מימוש רשת באמצעות BT...

nadav barak

New member
פורומים מקצועיים בחו"ל...

אפשר לקבל מספר כתובות לפורומים טכניים בנושא PocketPC?

ron20

New member
נדב ../images/Emo26.gif

אם אני זוכר נכון, שאלת את השאלה הנ"ל לפני מספר ימים - וקיבלת תשובה, אליה משום מה לא התייחסת ... (אני ממליץ לך לחפש בפורום את התשובות שלי לשאלה ששאלת) בכל מקרה, חפש חומר נוסף בלינקים המצורפים, ונסה לפנות גם לפורומים שנוגעים לרשתות:

nadav barak

New member
התשובה לא פתרה את הבעיה...

ירן שלום, התשובות שקיבלתי לא הראו כל פיתרון למעט קצה חוט ללא המשך. תודה רבה על ההפניה לפורומים. עד היום בכל תגובתיך לשאלות שלי היתה הערות ציניות. או שאמרת כי לא חיפשתי בתשובות הקיימות בפורום או שאמרת כי לא התייחסתי לתשובות שלך. האמן לי שאני קורא הכל. התשובה פשוט לא נמצאת שם. כאשר אני משיב על שאלה בדר"כ אני אשתדל למסור פיתרון מלא ועובד כולל דוגמא אם אפשר. אנא קבל הערה זו כהערה בונה. בברכה, נדב ברק

ron20

New member
נדב ../images/Emo26.gif

נתחיל בזה שאתה מפספס כאן ובגדול ... יש לי דברים יותר טובים לעשות מאשר לתת תשובות ציניות, אם לא הייתה לי תשובה - מן הסתם לא הייתי עונה לך ומותר להגיד תודה כאשר עונים לשאלה - זה ממש לא מזיק (גם אם זה רק קצה חוט) לגופו של עניין, זה לא פורום רשתות, ואני בכל מקרה לא מתיימר להיות מומחה רשתות. כל מה שכתבתי לך היה מסוייג (מה שמן הסתם פרשת כציני), הסייגים היו מפני שאני לא בטוח שכל ציוד קצה פועל כשלי ונתתי לך תשובה לפי מקרה פרטי. אם הייתה לי תשובה מלאה - האמן לי שהיתי כותב. אני אסביר פעם נספר איך זה ממומש אצלי. - רשת פנימית בין שני מחשבים (עם BT USB בכל אחד מהם) - אם אני זוכר נכון יש לך 1940, באשף החיבור בחר ב join a personal network ואני מאמין שזה יעבוד ... כתבתי "מאמין" לא מפני שאני ציני אלא מפני שאני מתחבר בסנכרון ואני לא כותב שום דבר חד משמעי בלי לנסות אותו אישית. צר לי על הרושם שקיבלת, אבל כדאי שתרשום גם לחובתך הערה בונה, בד"כ לא מקבלים פתרון הוקוס פוקוס מלא בסוגיות כאלו מסובכות במיוחד כאשר אינן קשורות ישירות לפורום. העדפתי לתת לך קצה חוט על פני האופציה של להשאיר אותך ללא מענה (ועשיתי זאת רק לאחר שנוכחתי כי חא קיבלת שום תשובה כלומר לאף חבר לא היה פתרון.). יכול להיות שאם הינו מתחילים לפתח את הנושא צעד אחרי צעד הינו מתקדמים ביחד, עם עוד מספר חברים מקצועיים שיש כאן לעבר הפתרון - כמו בהרבה סוגיות שנפתרו כאן... ערב טוב,

2cookie

New member
שאלה

יש לך 2 מתאמי BT בשני מחשבים, זה עובר דרך הקיר? האם הBT יכול להוות תחליף זול לWIFI בדירה קטנה? למטרת גלישה באינטרנט בלבד, לא להעברת קבצים. ואם אין תשובה אס לא נורא

AYELET1

New member
עובר דרך הקיר

לפחות דרך קיר ביתי ממוצע ובתנאי שאין מדובר בבניינים טרומיים, עתירי ברזילים בקיר

2cookie

New member
אז........

אני בכל זאת אנסה לקנות מתאמי BT, מקסימום לא יתאים אני אמכור

ron20

New member
עובר קירות ...

לצערי אין לי הרבה קירות בבית
לא נראה לי פתרון טוב בוילה עם 8 מפסלים
. בכל מקרה מבחינתי זה באמת היה פתרון זול מאד ומאשפר: - סנכרון עם האייפק - העברת קבצים בין מחשבים - הקמת רשת בין המחשבים - עדיין לא עובד אצלי באופן מלא אבל נראה לי שאם זה קיימת האופציה - הדבר אפשרי. ואכן זה זול יחסית ... שים לב שהטווח מצויין מתייחם לסביבה פתוחה - קירות ומחסומים אחרים יקטינו אותו ...

shed

New member
ממש ממש לא.

BT לא מהווה תחליף זול ל-Wifi, נכון שיש דריברים, ואפשר לממש רשת tcp ip על גבי BT אבל השאלה היא למה? זה לא יותר זול, זה בטוח לא יותר טוב. (בכל אספקט של ביצועים, טווח, קצב, הרחבה, הצפנה ועוד). הפתרון הזול ל-wifi, הוא רשת ad hoc - בלי access point. כל מה שאתה צריך זה שני כרטיסי 802.11 וזהו.

ron20

New member
כן אבל ...

אם יש לך רק BT ה PDA אז יש זה עדיף (זה היה השיקול שלי בכל אופן) BT dongle USB מאפשר גמישות - אפשר לקחת תמיד אחד בכיס (לעבודה) בכל שאר האספקטים אתה צודק ... , אבל לפעמים צריך להתפשר.

2cookie

New member
לא הבנתי איך יכול להיות שהWIFI

והBT באותו מחיר
מתאם BT עולה בסביבות ה150 שקל בעוד שכרטיס למחשב וכרטיס PCI\מתאם USB למחשב השלוחני יעלו לי ביחד בסביבות ה600 שקל. ואני לא מחפש יותר טוב, אני רוצה זול

למעלה