מין ואהבה...

משוּשֶה

New member
מין ואהבה...

בהתחלה חשבתי לחפש מין. והוא בא. לא היה כל כך קשה- כי זה טבעי... אבל היתה חסרה אהבה. אח"כ חיפשתי אהבה. והיא באה- כי זה טבעי, אבל המין לא היה מי יודע מה... והוא הלך ונהיה חסר לי יותר ויותר. אז עזבתי את ה'אהבה'- כי הבנתי שגם המיניות שלי חייבת להיות חלק ממנה. עכשיו אני שוב מחפש מין, אבל מקווה שתצמח ממנו אהבה. נראה לכם אפשרי?...

לא

מסתם מין לא צומחת אהבה את צריכה להכיר קודם את הבחור לאהוב אותו ואחר כך לקוות שהמין יהיה טוב ואם הוא לא טוב תלמדו זה את זו כדי שהוא ישתפר אם תשכבי עם מישהו אני בספק אם הוא ירצה איתך משהו רציני אחר כך.

דנטל

New member
בול../images/Emo93.gif (מצטערת על הבוטות)

אין לי כוונה לפגוע בך, אני סתם בוטה כהרגלי. התשובה שנתת מאוד אופיינית לגיל שלך. אני חושבת שגם אני חשבתי ככה בגילך. היום אני יודעת יותר טוב. ולנסיון האישי שלי - היזיז הראשון שלי רצה לצרף חבר שלו אלינו לשלישיה. החבר הזה שלו שהצטרף אלינו, אחרי חודש הפך להיות בן זוגי והיינו חברים שלוש שנים. חברות שאפילו הגיעה למצב של הצעת נישואין ולשיחות עם אנשי שיווק של אולמות, דיג'יי-ים, קייטרינג ושלל עוסקים במלאכת האירועים. בקיצור, לא רק שסקס יכול להביא לאהבה, זה אפילו יכול להביא לאהבה גדולה.

tokit

New member
מאיפה את יודעת??

מאיפה ההחלטיות הזאת?? מהנסיון הרב שלך?? מצטרפת לידידתי דנטל.. גם אצלי שלוש האהבות הגדולות שלי התחילו מסקס על הפגישה הראשונה. היתה משיכה, היה משהו באויר, היה סקס, ומשם התפתחה לה מערכת יחסים. גברים, שיפסלו אותי רק בגלל שמערכת היחסים התחילה ממין לא שווים יריקה, מבחינתי. מנסיון, שלי יש ושלך קצת חסר, אני יכולה להגיד לך שברוב המקרים לא ניתן לשפר את המין עד כדי כך שהוא יהפוך מלא טוב לטוב. אם הוא טוב מלכתחילה, ניתן לשפר. אם מלכתחילה אין התאמה, חבל על נסיונות ההשקעה בכלל, זה לרוב לא יוביל לשום מקום.

tokit

New member
אפשרי ביותר..

ראה תגובתי לליאור.. הכי חשוב שלא תתפשר. בהצלחה.

למעלה