מילים כדי לומר זאת......

הרמוניה

New member
מילים כדי לומר זאת......

רוב הבנות בפורום כפי שהוא היום לא מכירות אותי. אבל במשך ימים שבועות וחודשים ארוכים בארבע שנים האחרונות זה היה הבית שלי. נכנסתי מבוהלת-לא בטוחה שזה המקום בשבילי- ומצאתי בית חם ומחבק. מקום לצחוק-ולבכות, קו של חיים ושפיות כשלא הייתי בטוחה שאני מסוגלת עוד לשרוד. מה לא היה לי? הסטרסקופיות וניתוח והריונות כימים והריון מחוץ לרחם כל כך הרבה פעמים נשבר ליבי-שכבר לא האמנתי שמישהו יוכל להדביק שוב את הרסיסים.... לכן חשוב לי נורא להיות מסוגלת לכתוב כאן את המילים אליהן כמהתי כה רבות- אני בהריון...... ראיתי היום דופק חיים שמתחילים לפעום בי..... מצחיק שאני כל כך מתרגשת ומבוהלת-שאני עוד לא מסוגלת להרגיש שימחה רוצה להגיד תודה ענקית לכל הפורום הזה-לדורותיו בייחוד לנועם האחת והיחידה... אני יושבת כאן כותבת מוחקת ושוב כותבת והמקלדת לא ממש מצליחה להכיל את רגשותי אז רק מקווה לסוף טוב ולילדים צוחקים בזרועות כולנו הרמוניה

טביקאט

New member
הרמוניה-

לא יודעת אפילו איך לבטא את השמחה וההתרגשות שגרמו ללב לעצור לרגע ולעיניים לדמוע. מאושרת איתך ומתרגשת, ומאחלת הריון ארוך ורגוע, פיצוי לכל הדרך הארוכה שעברת, הריון עגול ושלם, עם אוצר בסופו. המון נשיקות וחיבוק מוחץ- אבל עדין- טביקאט

i p e r e t z

New member
מתוקה המון מזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif

הריון קל........ תפזרי קצת אבקה..... בהצלחה...

neta2

New member
יואו הרמוניה, אני בוכה מהתרגשות.

הרמוניה אהובה ויקרה כל-כך, אני מאושרת
ושמחה ומתרגשת כל-כך. הוי, איזה כיף!!! הלוואי ויימשך כך תקין וקליל עד שבוע 40. אוהבת ומאושרת עד אין קץ, כל-כך מגיע לך.

שושי @:-)

New member
ה- ../images/Emo23.gif שלי פשוט נעצר מלכת

הרמוניה יקרה, לפני שבוע בערך דיברנו... ואני ניחשתי... לא יודעת למה אבל היתה לי הרגשה ממש טובה!!!!! אני בהתרגשות היסטרית מאושרת על השמים ורועדת מהתרגשות. מגיעה לך יקירה פשוט מגיעה לך!!! מאחלת לך הריון קל, חויה מתקנת לכל התקופה הקשה אושר אהבה, שיא הנשיות, התעגלות, שינת לילה שלמה, ובעיטות. מזל טוב שושי, לוי ואורית

Blue velvet

New member
../images/Emo141.gifלא ייאמן, בדיוק היום חשבתי

על כמה ותיקות, ביניהן את, שנעלמו בזמן האחרון... מזל טוב, ושיהיה בבריאות ובקלות!

יציואפי

New member
אני שמחה להיות הראשונה

לברך אותך
הרבה הרבה מזל טוב הריון קל בריא ועגלגל..

עמית@

New member
הרמונייתי

את הבום בלב קיבלתי איך שראיתי את ההודעה, את הגרון החנוק כבר פיתחתי בהמשך, אוף, את המילים אני מנסה לסדר עכשיו. מזל טוב זה קטן עלייך, דמייני את זה עולה ותופח עשרת מונים- רק שיהיה טוב
אוהבת

מיכל ק-ש

New member
../images/Emo49.gif הרמוניה

אני כל כך כל כך שמחה בשבילך. שיהיה לך הריון נהדר, שליו ותקין ובסופו ילד/ה בריא/ה ומקסים/ה כמו אמא שלו/ה.
מיכל

אני רוצה גם לאחל לך בשעה טובה

ים של
ים ממני. מגיע לך מתוקה!!!! מכל ה
תשמרי על עצמך ועל החיים החדשים שפועמים חזק בקרבך.

ואווווווווווווו

וזה ציטוט מדוייק ממה שחנהואני אמרנו ברגע שראינו את ההפניה לכאן שום מילה מעבר לא תוסיף אלא תגרע שימשיך בריא וטוב !!!

shiri_koren

New member
כל כך שמחה לשמוע

מחזיקה אצבעות שהכל יעבור בשלום ועוד 8 חודשים תחווי את החוויה הכי מדהימה בעולם - להיות אמא. שירי

וואו הרמוניה, יש לי ממש צמרמורת

איזה אושששששששששששששששששששששר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מאחל הריון בריא, ארוך ומשעמם.

למעלה