מילוי הטפסים לטכניון

VBMaster2

New member
מילוי הטפסים לטכניון

היי, למי שכבר מילא את הטפסים של הטכניון: 1. יש שם טבלה למילוי ציוני בחינות הבגרות- אפשר במקום למלא את זה לשלוח את הטופס עם ציוני הבגרות (שעשיתי) שקיבלתי מבית הספר? 2. שנה שעברה עשיתי כמה קורסים באוניברסיטה הפתוחה, אך השנה לא החלטתי להמשיך. איך אני מציין את זה על גבי הטפסים? 3. בסעיף של "סיימתי בית-ספר תיכון"- אני צריך לציין שאסיים אותו רק השנה? תודה לעוזרים!

bodas

New member
תשובות

1. ענינו על השאלה הזו לא מזמן, חבל שלא קראת קצת לפני. התשובה היא שאתה יכול לא לרשום ורק לצרף את הציונים, כי ממילא יודעים שאתה עתודאי ומחכים לציוני הבגרות ממשרד החינוך לקראת ספטמבר. 2. יש בטפסי הרישום מקום להצהיר על לימודים אקדמיים קודמים. 3. אתה יכול לציין שאתה עומד לסיים, בכל מקרה, גם את זה הם יודעים.

high oak

New member
../images/Emo41.gifאני חייב הבהרה אחת ולתמיד../images/Emo41.gif

אני בפרוייקט עתידים אין צורך לשלוח את הטפסים ללשכת גיוס. נכון? יש לשלוח את הטפסים לעתידים עד 24.4. נכון? תודה תודה תודה

high oak

New member
אני יודע שאני נודניק

אבל אתם חייבים לסלוח לי רק לעתידים?

g tamir

New member
פשוט...

אני ב-יא ולא רציתי שיהיו בעיות אז אני מברר ליתר ביטחון. תודה רבה באמת הגיע לך הצבע האדום.

T a u r u s

New member
תודה רבה לך

בזמנך החופשי תדפיס לך כמה מאמרים... יש שם הכל... לוח זמנים והכל...

SevenEleven

New member
../images/Emo41.gif נצל"ש עבור ידידה ../images/Emo41.gif

אושרה לה מועמדות לקרימינולוגיה בבר-אילן, אבל בטפסים של האוניברסיטה זה אפשרי רק כחוג ראשי והיא חייבת לבחור גם משני.. אבל היא לא מועמדת לשום דבר אחר.. מה עושים?

Rinushkaa

New member
בוחרים חוג נוסף

מתקשרים ללשכ"ג ומבקשים אישור. זה מה שאני עושה.

VBMaster2

New member
ובקשר לאוניברסיטת תל אביב

מדוע הם רוצים לדעת מאיפה הגיעו ההורים שלי? למה זה איכפת להם אם אני רוסי, תימני, אשכנזי, יפני או אמריקאי?

למעלה