מינסטרלים ופרברים רפיוג'יז

התכ שיט

New member
אני הייתי... ../images/Emo13.gif

אני הייתי...היא שווה ביותר!!!!!!!!!!!!! את המינסטרלים אני מכיר...כי הם מירושלים...ויש להם שירים ענקים עם מילים חזקות ותוכן עמוק!!!...כובד!!! ואת הפרברים זו פעם ראשונה שאני שומע לייב ומאוד מאוד מאוד נהנתי...יש כבוד!!! רוקי בי בעצם הנחה את הערב ועשה פריסטיילים בין הלהקות...היא טוב מאוד...גם כבוד...!!! בסוף היא אופן מייק...גם עליתי היא סבבה...

wtef

New member
אני הייתי...

וזו הייתה ההופעה שהכי נהנתי בה בקרירה הקצרה שלי,אני הדי גי של המינסטרלים והיה לנו כיף גדול להופיע וכיף לא פחות גדול לשמוע שוב את הפרברים ולראות את הקהל הירושלמי מגיב כל כך טוב ועושה שמח...כבוד לכל מי שעלה באופן מייק,אגב הרוסי זה אמ סי קלין הנהדר... דבר אחרון שוב תודה לאותו נער צעיר ואנונימי ששר את כל המילים של "שקוע" ,עשית לי ת'הופעה, חד וחלק... Ambitionz-אתה לא מגיב על הערב? אתה רק מעורר דיון? דווקא סטיל לא רע,אבל תגיב חשוב לנו לשמוע תגובות

riveR K

New member
אז ככה

לפני הכל , אני רוצה להודות לכל האנשים שבאו וטרחו להגיע לערב , לפרברים רפיוג'יז , שמאוד נהנתי מההופעה שלהם , ולהרכב שלי שנתן לדעתי אחלה הופעה. אני אישית מאוד נהנתי על הבמה , ומהקהל התומך ומקווה לראות עוד ערבים כאלו בכלל בירושלים , והכוונה היא ליוזמה גם מפנים חדשות, כי אפשר לראות שיש קהל גדול מאוד למוסיקה , ויש גם קהל שמחפש אלטרנטיבה למה שזורם היום. ריספקט לירושלים על עוד ערב גדול.

Ambitionz

New member
טוב אז ככה...

המינסטרלים שעלו ראשונים היו מאוד טובים לדעתי, אהבתי מאוד את ההפקות, והשילוב של הסקרצ'ים היה מצויין ובא בזמן. הפרברים רפיוג'יז, לא מה שציפיתי... אבל הם היו מצחיקים ונתנו אחלה הופעה, כל הקהל נהנה לדעתי. בהופעה זה נראה סבבה, אבל כמוזיקה לשמוע זה ימאס מהר מאוד, דעתי. רוקי בי נראה פריסטיילר טוב, בהתחלה הביא פריסטייל ארוך שנשמע טוב, אני לא זוכר איך היה אחר כך. ואמ סי קלין שעלה אח"כ לאופן מייק, ראגה מאפין ברוסית נשמע טוב!!!!!! אז הנה הגבתי :)

bboy tb

New member
יאאאא

הייתה הופעה בת זונה. הגעתי קצת מוקדם אז בהתחלה איינשטיין פרוג שם דברים ממש טובים. המינסטרלים היו טובים... הקהל בהתחלה היה קצת יבש
אבל עדיין היה טוב. ההפקות היו ממש טובות לטעמי. אהבתי. אחרי זה הפרברים שהם פשוט אנשים מצחיקים. הקהל שיתף פעולה רוב הזמן והייתה הופעה טובה. רוקי בי גם היה טוב רק שלא הקשבתי יותר מדי
רק חבל שבסוף לא הייתה "מסיבת שכונה"
אולי מסיבת שכונה זה שאין אנשים ?
סה"כ אהבתי ונקווה שיהיו עוד ערבים כאלה...

Mc Bang

New member
אני הייתי

ואתה העיקר מטלפן אלי שעה לפני שזה באמת מתחיל ואומר לי "זה התחיל!" ובגלל זה אני וליאור נכנסנו ללחץ יא זבל! חוץ מזה היה בסה"כ סבבה, יש היפ הופ בירושלים, על רמה :)

למעלה