מיצוי הכנס...

מיצוי הכנס...

תראו הכנס בכללי היה כנס מאו נחמד... היה כיף פה ושם היה סבבה... אבל... כשהודעתי ברמקול במחוז חיפה שיש מפגש פורום לייד העגלה של הקריוקי אף אחד לא בא... וגם הקריוקי היה זוועתי, לא יודע מה איתכם אבל אני לפחות אפילו שיר אחד לא מכיר שם, כל הלילה היה לילה משעמם, כל בנאדם שניסיתי כזה לדבר איתו לא ממש שיתף פעולה ולא היה עם מי להתחבר, פשוט ישבתי לייד המדורה והסתכלתי עלייה, רציתי ללכת למחוזות אחרים אבל ממש לא היה אפשרי כי המורי של"ח לא איפשרו זאת ושמרו במשך כל הלילה, הלילה היה קר, משעמם, מעייף... אבל בכל זאת ראיתי איזה כמה אנשים שלא שמעתי מהם כבר שנתיים-שלוש... והיה כיף כזה "להכיר מחדש"... לפחות בשבילי מה שעשה את הכנס לדבר כיפי זה השיחה של המורה לשל"ח איתנו, האתגר שבמסלול (למרות שנפלתי לתוך הנחל וכולי רטוב, אבל חפיף! מש"צ טוב אף פעם בוכה בגלל שנפל במהלך מסלול!!!)... וגם איזה דיברתי עם בסמ"תניקים קצת, אבל הם כל הזמן שתו וודקה ולא ממש היו יציבים, והיו גם ערבים שהיה נחמד לדבר איתם, היה שם איזה אחד מהגיע מעזה לחיפה לפני שנתיים וסיפר איך שם וזה.. היה כיף, בשעה 4 השכמה לצלילי שיר דפוק כזה לא יודע איך קוראים לו, שיר מעורר כזה... קמתי מהאוהל ישרררר חיפשתי מדורה דולקת.... היה כ"כ קררר... וזהו... זה הכל... אני משלוחת ליאו באק במחוז חיפה רק שתדעו...

אבי שחר השולט../images/Emo47.gif

אממ... בקשר לזה שאמרת בכריזה של הקריוקי... אני לא שמעתי בכלל... אם הייתי שומעת הייתי באה... אני גם מהמחוז... ואני דווקא את רב השירים כן הכרתי בקריוקי... חוץ מ-1... שתבין אני לא ישנתי כל הלילה ולא שיעמם לי בכלל... ישבנו רב הזמן אני ועוד אחת בוגרת מאצלינו ודיברנו... היינו איפה שהשירותים אבל יותר למעטה... כאילו לא לכיוון העגלה אלא בידיוק להפך...

ואי כמה תלונות אלוקים

היה כנס משהו מטורף אני וידיד שלי ישבנו ודברנו ליד המחוז שלך והכרתי את רוב השירים המורימ לא הפריעו לאפחד ללכת ולבוא במיוחד אם אתה ותיק וכולם מתלוננים על השעה זה היה שיא הצחוקים אני בדרכ ישנה והפעם לא ישנתי וראיתי חניכים וחברים לא שמעתי על המפגש פורום אבל ראיתי את עוז ואת מנואל קיצור חלאס להתלונן היה מושלם

למעלה