים למעבר לגיל 3 חודשים...

canadush

New member
היי אורלוש ! אלה בדיוק בדיוק המיקומונים שאני

מוכרת. כמו שכתבתי, 90 ש"ח לשניהם כמו ח-ד-ש-י-ם !!! (היו בשימוש חודש אחד בלבד, שגם בו יצאנו ממש מעט - כי הילדודס נולדו בחורף...)

היי, בעלי רוצה חדש, הוא כ"כ מתלהב

אז הראיתי לו את התמונה ששלחת לי ואמר לי תזמיני ולגבי מחיר נסתדר עם יאיר. תודה מאמי

canadush

New member
באמת בכיף

גם אני שמעתי דברים טובים על מורד, למרות שלא הלכנו לשם תראי, בעיני, בגלל שיש כל כך הרבה הוצאות בתאומים, וההוצאות מגיעות בבום (מזוג למשפחה של 4) אז אני העדפתי לחסוך איפה שניתן. לא בכל מחיר כמובן, אבל יש הרבה מקומות שניתן לחסוך בהם. את העגלה והמיקומונים קנינו חדשים, ועוד כמה דברים קטנים (סדינים, סדיניות, חיתולי בד) הרבה דברים קיבלנו מתנות - בעיקר בגדים, מגיני ראש, מצעים והמון קיבלתי/קניתי יד שניה - מיטות, שידה, בגדים, טרמפולינות בכל מקרה, מאחלת המון הצלחה בהמשך - בריאות בריאות ובריאות !

מאיזה איזור את בארץ?

וגם- האם צריך גם מיקומונים וגם מזרונים, קרשים? אני די מבולבלת.... תודה!

canadush

New member
ת"א-ר"ג-גבעתיים

המיקומונים מספיקים. אין צורך במזרנים בנוסף. הקרשים הכרחיים. הם מספקים תמיכה לגב והם ישמשו אותך להרבה מאוד זמן. למעשה תצטרכו: קרשים, מיקומונים ובהמשך גם בר קידמי. יש לי גם ארגונית להורים שמאוד נוחה, אבל ממש לא הכרחית (היא פשוט הגיעה עם העגלה) אם יש לך עוד שאלות ואם את מעוניינת במיקומונים, אז בכיף

יש לך גם קרשים למכירה?

האם המיקומונים הם של בייביג'וגר- או של חברה אחרת אך מתאימים למיני סיטי? ידוע לך כמה אמורים לעלות הקרשים והאם ניתן להסתפק בכאלה של חברה אחרת?

canadush

New member
תשובות

לגבי המיקומונים - הם של חברת LEELOO למיטב ידיעתי לבייבי ג'וגר אין מיקומונים משלהם (עשיתי ממש מחקר בנושא - לפני כמה חודשים ארגנתי בעצמי קניה קבוצתית בפורום) המיקומונים שאני מוכרת הם בדיוק המיקומונים שבתמונות ששלח היבואן של הבייבי ג'וגר הם מתאימים לכל הדגמים של העגלה (עלית / קלאסיק / מיני) לגבי הקרשים - אין לי מושג של איזו חברה יש לנו. נראה לי של בייבי ג'וגר. אני אפילו לא בטוחה שיש לזה חברות / מותגים... הם הגיעו יחד עם העגלה. תראי, מדובר בחתיכת דיקט מלבני שנכנסת לכיס בעגלה. די פשוט. אין לזה איזו צורה מיוחדת. הבנתי שלוקחים על זה איזה 100 ש"ח לקרש. בעיני, גניבה לאור היום. אפשר באותה מידה לעשות אצל נגר, אבל ההתעסקות בזה נראית לי גדולה מידי... כאמור, אנחנו פשוט קיבלנו אותם עם העגלה. זה חשוב לתמיכה של הגב, כי הוא לא קשיח בלעדיהם. אנחנו עדיין משתמשים בהם, אז איני מוכרת אותם. עדכני אותי אם את מעוניינת במיקומונים הם חדשים לגמרי ואני חושבת ששווים ת'חיסכון בהשוואה לקניה בחנות. תקבלי אצלי בדיוק אותו דבר, ובאהבה

סבבה

אני אקנה בשמחה את 2 המיקומונים. סומכת עלייך שהם במצב טוב כי כנראה שאשלח את הבן זוג.... נעבור למסרון לפרטים כמו טלפון וכתובת?

lemom55

New member
אזה חמודים

אפשר תמונה בלי העגלה הם יותר מענינים

למעלה