מיפות, שאלה לי

מיפות, שאלה לי

מה זה טוטסטרון? ...או שיש כאן עוד מקלדת אלחוטית? סקסופון

ר ו ח

New member
אני מבינה ש...

כדאי לי לרדת מהרעיון של קניית מקלדת אלחוטית...

צוחקת...

New member
איך בדיוק

אני אמורה להגיב לך.... כשהחרב אופו שהנחת אותה? מציעה לך שתפנה ת´שאלה למומחה. ואל תפריע לי עכשיו יש לי עיסוקים..ממממ.....ממממממ....אחרים בואנה נוצ´ה קרידו מיו

נגה...

New member
המומחה לא כאן...

ורומח הדרקון נמצא אצל אדריאן עכשו. ותגידי מה זה המממ..ממממ הזה??!! האלחוטית לא בקשב כבר??
לילה נגה.

צוחקת...

New member
האלחוטית?

חסומה לשיחות נכנסות תחזרי אלינו ותביאי איתך את הנדן

אצל אדריאן...

יש גם סיור בסין. בחיי. ואם רומח הדרקון נמצא שם, בטוח חסרה גם דרקונה. זה יכול להוסיף קצת לטוסטורון. (המקלדת הדיגיטלית הזו... אופס! היא אלחוטינית) סקסופון

מתוקית.

New member
ואני..

באתי לפה רק להציץ לכם לא יודעת אלחוטי או לא יודעת שאני פה מישו קונה???????? ג´ול

מתוקית.

New member
אמממ נגה../images/Emo39.gif

Zhong Guo אהה ולי קוראים צ´ו לי פווווווווווווו נעים מאוד

אתה צב? אני מדמיין אותך

יושב מול מחשב,מזיל ריר,ריח רע מפיך,פותח הודעות לחפש שגיאות, ומאונן.... לא יודע למה...זו האסוציאציה...

אויש מוקי...

...לא יפה. חבל שאתה מתבטא ככה. אני לא נפגע, ואחר כך יבואו המנהלים וימחקו את כל זה. באשמתך. וכל החברים כאן יבואו בטענות שיש מריבה (פויה). גם באשמתך. כי אני לא רב. והרי, בעוד כמה שעות, תגיע בזחילה להתנצל על זה שעיצבנו אותך. כרגיל. ו... מה לעשות... לא מעצבנים אותך מוקי. אתה מתעצבן לבד.
חבל שאתה לא הגרלת לוטו... סקסופון החלילן

למה איש קטנטן...

אתה גם שקרן נוסף לכל... (זה בסדר, כל החבורה שלך מתמחה בתחום..) פתחת הודעה,ראית שגיאה שלי ותקפת. תתפלא,אבל יצורים מסוכנים כמוך דווקא מצליחים כן לעצבן אותי. זה בסדר...אני אמשיך לריב...אתה תמשיך לחלל...ושלום על כולנו ועל כל ישראל.....

לא הבנת מוקי...

העניין ההוא של ההתנצלויות... לא התכוונתי במישור האישי. התכוונתי על דפי הצהובון. אבל, מה´כפת לי אני. אני סיימתי כאן. שבת שלום חומד סקסופון

אסוציאציה......

היא שילוב של דימיון עם מחשבה מודרכת מצטערת , מייקי .... אין לו את זה
<יאללה יצאתי , אמרתי , שטפתי שיניים שוב ,וחוזרת לעצמי.>

תקראי שוב .....

הן שלו , על מחשבה ודימיון מודרך של מישהו אחר. ודי .... בעעעע.....לא רוצה להסחף בזה.

למעלה